Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10
1
Tehnička pitanja / Odg: Neće da upali Baotian
« Zadnji post SlugaBeskorisni Danas u 21:41:42 »
 hvala na odgovoru
2
Tehnička pitanja / Gušenje Nrg mc3
« Zadnji post Mzkss1 Danas u 20:37:57 »
Pozdrav ekipa! Setup na nrgu je : stage6 streetrace sa dellortom 19 ručni čok. Kada ga upalim sa čokom i odma izgasim guši se i nikako ne može krenut. A nisam nikad prije imao ovaj problem, skinuo sam svječicu i bila je cijela mokra od goriva. A kada ga ostavim nekoliko da odradi sa cokom gore i spustim onda se ne gusi i ide normalno. Zna li iko zasto dobiva previse goriva. Ovaj problem mi se tek sad pojavio i nisam imao ovakav problem. Samo da napomenem da je karburator ociscen vise puta i novi red sponge i nova prirubnica. Smjesa je nastelovana kako treba(boja svjecica je boja cigle). Dizna je 82.
3
vuce ti fels zrak negdje ili je fergazer rastelan ili zastopan
4
Tehnička pitanja / Odg: Neće da upali Baotian
« Zadnji post JogFromYamaha Danas u 18:39:41 »
Ako ima iskre cdi radi.
Pogledaj ventile i nastelaj ih jer se vole rastelavati.
I moras nastelati novi fergazer samo jer je novi ne znaci da je nastelan i ispravan.

Isto tako svjecica, filter zraka goriva sve ide novo, vakum ventil se mora pocistiti i pregledati i ispitati crijeva i prirubnicu.
Posudi kod automehanicara mjerac kompresije pa izmjeri kompresiju i tlacni test napravi da vidis dali dihtaju ventili.
5
Tehnička pitanja / Odg: Novi auspuh ali nema razlike
« Zadnji post TopPerfomance4 Danas u 17:33:31 »
Pa da sve su to nijanse koji kmh više gore dolje svakako se dobije na okretnom momentu i nije potrebno izvlačit zadnji atom snage iz kita
6
Došao je i taj dan. Odvezao sam X9 500 u Brdovec kraj Zaprešića kod kuma, čiji i jest X9 koji bijaše u mene. Odlučili smo se da ga on proda gore jer je potražnja za X9 duplo veća nego u Dalmaciji. Ušokirao sam se kad sam vidio 500 pregleda na Marketplace i 20 javljanja u 24h čim ga je objavio ...
SKuter je do Zagreba išao top, snimali smo i skutervlog kojeg već duže vremena planiram tako da ću ga objaviti naknadno i zaključati temu sa tim videom.
Čim sam došao do kuma, njegov "novi" ljubimac sam odmah bacio u slaganje. Promijenio mu svjećicu, filter zraka, ulje u prijenosu, antifriz, remen, techpulley rolice i ostatak dobro ispuhao kompresorom.
Poslije servisa, vozili smo se po okolici i prošli pola Slovenije. Posjetili i branu na Savi i samu nuklearku Krško.




















Zadnji rad na X9 bio je jutros kad sam se opraštao na njemu i montirao sam mu vozačev naslonjač ovaj što inače fali na sjedalu na fotkama hahah ... Dalje slijedi video pa će to biti to.
7
Hah, ovo je kad opet ideš u krajnosti, jer si za dobre plastike išao i u Zabok. Ima da skuter bude tip top!
Naravno, zadnja fotka je situacija koja je bila prva stvar koju sam napravio kad sam došao doma i izašao iz auta... naravno, izvadio plastike i oprao ih dobro hahah ...

















8
Tehnička pitanja / Neće da upali Baotian
« Zadnji post SlugaBeskorisni Danas u 13:08:00 »
Pozdrav. Imam problem sa Baotianom bt49qt-21. Znači u zadnjih nekoliko mjeseci on je sve teže palio i sada neće uopće da upali. Naime kako nije htio odma upalit trebalo je duže da vergla da upali. Malo bi sa kurblom pa malo na dugme dok ne bi upalio. A dok upali radi super osim što se znade ugasit dok negdi stanem na stop ili na pješačkom. Zadnjih mjesec dana je toliko teško palio da sam morao držat dugme da vergla iako je motor radio jer čim bi ja prestao sa verglanjem na dugme on se ugasi. Također kad bi htio dat malo gasa da bolje upali dok vergla on bi se ugasio. Karburator i pumpa goriva su novi. Dali može bit problem u cdi-u ili nema kompresije? Dali njemu treba veća kompresija dok pali? Ako su karike ošle dali one tako postepeno se istroše? Ili taj cdi može bit problem? A nemam alat da ispitam kompresiju. Mogu li nekako ispitat cdi?
9
Motor radi normalno kad ga vozem dok je hladan cim se malo vise zagrije npr 1h voznje odjednom se ugusi i nece da primi gas i ugasi se kad ga upalim pocne sam sebi dodavati gas namjestao sam ler ali nista
10
Tehnička pitanja / Odg: Novi auspuh ali nema razlike
« Zadnji post Dragster 50 Danas u 08:52:44 »
da ne otvaram jos jednu temu, koji da uzmem cilindar stage6 cast iron ili malossi 70cc. Malossi se ima kupiti kod mene i jeftinije bi me izasao a s6 bih morao narucivati i to mi je skuplja opcija. s6 pro replica mk1 je auspuh, a radilica stage6 pro replica nova sa scooter attacka

Base/Sport cilindri poznatih proizvođača su manje više isti po snazi.
To su nijanse koje nećeš osjetiti, i ne ovise o cilindru nego o ostalim dijelovima, i koliko oni mogu izvući iz tog cilindra, a najviše o tome kako ćeš složiti i uštelati. Vozio sam Malossi Sport, Black Trophy, sad DR EVO pa govorim za njih, sve je to tu negdje. Radije uzmi Malossi ako je jeftiniji, a za razliku novaca uzmi variomat.
 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10