Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10
1
Experience carefree connections with the top-rated site for casual dating adventures.
Free connections, expand your social circle
Authentic Damsels
Optimal casual Dating
2
Tehnička pitanja / Odg: Novi auspuh ali nema razlike
« Zadnji post lixall10 Danas u 17:43:03 »
da ne otvaram jos jednu temu, koji da uzmem cilindar stage6 cast iron ili malossi 70cc. Malossi se ima kupiti kod mene i jeftinije bi me izasao a s6 bih morao narucivati i to mi je skuplja opcija. s6 pro replica mk1 je auspuh, a radilica stage6 pro replica nova sa scooter attacka
3
Skuter projekti / Odg: Cro-Dragster project
« Zadnji post Dragster 50 Danas u 17:28:17 »
Danas sam malo pregledao prijenos, jer se osjeti da je malo izgubio u startu. Remen je 17,3, orginal je 17,5, pa sam sa bolcne skinuo 0.2 mm šajbice i sad je 1,4.
Ne vozi se tako često kao prije, nema potrebe dok ne krenu gužve.
Remen izlazi i previše, na variomatu i ventilvaru se vide tragovi remena. 😁









5
Motocikli / Honda XL 125 Problem
« Zadnji post boris020202 17 Svibanj, 2024, 23:09:59 »
Pozdrav svim članovima foruma. Imam problem sa navedenim motorom. Motor je '86 godiste dok je mašina iz '77 godine. Na kompletnoj mašini je urađena generalka, stavljen je novi klip i karike, cilindar izbušen na prvu specijalu, glava motora obrađena, kao i ležište bregaste...itd. Naime problem je u tome što motor kad se upali radi samo na leru, uopšte neće da primi gas. Povremeno se desi da pri dodavanju gasa motor ode u visoke obrtaje i tamo ostaje i nakon pustanja gasa, ne mogu se smanjiti dok se motor ne ugasi, što se može vidjeti na linku videa što sam objavio. Ono na što sam provjerio je uzupčenost faznog lanca, koja je dobra, ugao paljenja je podešen stroboskopom tačno na F, stavljena je nova ploca sa platinskim dugmadima, i podešen zazor istih. Stavljena je nova svjećica. Karburator je detaljno očišćen i podešen po haynes manualu i uhrađen je repair kit. Detaljnije podesen je nivo plovka, pilot jet, iglica i broj glavne dizne se poklapa sa onom iz manuala. Takođe i nova prirubnica na karburatoru je stavljena. U suštini sve dijelove na koje sam sumnjao provjereni su i promijenjeni, tako da sam trenutno ostao bez ideje u čemu bi mogao biti problem. Nadam se da će mi neko sa foruma uspjeti pomoći. Sva mišljenja su dobrodošla bez ustručavanja. Unaprijed se zahvaljujem na svim odgovorima. Preko ovog ovog linka možete ući na video gdje se jasno vidi problem.
6
doma, samo home made od moje babe, nijedne druge mi nevaljaju
7
gdje na štrukle ?
8
Skuter projekti - komentari / Odg: Italjet Dragster 125/180cc 🤘🏻
« Zadnji post aprilija top 17 Svibanj, 2024, 16:00:02 »
https://www.plastilak.hr/ rade sve meni radili sve zivo od rama vilica kotaca itd
9
Tehnička pitanja / Odg: Koju sijalicu ubaciti da se pristojno vidi ?
« Zadnji post dr.mrgood 17 Svibanj, 2024, 12:48:02 »
Ovo i mene zanima. Koju LED staviti umjesto BA20D a da ne skuri far i da ne crkne pošto mi je struja AC?
Gledao sam ove: https://www.france-xenon.com/en/ba20d-h6/62425-led-ba20d-4d-lens-9v-32v-6000k-4000lms-3663967791298.html ali ne znam da li bi to bilo dobro?
10
Garaža / Odg: Aprilia SR 172 by Toni46
« Zadnji post Toni46 17 Svibanj, 2024, 11:35:40 »
Bio kod Bukve pa pazario od SR 150 amortizer u mint stanju. Sad je to puno cvrsce i udobnije naspram onog stapa od 50cc. :glasses9:

host image
 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10