Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10
1
Lijepo napreduješ, lajkam...Jedino si za krpanje žmigavca trebao razvući žabicu pa nju zalijepiti za plastiku, kako bi mogao demontirati žmigavac ako za tim bude potrebe.

Obrsti pažnju kad češ kupovati taj zadnji far i instalaciju njegovu, imaš dvije vrste dzekova i jedno 3 vrste tih krom plastika pa ti se neda smontirati unutarnja kapica crvena od štop svjetla ako nema predviđene utore za nju.
2
Motocikli / Odg: Honda XL 125 Problem
« Zadnji post JogFromYamaha Danas u 20:43:29 »
Probaj drugi fergazer,provjeri da ti tank ne nabija podtlak i da su ventili dobro ustelani i pregledaj si auspuh i vidi dal moze razvrtjeti bez auspuha.
Taj motor je mehanicki zeznut i ponasa se ko da nema kompresije ili da nema dobru smjesu.

Jesi probao provjeriti jel dihtaju dosjedi ventila?
3
Zamijenio sam konačno felge, sad su plave, a bijele su ostavljene na pjeskarenju! Sa instalacijom felgi, montirao sam disk i nove šarafe, te blatobran jer mi je skuter bez njega pravi trn u oko.  Zadovoljan sam kako izgleda. Naime, išao sam montirati oprugu brave da ju drži i poletila mi je negdje, tako da sam sad opet naručio istu. Složio sam i sat, te ga instalira na skuter. Sve radim osim lampice dugog svitla, pokazivača goriva i pokazivača temperature. Ubacio sam led-ice nove u sat.


















Te imam potragu za zadnjim ispravnim repom i instalacijom!! (bez poklopaca)



4
Tuning skutera / Mikuni Dizne
« Zadnji post bezdanas Danas u 20:34:27 »
Postovanje, dali neko u BIH ima orginalne Mikuni dizne da nisu kineske?
5
Tehnička pitanja / Odg: Peugeot sf 2 tuning
« Zadnji post robyakarider Danas u 17:22:45 »
pa cijev
6












Popravio i instalirao žmigavce, provjerio na 12v dali radu i zadovoljan sam za sad. Vidit ćemo kako će funkcionirat kad se sve složi
7
Mene je upravo radi toga na kucistu airboxa dosta zezao jedno vrijeme. Radio nemirno i znao je divljat na minimumu, nabijat gas sam

Zakrpao sam vrućom plastikom pa ćemo vidit..
Evo, odradio sam jutros i zadnje plastike, tako da se nadam da će to biti to ... moram prednji blatobran ponoviti jer mi se prelilo malo... mislim da se vidi i i na fotki... pobrusit ćemo pa ćemo matirati i baciti još laka  :icon_biggrin: najviše sam impresioniran kako je ispao veliki vizir  :headbang:









8
Motocikli / Odg: Honda XL 125 Problem
« Zadnji post boris020202 Danas u 13:08:24 »
Vec sam pokusao dizati iglicu, kao i mijenjati dizne reda 20 velicina, samo se pogorsa rad motora. Sva podesavanja i brojevi dizni se poklapaju sa katalogom, karburator je savrseno cist i svi kanali su prohodni. Sto se tice ugla paljenja, podesen je tacno na F.
9
Tehnička pitanja / Odg: Peugeot sf 2 tuning
« Zadnji post Batman belisce Danas u 12:21:00 »
onda dobro hvala nmg sliku ucitat da vidis ovaj ulaz na karburatoru da mi kazes sta tu ide?
10
Tehnička pitanja / Odg: Peugeot sf 2 tuning
« Zadnji post robyakarider Danas u 05:15:29 »
samo gas
 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10