Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10
1
Tehnička pitanja / Odg: VXR vilice na NRG MC3
« Zadnji post Mzkss1 Danas u 21:46:32 »
Odnio sam vilice tokaru on ce to sredit, i distancer, poslat cu slike cim bud gotovo
2









Danas veseo dan. Baš veseo.
Išao 3 puta u Pag na tehnički, radi 535352454 kupoprodajnih vozali su me ko vola, ali okej je. Prošao je tehnički, sve je tip top. Posli sam išao i na posao, te pri polasku na posao ispala je lula sa svjećice, točnije gornji dio svjećice se odšarafio i ostao u luli. Uspio sam to nekako srediti, i doć do Novalje. Oko Zrća sam probušio zadnju gumu, te jedvite došao do posla. Pri tome, nekih 500 metara prije samog posla počelo šuškati (mlijeti) sa desne strane gdje je vodena pumpa. Nazad, nažalost, se vraća na prikolici. Sutra skidam vodenu pumpu i skinut ću magnet da i njega prekontroliram. Iskreno se nadam da treba vodenu pumpu reparirati.... Napravio je do sad 142 km, od toga danas 118 km.
3
Tehnička pitanja / Odg: VXR vilice na NRG MC3
« Zadnji post Mzkss1 Danas u 12:21:25 »
Stavljeni su novi lezajevi, cak sam probao samo stavit i bez njih da vidim da nije u njima problem i dalje je prekratko. Ljudi pa nisam lud izmjerio sam s metrom stupove i kraci je od vxra za nekih 1.5cm. Cak sam i naletio na nekoliko tema u kojima su isli isto stavit vilica od vxra na nrga i rekli su da je kraci stup.
4
Tehnička pitanja / Odg: VXR vilice na NRG MC3
« Zadnji post challenbeen Danas u 11:30:19 »
Jednostavno ne paše, vilica uše do kraja u kostur ali ostane gore prekratka i ne može se uhvatit navoj

slikaj od ispod dio, da ti nisu ostali ležajevi pa imaš duple?
5
Tehnička pitanja / Odg: VXR vilice na NRG MC3
« Zadnji post Mzkss1 Danas u 11:20:06 »
Jednostavno ne paše, vilica uše do kraja u kostur ali ostane gore prekratka i ne može se uhvatit navoj
6
Tehnička pitanja / Odg: VXR vilice na NRG MC3
« Zadnji post dario007 Danas u 05:39:47 »
Ta vilica mora gore pasati 1/1 jer su i sve ostale kompatibilne runner/nrg, a i na forumu su dečki već stavljali vxr vilice na mc3, čak i na Zipa.

Za distancer rupe pomakneš 20mm i tjt
8
Tehnička pitanja / Odg: VXR vilice na NRG MC3
« Zadnji post Mzkss1 26 Svibanj, 2024, 21:01:30 »
Imali itko mjere za distancer za disk 260mm za vxr kljesta i vilice na nrgovoj 13 felgi? Disk je od scarabea i pasu rupe.
 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10