Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Novi Postovi

 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10
1
Tuning skutera / Mikuni Dizne
« Zadnji post bezdanas Danas u 20:34:27 »
Postovanje, dali neko u BIH ima orginalne Mikuni dizne da nisu kineske?
2
Tehnička pitanja / Odg: Peugeot sf 2 tuning
« Zadnji post robyakarider Danas u 17:22:45 »
pa cijev
3












Popravio i instalirao žmigavce, provjerio na 12v dali radu i zadovoljan sam za sad. Vidit ćemo kako će funkcionirat kad se sve složi
4
Mene je upravo radi toga na kucistu airboxa dosta zezao jedno vrijeme. Radio nemirno i znao je divljat na minimumu, nabijat gas sam

Zakrpao sam vrućom plastikom pa ćemo vidit..
Evo, odradio sam jutros i zadnje plastike, tako da se nadam da će to biti to ... moram prednji blatobran ponoviti jer mi se prelilo malo... mislim da se vidi i i na fotki... pobrusit ćemo pa ćemo matirati i baciti još laka  :icon_biggrin: najviše sam impresioniran kako je ispao veliki vizir  :headbang:









5
Motocikli / Odg: Honda XL 125 Problem
« Zadnji post boris020202 Danas u 13:08:24 »
Vec sam pokusao dizati iglicu, kao i mijenjati dizne reda 20 velicina, samo se pogorsa rad motora. Sva podesavanja i brojevi dizni se poklapaju sa katalogom, karburator je savrseno cist i svi kanali su prohodni. Sto se tice ugla paljenja, podesen je tacno na F.
6
Tehnička pitanja / Odg: Peugeot sf 2 tuning
« Zadnji post Batman belisce Danas u 12:21:00 »
onda dobro hvala nmg sliku ucitat da vidis ovaj ulaz na karburatoru da mi kazes sta tu ide?
7
Tehnička pitanja / Odg: Peugeot sf 2 tuning
« Zadnji post robyakarider Danas u 05:15:29 »
samo gas
8
Mene je upravo radi toga na kucistu airboxa dosta zezao jedno vrijeme. Radio nemirno i znao je divljat na minimumu, nabijat gas sam
9
Tehnička pitanja / Odg: Vxr- problem sa paljenjem
« Zadnji post VivacityTuning Danas u 00:04:18 »
Bravo coka se nisam uopce sjetio.
Poggiali nekad zna tako upalit, a nekad samo dok ne potrosi to gorivo koje mu na gas dam i ugasi se za 2 sekunde i opet isto
10
Tehnička pitanja / Peugeot sf 2 tuning
« Zadnji post Batman belisce 21 Svibanj, 2024, 23:59:47 »
Pozz dali moram mijenjat radilicu ako uzmem kit od 70cm3? I neko da mi posalje neku šemu za spojit gorivo i vakum na karburator radio se o naraku od 21mm
 Str: [1] 2 3 4 5 6 7 ... 10