Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MojSkuter susret - Karlobag  (Posjeta: 1513 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MS portal

  • VIRTUALNI ČLAN
  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • VIRTUALNI ČLAN
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
MojSkuter susret - Karlobag
« : 04 Ožujak, 2007, 22:19:18 »
 







 

 

    

Danas nas je napokon poslužilo vrijeme. Baš fenomenalan sunčani topli dan za ožujak . Još sam pod impresijama dok ovo pišem, ali sve u svemu , sve je već u startu nagovijestilo predivan jednodnevni izlet u Karlobag gdje je bio dogovoren susret , a i odlične prilike za test Derbia GP1 250 o kojem ću više u drugom članku . Pa krenimo redom..

 

    Iz Rijeke nas je krenulo četvoro na tri skutera (S tim da sam ja

krenuo sa Piaggiom MC2 ranije na Krk gdje sam ga zamjenio jer sam dobio

na probu Derbi GP1 250 te se ovim putem i zahvaljujem tvrtci CRO FUTURA ) te sam se pridružio ekipi u Crikvenici koja me tamo čekala te smo tada svi krenuli , bilo je nešto manje od 10 ujutro. 







     

I  tako je krenula riječka karavana na čelu s runnerom 50 , te dylan 150 , a na začelju GP1 250 put Karlobaga. 

 







 

 

     

U Karlobag smo stigli već oko podne..  Uz pokoju pauzicu.. Cesta je bila divna za vožnju , gotovo prazna i bez iznenađenja.

Uskoro nam se pridruzila i dalmatinska karavana: nexus 250, X8 te e-jewel 150..

 

















 

I tako je počelo druženje..

 

Popodne smo proveli na terasama uz piće i vrlo ugodno časkanje i viceve , a između ostaloga pala je i odluka da ovakva druženja trebaju postati češća , ako ne i rutina .







 

    Nažalost nismo mogli dugo se družiti, trebalo se je vratiti za dana kući, tako da smo se rastali već oko tri popodne.. Krenuli smo nazad. 

    Vrijeme je toliko bilo prekrasno da se to ne može opisati , ali možda fotke uspiju prenijeti  makar malo ugođaja.

 

A i derbi se pokazao prava uživancija.  Kroz par dana očekujte i osvrt na njega.



 









 



 









 







  Do slijedećega druženja ..

LP 

 



Više možete pročitati na našem FORUMu  . 





 





 





 



Kliknite ovdje da pročitate ovaj članak!
VIRTUALNI ČLAN