Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove  (Posjeta: 220784 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zrakoplovac

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner sp50
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #980 : 04 Ožujak, 2016, 11:14:23 »
Frend isto ima na iMacu fleku zutu, samo kaj se pojavila iza garancije :zubo:


Sent from my iPhone using Tapatalk
:skuter:

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #981 : 04 Ožujak, 2016, 12:27:16 »
Smatraju greškom,govorim iz iskustva kaj se tiče mobitela,lg je priznao taj fail,ak je mob pod garancijom mijenjaju ekran,na mom G3 se isto bila pojavila ta žuta fleka,i na Bruninom Z3 ti je isto bila ta fleka i njemu su mijenjali ekran pod garancijom tak da ne najebe samo LG od toga,to se nekakvo ljepilo rastopi/iscuri pa se pojave te fleke

pojave se fleke od velike temperature elektronike kad se sve zagrije. bas sam bacio oko po netu i vidim vani se ljudi zale da im ne priznaju to pod garanciju. za apple znam da prizna, i znam da lg prizna profi serije uređaja.  ajde da je i hr negdje ispred ostatka svijeta

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #982 : 04 Ožujak, 2016, 12:30:11 »
Vezano za kineze,brat moj ima xiaomi redmi note2,kupljen kod nas za 170eura sa 2 god garancije.
Telefon otkida od kvalitete. Performanse strasne,ekran odlican,baterija isto. Zaista ne vidim potrebu za nekim brand telefonom pored ovakvog kineza.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Potpis , eto ak negdje priznajem kineza onda je to u tehnologiji.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #983 : 05 Ožujak, 2016, 18:02:36 »
Koliko ste se raspričali ispada da se žuta fleka u pravilu često pojavljuje, a ne da se radi o izdvojenim slučajevima...
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #984 : 05 Ožujak, 2016, 18:22:35 »
Ne zamaraj se flekom jer onda najbolje nikaj ne kupovat

Mada moj savjet ti je,ak nemaš baš keša,uzmi neki novi mob u dućanu na 12 rata i mir,imaš dvije godine garancije i zaboli te,a ne kupit polovni mob kojem upravo ističe,to je po meni najgora solucija

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #985 : 05 Ožujak, 2016, 20:38:56 »
Ja kupujem novo iz njuskala od svercera vec godinama. 4 mobitela i dva tableta.Sve sansung. NIKAD NISTA.
Od kineza samo oneplus  jest neki brend ali ostalo je kolko para tolko muzike.

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #986 : 07 Ožujak, 2016, 16:41:23 »
one plus mi je samo izgledom ostalo je sve kao i kod mnogih drugih 3gb ram-a, snapdragon proc, ekran kao ekran 5 ili 5,5 inca na full hd rezuluciji, non-removable baterija, bez sd slot-a, kamera 13mpx
radije onda uzmem G3 za manje pare i imam izmjenjivu bateriju i sd slot sa jačom rezom na ekranu

zamzung mi je postao jako odbojan jer izbacuje modele koji su iza svog vremena a drze cijenu kao da su neznam koliko dobri sa 512mb rama a za iste pare uzmeš bilo koji drugi aparat sa 1gb rama i uz to još ima i veći ekran i još par sitnica

uzimam u obzir zamzung j1 i recimo lg bello

sa žutom mrljom se rijetko kad susrećem iako sam imao par komada no to se riješilo sa novim kompletnim ekranom za 200njak kn, ali sa razbijenima dosta često pogotovo sa s3/s4 i onda kukanje i plač jer je kod kineza novi ekran oko 450kn na više pa uglavnom kupe neki na koji gledaju na sistem ako se razbije da ne košta puno popravak

najbolja opvija je ovo što Tomi_ZG kaže, uzet nešto na rate pa da je koliko "loše" novo je novo

al dobro, svatko ima svoje mišljenje, moje je kupi kako je da je pa ako se sjebe bitno je da ima dijelova i sw podrške
imao sam prestigio za kojeg sam htio kupit bateriju jer je originalna krepala nakon nepune godine, čekao sam vanjskog dobavljača mjesec i pol da mi ju dostave (sva sreća pa mi je pod garancijom bio)

pajdo kupio neki dan polovni doogee dg 550, nakon 10ak dana mu se sustav sruši, 5 dana muku mučio sa instacijom novog skinutog sa službenih stranica da bi ga upalio (do trenutka LOCK-a pa se nemože više upalit ako se ne izvadi baterija) ali je izgubio IMEI brojeve
sva sreća pa braća rusi da jednog foruma imaju rijesenja, službeni KK se ne može putem SP FlashTool-a instalirat već treba instalirat JB pa wifi update na KK... a IMEI se riješio putem MTK SN Writer-a

znači pouka priče je ako već ideš u takvu investiciju sa polovnim mobitelima za vlastitu uporabu, treba malo proučit šta kud i kako u slučaju nedaj Bože...

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #987 : 08 Ožujak, 2016, 16:54:59 »
Ovo mi je dodatni motiv da uzmem LG, cijena ekrana za G2 30$, a za G3 50$, naspram Samsungovih po 100$.

Davno sam gledao za LG ekrane i bili su li-la sa Samsungovim, izgleda da je u zadnje vrijeme dosta pala cijena ekrana...
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #988 : 08 Ožujak, 2016, 18:27:04 »
Ovo mi je dodatni motiv da uzmem LG, cijena ekrana za G2 30$, a za G3 50$, naspram Samsungovih po 100$.

Davno sam gledao za LG ekrane i bili su li-la sa Samsungovim, izgleda da je u zadnje vrijeme dosta pala cijena ekrana...


Svi se nađu jeftino osim samsungovih zato ih zaobilazim :D  :headbang:
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #989 : 08 Ožujak, 2016, 20:02:57 »
Zato kaj je sansungov ekran najbolji u klasi i najskuplji. Amoled nasuprot obicnih lcd ekrana na htc lg itd. Ne velim da ne valjaju ali amoled je skuplji. To je tak..

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #990 : 09 Ožujak, 2016, 18:48:03 »
to je ono što ja govorim ljudima, sve je ok dok ne dođe do loma
imam lika koji mi već 4ti puta donosi s4 na servis za zamjenu kompletnog display-a i ne odustaje od samsunga jer kaže amoled je amoled

al zato kuka svaki puta kako cijena jos uvijek nije pala a takav je još kako je posjedovao s2 pa s3 sad s4 i sutra uzima s6 edge... bit će posla

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #991 : 13 Ožujak, 2016, 18:07:46 »
Malo ludnice, moddani kernel od S7 na S6



Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #992 : 14 Ožujak, 2016, 08:16:58 »
davno me prošlo to modd-anje i flashanje izvan originalnih krugova, to prije dok su bili po 256-512mb RAM-a je bilo prijeko potrebno dok danas sa 2gb nemam porebe za time (iako ne kažem da neću jednog dana da mu puknem neki flash)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #993 : 14 Ožujak, 2016, 17:10:24 »
davno me prošlo to modd-anje i flashanje izvan originalnih krugova, to prije dok su bili po 256-512mb RAM-a je bilo prijeko potrebno dok danas sa 2gb nemam porebe za time (iako ne kažem da neću jednog dana da mu puknem neki flash)
Ti se kuzis u to, frendu na s6 edge puko ekran. Pao i puko. Ne jako ima crtu po sredini. Sve uredno radi. Pretpostavljam da je puko samo onaj gorilla glass panel. Ima ga za kupiti i da se zamijeniti no kolko vidim na ytb dosta tesko komplicirano. Ali probat cu. Uvijek mogu cijeli ekran zamijeniti ak ne uspijem. Vidim da se taj glass lijepi s nekakvim ljepilom. Treba biti posebno ljepilo ili moze neko custom? Neki tip ili trik za preporuciti? Thanks.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #994 : 14 Ožujak, 2016, 20:50:55 »
Ja imam 1+1 nekih 5mj. Prezadovoljan sam i nikada problema.
I uvijek ću radije Oneplus uzeti nego bilo koji od ovih napuhanih brendova.

Ajde LG je tu negdje po cijeni, ali mene i dalje 1+1 više privlači.

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #995 : 15 Ožujak, 2016, 09:16:21 »
davno me prošlo to modd-anje i flashanje izvan originalnih krugova, to prije dok su bili po 256-512mb RAM-a je bilo prijeko potrebno dok danas sa 2gb nemam porebe za time (iako ne kažem da neću jednog dana da mu puknem neki flash)
Ti se kuzis u to, frendu na s6 edge puko ekran. Pao i puko. Ne jako ima crtu po sredini. Sve uredno radi. Pretpostavljam da je puko samo onaj gorilla glass panel. Ima ga za kupiti i da se zamijeniti no kolko vidim na ytb dosta tesko komplicirano. Ali probat cu. Uvijek mogu cijeli ekran zamijeniti ak ne uspijem. Vidim da se taj glass lijepi s nekakvim ljepilom. Treba biti posebno ljepilo ili moze neko custom? Neki tip ili trik za preporuciti? Thanks.

u pravilu bi trebalo ići LOCA ljepilo koje sa UV lampom "ukrutiš" da drži iako sam radio i bez njega ali to nije to to što bi se reklo
kod LOCA treba pazit sa količinom jer kad se razlije po cijelom telefonu zna ući u prostor od kamere, proxymiti senzora pa čak i u home tipku a onda se napravilo sranje jer kad stegne na tim mjestima onda cijeli proces iz početka

negdje koriste i OCA listiće ljepila ali za njega ti treba vakuumski aparat tako da je jeftinije radit sa LOCA

na s6 edge imaš je prednost što nemožeš sjebat menu/back/home flex kabl dok za ostalo sve ide na sistem živaca

najjednostavnije je skidat na sistem kako ja kažem "roštilja" ako nemaš laserski termometar, zagriješ staklo do te granice da možeš držat prst na njemu cca 3-4sekunde

jedino treba malo više paznje obratit kod proxymiti senzora i prednje kamere da se nebi spržili

počneš sa strane gdje ima naviše "mesa" (što bi značilo ili od gore ili od dolje, a bolje je od gore jer ti smeta samo mrežica od zvučnika)  sa malo kvalitetnijim kartama ili plastičnim posjetnicama započneš odvajanje i nastaviš sa njima ako nemaš molidbenum žicu za odvajanje sa kojom ide kao kroz putar

na mnogim videima na yt možeš vidjet kako koriste skalpel (ni slučano to nemoj radit jer zna staklo da se prilikom podizanja vrati na početni položaj pa udara po ekranu i zna doći do oštećenja lcd-a)

za čišćenje ostatka ljepila preporučujem medicinski benzin koji odradi posao i više nego odlično

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #996 : 15 Ožujak, 2016, 10:09:38 »
I uvijek ću radije Oneplus uzeti nego bilo koji od ovih napuhanih brendova
Je odličan je mob,i ja sam razmišljao o njemu i kinezi sad stvarno imaju odlične pile al jedini razlog zakaj nisam ni neću uzet takav mob je garancija,odnosno nemam živaca slat mob u kinu il u neku pizdu materinu i čekat pol godine da mi se vrati nazad ak se kaj pokvari(a hoće me)
Znam da se neki top kinezi sad prodaju i kod nas i podliježu garanciji al fora je u tome kaj je tu cijena takvog moba prenapuhana i onda mi to nema smisla jer košta ko i standarno dostupni brendovi,a vani su puno jeftiniji

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #997 : 15 Ožujak, 2016, 19:05:34 »


u pravilu bi trebalo ići LOCA ljepilo koje sa UV lampom "ukrutiš" da drži iako sam radio i bez njega ali to nije to to što bi se reklo
kod LOCA treba pazit sa količinom jer kad se razlije po cijelom telefonu zna ući u prostor od kamere, proxymiti senzora pa čak i u home tipku a onda se napravilo sranje jer kad stegne na tim mjestima onda cijeli proces iz početka

negdje koriste i OCA listiće ljepila ali za njega ti treba vakuumski aparat tako da je jeftinije radit sa LOCA

na s6 edge imaš je prednost što nemožeš sjebat menu/back/home flex kabl dok za ostalo sve ide na sistem živaca

najjednostavnije je skidat na sistem kako ja kažem "roštilja" ako nemaš laserski termometar, zagriješ staklo do te granice da možeš držat prst na njemu cca 3-4sekunde

jedino treba malo više paznje obratit kod proxymiti senzora i prednje kamere da se nebi spržili

počneš sa strane gdje ima naviše "mesa" (što bi značilo ili od gore ili od dolje, a bolje je od gore jer ti smeta samo mrežica od zvučnika)  sa malo kvalitetnijim kartama ili plastičnim posjetnicama započneš odvajanje i nastaviš sa njima ako nemaš molidbenum žicu za odvajanje sa kojom ide kao kroz putar

na mnogim videima na yt možeš vidjet kako koriste skalpel (ni slučano to nemoj radit jer zna staklo da se prilikom podizanja vrati na početni položaj pa udara po ekranu i zna doći do oštećenja lcd-a)

za čišćenje ostatka ljepila preporučujem medicinski benzin koji odradi posao i više nego odlično

super tutorial.. a kaj je s onim sistemom mijenjanja ovoga
vidim da se tu mijenja nekaj skupa sa kabelom.. kak to ide?

http://www.ebay.com/itm/Touch-Screen-Digitizer-Glass-Replacement-For-Samsung-Galaxy-S6-edge-G925-G925F-/172066953023?var=&hash=item280ffd573f:m:mdnhp8_PLZ7eKYVUauw-ztg




Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #998 : 15 Ožujak, 2016, 20:03:45 »
I uvijek ću radije Oneplus uzeti nego bilo koji od ovih napuhanih brendova
Je odličan je mob,i ja sam razmišljao o njemu i kinezi sad stvarno imaju odlične pile al jedini razlog zakaj nisam ni neću uzet takav mob je garancija,odnosno nemam živaca slat mob u kinu il u neku pizdu materinu i čekat pol godine da mi se vrati nazad ak se kaj pokvari(a hoće me)
Znam da se neki top kinezi sad prodaju i kod nas i podliježu garanciji al fora je u tome kaj je tu cijena takvog moba prenapuhana i onda mi to nema smisla jer košta ko i standarno dostupni brendovi,a vani su puno jeftiniji
Za garanciju si u pravu, jbg.

Samo šalješ u UK, a ne u Kinu. I prednost je sto direktno u Oneplus šalješ, a ne nekom tamo kinezu koji ti je prodao mobitel.
Čovjek od kojeg sam uzeo mobitel, slao je i dobio novi. Možda nećeš vjerovati ali sve je obavljeno u roku 2 tjedna, sto je super jer i da tu lokalno u HR nosiš na reklamaciju može potrajati isto toliko. Jedino imaš trošak slanja u UK, sto opet nije tako strašno.

Prve serije su imale mušice i problema, koji su kasnije riješeni.

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #999 : 16 Ožujak, 2016, 12:34:13 »
super tutorial.. a kaj je s onim sistemom mijenjanja ovoga
vidim da se tu mijenja nekaj skupa sa kabelom.. kak to ide?

http://www.ebay.com/itm/Touch-Screen-Digitizer-Glass-Replacement-For-Samsung-Galaxy-S6-edge-G925-G925F-/172066953023?var=&hash=item280ffd573f:m:mdnhp8_PLZ7eKYVUauw-ztg

touch ti radi (tako si napisao) onda ti taj ne treba jer je to sa digitizerom ali kao i kod svega uvijek se može tijekom servisiranje ubit touch

evo i "kratki" video

ili ovaj u home okruženju



ali ovaj je onaj prvi pravi kako se treba odradit



naravno sad sve ovisi o verziji s6 edge, ali 99% sam siguran da je g925F

ako ti touch ode onda se kupuje sa flex kablom ali tada moraš odvojit kompletan LCD od okvira i odkačit od iza kontakt touch-a sa LCD-a i natakariti novi
u tom slučaju ode boldani video

svi video zapisi na yt idu na sistem da se skine samo staklo i ostavi se "okvir" toga istog jer je touch povezan od ispod pa se nalijepi samo drugo staklo

sve u svemu dok ne kreneš neznaš kako će te sreća posložit