Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove  (Posjeta: 219873 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #940 : 13 Veljača, 2016, 17:25:30 »
Je li mi moze tko pomoci oko nabvke dijelova za m8 dual sim?

zvao u ZG HTC official servis i ne zele mi radit mobitel jer dual sim nije za hrvatsko trziste.

ali cijena za obican m8 za kuciste mobitela i ekran sa gorilla glassom dode 1500kn zajedno bez ugradnje.

trazim za dual sim kuciste mobitela m8 i ekran sa gorilla glassom. dogodilo mi se da sam slomio gorilla glass i mobitel sada nema reakciju na dodir tamo di su brojevi 1, 2, 3 tocno po sredini. :angry7:

mislim da ti se sve to skupa ne isplati...

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #941 : 13 Veljača, 2016, 17:49:33 »
Je li mi moze tko pomoci oko nabvke dijelova za m8 dual sim?

zvao u ZG HTC official servis i ne zele mi radit mobitel jer dual sim nije za hrvatsko trziste.

ali cijena za obican m8 za kuciste mobitela i ekran sa gorilla glassom dode 1500kn zajedno bez ugradnje.

trazim za dual sim kuciste mobitela m8 i ekran sa gorilla glassom. dogodilo mi se da sam slomio gorilla glass i mobitel sada nema reakciju na dodir tamo di su brojevi 1, 2, 3 tocno po sredini. :angry7:

Vidi na Ebayu za dijelove

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #942 : 13 Veljača, 2016, 21:53:53 »
@giannelli

Jel ovo trebas

refurbished Grey Housing Front Bezel Frame Middle Plate For HTC ONE M8 Dual Sim card Holder, Free Ship,1pcs/lot
http://s.aliexpress.com/IzQnqABZ
(from AliExpress Android)

I ekran

For HTC One M8 LCD Screen Display + Touch Screen Digitizer Assembly by free shipping
http://s.aliexpress.com/UjauYjY7
(from AliExpress Android)

A evo i alu poklopca

New Replacement Part For HTC One M8 Battery Door Back Housing Cover Silver,Gray,Gold,Black,Red and Blue Six Colors + Tools
http://s.aliexpress.com/MNBVbm2U
(from AliExpress Android)


Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #943 : 15 Veljača, 2016, 01:12:12 »
alu poklopac bi uzimao iskljucivo originalni.

a sto se ekrana tice. meni radi ekran osim na dijelu gdje su brojevi 1, 2 i 3.  sto to moze bit?

nije mi jasno je li taj ekran sto si stavio link dolazi sa gorilla glassom? receno mi je u HTC da on bude zaljepljen na ekranu zato nemoze se samo staklo naruciti
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #944 : 15 Veljača, 2016, 08:30:50 »
to su jeftini zamjenski ekrani za 200kn kakav gorilla glass..

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #945 : 15 Veljača, 2016, 08:31:12 »
tako je, dolazi isključivo u kompletu
moguće ga je zamjenit ali je nezahvalan posao i košta skoro kao i sam ekran (barem kod nas)


ovo vrijedi za sve HTC uređaje

upisi "na pozivima" *#*#3424#*#* i ući ćeš u meni za diagnostuku aparata

nakon što potvrdiš prvu stavku (HTC-ov znak i accept) sačekaj koju sekundu i odaberi opciju MORE ukoliko je ima
ako je nema izaberi samo LINE DRAWING TEST pa nakon toga RUN

sad možeš testirat touch i možeš vidjet gdje ti točno touch šteka, razlog naravno ne možeš saznat iz ovoga ali je ovo "poučno"

razlog prestanaka funkcioniranja je oštećenje ekrana, mogućnost gubitka kontakta flex kabla touch-a. kondenzacija istoga, ili prekid/prijelom istog prilokom pada, otvaranja ili nekog treć razloga


što se tiče gorilla glass-a ovaj se definira kao da ga ima
http://www.aliexpress.com/item/Original-LCD-For-HTC-One-M8-LCD-Display-With-Touch-Screen-Digitizer-Assembly-Replacement/32448339639.html?spm=2114.01010208.3.10.vlUg4A&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201644_2_505_506_503_504_502_10001_10002_10016_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10004_10009_10008,searchweb201560_3,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6452&btsid=f93a8d65-0211-4aad-80a8-ba76d52f4222



ako ćemo gledat na original kućište, neznam kakvo je za dual sim ali svi dolaze sa utiskanim logom, ali ga nesmiju prikazat

http://www.aliexpress.com/item/Silver-Original-Phone-Back-Battery-Door-Cover-Housing-For-HTC-one-M8-Case-with-Sim-SD/32528837088.html?spm=2114.01010208.3.60.Tq3Gjz&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201644_2_505_506_503_504_502_10001_10002_10016_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10004_10009_10008,searchweb201560_3,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6452&btsid=7313d9db-af88-4b37-aa28-49df8f4baa43


@ivanm - naravno da su zamjenski, a baš i kod nas u bilo kojem servisu stavljaju originale....
« Zadnja izmjena: 15 Veljača, 2016, 08:33:16 balicdim »

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #946 : 15 Veljača, 2016, 11:33:39 »
Ma meni nije bitno koliko kosta, samo hocu da bude kao original. Dao bi i servisu 1500kn da mi napravi sve s kucistem i gorilla glas. Ali ne zele primit mobitel jer nije za nase trziste.

Prezadovoljan sam svojim htcom, a nebi ga htjeo mjenjati jer imam aplikaciju s posla na njemu koja radi samo na taj IMEI pa da izbjegnem komplikacije s ljudima iz zagreba zadrzao bi isti telefon. A i nemam sad 2500 za novi telefon.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline NoName_ZG

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 294
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: Nolan N86
  • MojSetup: serijala
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #947 : 15 Veljača, 2016, 11:49:26 »
Ma meni nije bitno koliko kosta, samo hocu da bude kao original. Dao bi i servisu 1500kn da mi napravi sve s kucistem i gorilla glas. Ali ne zele primit mobitel jer nije za nase trziste.

Prezadovoljan sam svojim htcom, a nebi ga htjeo mjenjati jer imam aplikaciju s posla na njemu koja radi samo na taj IMEI pa da izbjegnem komplikacije s ljudima iz zagreba zadrzao bi isti telefon. A i nemam sad 2500 za novi telefon.

Steta sto si vezan uz taj mobitel, al po meni bi 1500kn za servis bilo bacanje novaca. M8 danas vrijedi tek nesto vise od 1500kn rabljen. Po meni bi ti najbolje bilo nac mob u solidnom stanju na Njuski, za 2000kn mozes nac odlican primjerak i to je to. Nemas kompliciranja s popravljanjem koje je inace jako tesko na One M7, M8 i M9, a nasi serviseri su poznati po fusarenju.

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #948 : 15 Veljača, 2016, 16:56:33 »
Ma meni nije bitno koliko kosta, samo hocu da bude kao original. Dao bi i servisu 1500kn da mi napravi sve s kucistem i gorilla glas. Ali ne zele primit mobitel jer nije za nase trziste.

Prezadovoljan sam svojim htcom, a nebi ga htjeo mjenjati jer imam aplikaciju s posla na njemu koja radi samo na taj IMEI pa da izbjegnem komplikacije s ljudima iz zagreba zadrzao bi isti telefon. A i nemam sad 2500 za novi telefon.

Trebao si reci da je to mobitel od tvog bratica iz "Australije" koji slabo prica hrvatski pa ti zoves za njega. Narednih 6 mjeseci ce radi posla biti u hr i htio bi popraviti dvoj htc koji je kupio u htc ducanu. U slucaju odbijanja, salje zalbe u HTC.

To je kao da amer doveze svoj VW u hr i ovdje ga sluzbeni servis ne zeli servisirati jer ima drugacije lampe i zmigavce i nije za nase trziste. Tome sluze sluzbeni servis, da imas sigurnost za servis mobitela.


Nego, android frikovi, sto mogu napraviti da mi rijecalica radi normalno kao i sve ostale igrice na Xperia M4 Aqua. Mob je kupljen novi. Nije bio jeftin, jer smo u drugoj temi ustvrdili da jeftini androidi nevaljaju, ima 2 procesora, 8jezgri ukupno, 2 Gb rama. Android 5.0 je sustav koji je dosao sa mobitelom.  Nikakvi flash postupci ne dolaze u obzir jer je mobitel pod garancijom.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #949 : 16 Veljača, 2016, 13:10:52 »
Ma meni nije bitno koliko kosta, samo hocu da bude kao original. Dao bi i servisu 1500kn da mi napravi sve s kucistem i gorilla glas. Ali ne zele primit mobitel jer nije za nase trziste.

Prezadovoljan sam svojim htcom, a nebi ga htjeo mjenjati jer imam aplikaciju s posla na njemu koja radi samo na taj IMEI pa da izbjegnem komplikacije s ljudima iz zagreba zadrzao bi isti telefon. A i nemam sad 2500 za novi telefon.

Steta sto si vezan uz taj mobitel, al po meni bi 1500kn za servis bilo bacanje novaca. M8 danas vrijedi tek nesto vise od 1500kn rabljen. Po meni bi ti najbolje bilo nac mob u solidnom stanju na Njuski, za 2000kn mozes nac odlican primjerak i to je to. Nemas kompliciranja s popravljanjem koje je inace jako tesko na One M7, M8 i M9, a nasi serviseri su poznati po fusarenju.

A gle dijelom si u pravu, ali imam mob vec 3 godine i sve sto mi je potrebno imam, pdf, gmail, flightradar, tv remote, dual sim, skype,  ispadao mi je X puta, od udubljenog kucista, slomljenog gorilla glasa i stakla kamere pa cak sam jednom i otvorio pivu s njim. I jos sve radi eto osim ekrana, ali sada tipkam s njega. M8 mobitel i vise nego sto mi treba i ne vidim svrhu mjenjanja telefona trenutno. A da idem kupit novi vjr bi se odlucio za M8s ili M9. Hvala svima na pomoci, pozdrav.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #950 : 17 Veljača, 2016, 06:17:32 »
kad zbrojiš sve i podvišeš crtu - ne isplati se. osim toga nikad neznaš kak će radit poslije mijenjanja dijelova.
odustani od poga. prodaj ga u dijelove nekome ili trampi za ispravan sa doplatom i slično.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #951 : 21 Veljača, 2016, 10:23:10 »
slazem se @Ivanm, no ostat cu pri tome da cu zamijeniti samo ekran da mi bar touch radi kompletan. mobitel je inace ispravan.

vidit cu samo zamjeniti ekran + touch ako bude cijena paprena kod mog servisera (racunam nekih 600-800kn) ima li tko s fouma da to radi profesionalno, okolica split?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #952 : 21 Veljača, 2016, 16:19:04 »
E da si u Os-u rijesio bi ti ga ja...

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk


Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #953 : 28 Veljača, 2016, 12:20:20 »
Jel zna neko, kako se skida poklopac baterije na HTC desire 620 i kako da ubacim hr jezik.

Offline NoName_ZG

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 294
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: Nolan N86
  • MojSetup: serijala
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #954 : 28 Veljača, 2016, 18:45:44 »
Jel zna neko, kako se skida poklopac baterije na HTC desire 620 i kako da ubacim hr jezik.



Nesto poslije 4. minute skida poklopac pa baci pogled. A za jezik pogledaj u postavkama, treba negdje bit language and input i tu mijenjas.

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #955 : 28 Veljača, 2016, 21:15:30 »
nema u postavkama hr jezika.


Offline NoName_ZG

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 294
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: Nolan N86
  • MojSetup: serijala
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #956 : 28 Veljača, 2016, 22:03:17 »
nema u postavkama hr jezika.

Gdje je kupljen mobitel? Ako i nema HR jezik koliko ja znam to se moze rijesit inataliranjem ROM-a s HR jezikom no to bas i nije moje podrucje pa ti tu ne mogu puno pomoc.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #957 : 29 Veljača, 2016, 17:02:31 »
Znači zanima me mobitel u rasponu od 1000-1500kn, kupia bi ga polovnog, al odlično očuvanog. Znači netko tko ga je malo koristio, a ima garanciju il da ga je netko uzeo na pretplatu pa prodaje i tako.

Koji je neki best buy trenutno na tržištu? Slabo sam informiran.

LG G2 mi se čini odličan, G3 bi se možda mogao naći, ako naleti po jeftinijoj cijeni... Kakva je situacija sa ovim Samsung A, S, nexeima, Sonyiima, htc-ovima il koji su sada sve već androidi in.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline roc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Hyosung gt250
  • Moja Kaciga: Nolan

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: HTC One M8 vs. Samsung S5, a i sve ostalo vezano uz mobove
« Odgovori #959 : 29 Veljača, 2016, 19:52:00 »
Znači zanima me mobitel u rasponu od 1000-1500kn, kupia bi ga polovnog, al odlično očuvanog. Znači netko tko ga je malo koristio, a ima garanciju il da ga je netko uzeo na pretplatu pa prodaje i tako.

Koji je neki best buy trenutno na tržištu? Slabo sam informiran.

LG G2 mi se čini odličan, G3 bi se možda mogao naći, ako naleti po jeftinijoj cijeni... Kakva je situacija sa ovim Samsung A, S, nexeima, Sonyiima, htc-ovima il koji su sada sve već androidi in.

svog S5 nebi dao ispod 1500kn, star godinu i pol. izvana ko nov, baterija drži super.. e sad nać nekoga da mu nije padao malo je teže..