Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malossi - Boost bottle instalacija  (Posjeta: 4190 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Malossi - Boost bottle instalacija
« : 04 Rujan, 2008, 21:05:03 »
Dobio sam bosst bottle malosijev s tim da sam dječku uštimo skuter i dao diznu svoju, u mene je minarelli znači gumena prirubnica, jel to mora na prirubnicu ili može i na karb odma do vakuma da bude (na ulazu u prirubnicu)?
« Zadnja izmjena: 17 Rujan, 2008, 17:00:26 Benjamin »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Boost botlle par pitanja?
« Odgovori #1 : 04 Rujan, 2008, 21:32:02 »
Jel valja ova shema? https://www.pmtuning.co.uk/BOOSTBOTTLEGUIDE2.JPG i jel moram šta podešavat kao npr odaziv na gas na onom šarafiću za smjesu
« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2008, 21:36:20 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Boost botlle par pitanja?
« Odgovori #2 : 04 Rujan, 2008, 22:03:18 »
EDIT: evo još neke informacije, održava na lamalicama pritisak (da budu skroz zatvorene kad se pusti gas) i sigurno ste primjetili da kad se vozi bez filtera da smjesu baca malo van pri puštanju gasa (kad staviš ruku blizu ulaza na karb. ruku ti malo skvasi) sa boost botleom ne pušta ni malo van smjesu (u slučaju da je filter, u njega ne pušta ni malo smjesu kad se gas pusti), "budi" mašinu s mali obrtaja, AKO SE NE INSTALIRA KAKO TREBA NE RADI , obujam boost botlla bi trebo bit kao obujam cilindra (50ccm cilndar- 50ccm boost bottle)
« Zadnja izmjena: 05 Rujan, 2008, 01:28:19 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Boost botlle par pitanja?
« Odgovori #3 : 04 Rujan, 2008, 22:12:57 »
Daj jbt nemozes samo pisat iz glave,pokusaj to napisat i da te drugi skuze... :angry7:
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Boost botlle par pitanja?
« Odgovori #4 : 04 Rujan, 2008, 22:33:48 »
Daj jbt nemozes samo pisat iz glave,pokusaj to napisat i da te drugi skuze... :angry7:
eto nadam se da sad kužiš, a treba mi netko da mi ovo prevede točno je napisano što treba uradit:

1) Remove air box from sled.
2) Remove carbs from carb adapters (carb boots)
3) Remove carb adapters from reed cage.
4) Using an "Exacto" type razor knife, cut the plug out of the snorkel tubes in the top of
the carb adapters or use a 1/4" track drill to drill three offset holes in each snorkel tube.
Some models will have a plastic reed stuffer. Continue holes through this plastic also.
5) Replace carb adapters.
6) Pull antifreeze surge bottle and hose as far forward as possible without stretching
hoses to far as to cause leaks.
7) Loosen clamps on hose coming from the bottom of the head and twist hose as close
to the cylinders as possible
8) Loop short plastic tie wraps around the rubber spigots of the carb adapters (Do not
tighten).
9) Install the SLP boost bottle into the carb adapter snorkel tubes.
10) Loop long plastic tie wrap around the boost bottle and brass fitting of the water hose
on the bottom side of the head and tighten so that the boost bottle is 1/8" from the idle
screw adjuster. NOTE: Make sure that the hose clamp on the underside of the head
is not rubbing the boost bottle.
11) Attach the Boost Bottle with plastic tie wraps to the rubber spigots securely.
12) Reinstall the carburetors and the airbox.
13) Tie wrap antifreeze surge bottle hose to the water return hose (hose coming from the
top of the head).


 još nešto ler gas se poveća pa ga treba smanjit, i treba podesit odaziv na gas na onom šarafiću za smjesu ( kad najbolje prima tako ostavit), koliko sam skužio treba bit što veća rupa na šarafiću na koji se natakne crijevo
« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2008, 22:36:42 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
eo google translate

1) ukloni iz zraka okvir za saonice.
2) Remove carbs iz carb adaptera (carb čizme)
3) Uklonite carb adapteri iz trska kavezom.
4) Korištenje "Exacto" upišite britva nož, cut čep od sprava na maski za ronjenje cijevi u vrhu
u carb adaptera ili koristiti 1 / 4 "pratiti drill vježba na tri offset rupa u svakoj disalica tube.
Neki modeli će imati plastične trska stuffer. Nastavi rupa kroz ovu plastike također.
5) Zamijeni carb adaptera.
6) Skinite antifriz surge boca i crijeva kao daleko naprijed što je više moguće bez istezanje
crijeva na daleko da uzrokuje Leaks.
7) popustiti Kočni zavrtanj na crijevo koje dolaze iz dnu glave i uganuće crijeva kao bliski
do cilindara što je više moguće
($ default_cool_smiley) Okrenite se kratki plastični kravata obaviti oko guma spigots od carb adaptera (Ne
zategnuti).
9) Instalacija SLP potaknuti boca u carb adapter disalica cijevi.
10) Okrenite se dugo plastične kravata zaokrenuti je potaknuti boca i tuča dolikuje od vode crijeva
na dnu stranu glave i zategnuti tako da je potaknuti boca je 1 / 8 "iz miruje
vijak podešavač. NAPOMENA: Pobrinite se da crijeva uklještenje na donjoj glavi
nije rubbing je potaknuti boca.
11) Priložite u Boost Boca sa plastičnom kravata obaviti na gumene spigots sigurno.
12) ponovo instalirati carburetors i airbox.
13) Kravata folijom antifriz surge boca crijevo za vodu povratak crijeva (crijeva dolaze iz
vrhu glave).

 :laughing6: :laughing6: :laughing6:
      

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
LoL to isto koda neki robot prolupo pa priča nepovezano tako i taj prevod  :laughing6:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
LoL to isto koda neki robot prolupo pa priča nepovezano tako i taj prevod  :laughing6:

a da jbg  :laughing7:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
razlika je skoro ne primejtna još nisam testiro ono kako treba da se malo duže vozim pa vidim jer onda mi malo oslabi, neg čudo radi, ja kad dam gas ono se širi a kad pustim gas ubrizga LoL ima i to nekog smisla opet da pokupi malo te smjese nove a da se stara iskoristi il neznam uglavnom stavit ću tamo gdje anlaser (nemam ga skinut) na onaj šaraf od mase da bude malo za izgled hehe
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica

1) ukloni iz zraka okvir za saonice.
4) Korištenje "Exacto" upišite britva nož, cut čep od sprava na maski za ronjenje cijevi u vrhu
Okrenite se kratki plastični kravata obaviti oko guma spigots od carb adaptera (Ne
zategnuti).
9) Instalacija SLP potaknuti boca u carb adapter disalica cijevi.
10) Okrenite se dugo plastične kravata zaokrenuti je potaknuti boca i tuča dolikuje od vode crijeva
na dnu stranu glave i zategnuti tako da je potaknuti boca je 1 / 8 "iz miruje
vijak podešavač.
11) Priložite u Boost Boca sa plastičnom kravata obaviti na gumene spigots sigurno.
13) Kravata folijom antifriz surge boca crijevo za vodu povratak crijeva (crijeva dolaze iz
vrhu glave).
      
:laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11: :laughing11:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
mozda lame...ali sta je boost bottle?

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC

mozda lame...ali sta je boost bottle?
:icon_thumright:  :toothy12: :icon_biggrin: :toothy9: to isto ko kad bi neka cjela tema bila o ZXu i slike i sve i neko pito šta je ZX LOL
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
direktno na prirubnicu spojiti i sto krace crijevo do botle-a, da imam max ucinak....end of story  :toothy9:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
direktno na prirubnicu spojiti i sto krace crijevo do botle-a, da imam max ucinak....end of story  :toothy9:
a jebiga gumena je nemogu je bušit, a predugačko mi je ovo crijevo i providno je hehe vidim malo smjese kako ide al sutra ću sve dobro zadihtat i skratit skroz pa budem vidio
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
ja jovujek nekuzim sta je mogu natucat...ali vise volim da mi se kaze...boost-ubrzanje!*? , bottle-boca !? , e da natucam...sta to kao ubrizgava komprimirani zrak , ili benzin u karb pod neki tlakom..ili mozda ntako nesto?samo mi to pada na pamet iz navdonog svega...

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
a jebiga gumena je nemogu je bušit

sta kompliciras, napravi rupicu na prirubnici i usarafi stajat ce
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
e vidiš omišljam se, a dal ću dobit išta? ili će bit isto to je pitanje koje me muči hehe jer nebi bezvze bušio rupicu a tu je opcija da mi služi radi izgleda
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
ma ajd jeb... prirubnicu  :toothy11:

btw..odakle ti taj masci, novo uzeo?
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Poštelovo djčku motor i dao diznu svoju i dobio ga hehe izgleda ko novi a i jest haha samo skuter mu nisam poštelovo jer sa gljivom i 95 diznom na 19 ispravnoj se guši i radi samo pod čokom normalno hehe izgleda da semering
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
11) Priložite u Boost Boca sa plastičnom kravata obaviti na gumene spigots sigurno.
13) Kravata folijom antifriz surge boca crijevo za vodu povratak crijeva (crijeva dolaze iz
vrhu glave).

hehehee loooooooooool
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest