Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malossi - Boost bottle instalacija  (Posjeta: 4240 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zikihos

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Poštelovo djčku motor i dao diznu svoju i dobio ga hehe izgleda ko novi a i jest haha samo skuter mu nisam poštelovo jer sa gljivom i 95 diznom na 19 ispravnoj se guši i radi samo pod čokom normalno hehe izgleda da semering


ti isto koristis google translator?

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Poštelovo djčku motor i dao diznu svoju i dobio ga hehe izgleda ko novi a i jest haha samo skuter mu nisam poštelovo jer sa gljivom i 95 diznom na 19 ispravnoj se guši i radi samo pod čokom normalno hehe izgleda da semering


ti isto koristis google translator?
lol
Ipak sam stavio radi izgleda sutra ću vidit idel bolje hehe stavio sam tamo na šaraf od mase (tam gdje anlaser bude) tako da se vidi izvana lijepo je, a palio ga nisam, jer sam bušio rupicu na karb, stavio pipak i lijepio nekim ljepilom trula višnja boje neznam šta je to a kaže majstor do sutra da čekam da se osuši kao to ti je isto koda si zavario taj pipak pa et
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
ej dali si dobio nesto stim bottle boost

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
trenutno stoji na bloku radi izgleda isključeno iz funkcije hehe ovi dana uzimam metalnu TP prirubnicu ( na njoj imaju 2 pipka) pa ću vidit dal ću šta dobit jer po pravilu ide na prirubnicu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije