Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Felne  (Posjeta: 3986 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Felne
« Odgovori #20 : 02 Rujan, 2008, 21:36:11 »
pa napisao sma ja za taj desol post iznat tvog...najace sredstvo..ali netrebas tak dugo cekati..ja namazem pricekam sat vremena i peglaj s minivasom..i sve se skine..a ak ostane nekaj bas onda jos malo namazes i za 15min opet peglaj s minivasem...
Under construction...

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Felne
« Odgovori #21 : 03 Rujan, 2008, 14:55:56 »
Hmm..ja taj desol nemogu pronaći u Bosni..al ova solna kiselina je slična tome..tako su mi bar opisali ljudi koji su se bar malo time bavili..inače moram to da probam a ako ne upali nosim felne na pjeskarenje..

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Felne
« Odgovori #22 : 03 Rujan, 2008, 18:02:27 »
To ti je najpametnije i najbolje i najdugotrajnije.Odnesi felge na pjeskarenje i onda ih daj isplastificirat i miran si za sva vremena. :headbang:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Felne
« Odgovori #23 : 03 Rujan, 2008, 21:35:00 »
Nadam se da ne smeta sto ovdje pitam,da ne otvaram temu zbog toga,niej vezano za felne,ali jes za gumu sto je povezano jel....

Znaci interesuje me postoji li guma 140 sirine profil 60 ili 70 a da je 12-ica...i jos nesto sto mislite bili to islo na felnu od generica/cpi/keeway ne znam koja je sirina felne,ali je sad guma 130/70 pa mislim da nebi smetalo toliko sira,ako uopste postiji ta guma

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Felne
« Odgovori #24 : 03 Rujan, 2008, 22:50:40 »
Nadam se da ne smeta sto ovdje pitam,da ne otvaram temu zbog toga,niej vezano za felne,ali jes za gumu sto je povezano jel....

Znaci interesuje me postoji li guma 140 sirine profil 60 ili 70 a da je 12-ica...i jos nesto sto mislite bili to islo na felnu od generica/cpi/keeway ne znam koja je sirina felne,ali je sad guma 130/70 pa mislim da nebi smetalo toliko sira,ako uopste postiji ta guma

Ja ipak mislim da ti moraš da ti ako želiš širu gumu moraš da tražis ovog profila 130/80 10..čisto primjer..

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Felne
« Odgovori #25 : 03 Rujan, 2008, 23:19:41 »
kako 10-ku ne razumijem...

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Felne
« Odgovori #26 : 03 Rujan, 2008, 23:29:10 »
Desol je bolji u spreju ili kao gel?
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Felne
« Odgovori #27 : 03 Rujan, 2008, 23:43:17 »
Desol je bolji u spreju ili kao gel?

Vjerojatno je jednako.Ja da budem iskren ni neznam da ima desola u spreju.Ja sam koristio gel i super mi je skinuo boju.Istine ne sa felge nego sa ograde ali boja je boja. :laughing7:

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Felne
« Odgovori #28 : 03 Rujan, 2008, 23:53:13 »
kako 10-ku ne razumijem...

naveo sam kao primjer...a ti uzmi 12

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Felne
« Odgovori #29 : 04 Rujan, 2008, 08:24:19 »
Nadam se da ne smeta sto ovdje pitam,da ne otvaram temu zbog toga,niej vezano za felne,ali jes za gumu sto je povezano jel....

Znaci interesuje me postoji li guma 140 sirine profil 60 ili 70 a da je 12-ica...i jos nesto sto mislite bili to islo na felnu od generica/cpi/keeway ne znam koja je sirina felne,ali je sad guma 130/70 pa mislim da nebi smetalo toliko sira,ako uopste postiji ta guma

Kako ne.Imas guma 140/70 R12 kakve oces.Evo ti par modela za koje ja znam da postoje.
BRIDGESTONE  -  MOLAS ML50
MICHELIN  -  PILOT SPORT SC
SAVA  -  MC 16
SAVA  -  MC 29

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Felne
« Odgovori #30 : 04 Rujan, 2008, 21:40:16 »
A sto mislis oce li to moce na moju felnu,valjda ne bude problema,koja je od ovih tvojih navedenih najbolja i koje su cijene

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Felne
« Odgovori #31 : 04 Rujan, 2008, 21:47:18 »
A sto mislis oce li to moce na moju felnu,valjda ne bude problema,koja je od ovih tvojih navedenih najbolja i koje su cijene

Po meni je najbolja bridgestone ml50 ali je dosta skupa.Mislim da je oko 380kn komad.Pa ak radis jako puno kilometara to ti se bas i ne isplati kupit.Nakon nje bi ti preporucio savu mc29 softy koja je isto jako dobra guma a i jeftinija je 100kn.Ni sava mc16 ije losa ali ipak je losija od ove dvije a michelinka pilot sport ti je u pocetku odlicna a onda ti a vremenom postane plasticna tak da ti nju nebi preporucio.Al kazem ti sve ovisi koliko kilometara prelazis u sezoni.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Felne
« Odgovori #32 : 04 Rujan, 2008, 21:54:15 »
A kaj se tice prelaska sa 130 na 140 nebi trebao imat problema al najjednostavnije ti je da sam procjenis ili izmjeris koliko sad imas mjesta do najblizeg djela gdje bi ti guma mogla strugat pa vidis dal bi isla 140.Ona ti je otprilike sira za pol centimetra sa svake strane od 130 gume.Ali i uzmi u obzir da ce ti se ciklistika motora mozda malo pokvarit jer tvornicke sirine guma su ti najbolje za ciklistiku.Sve sire od toga samo gubis.Ne puno al gubis.   

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Felne
« Odgovori #33 : 05 Rujan, 2008, 01:12:13 »
A sto mislis oce li to moce na moju felnu,valjda ne bude problema,koja je od ovih tvojih navedenih najbolja i koje su cijene

Po meni je najbolja bridgestone ml50 ali je dosta skupa.Mislim da je oko 380kn komad.Pa ak radis jako puno kilometara to ti se bas i ne isplati kupit.Nakon nje bi ti preporucio savu mc29 softy koja je isto jako dobra guma a i jeftinija je 100kn.Ni sava mc16 ije losa ali ipak je losija od ove dvije a michelinka pilot sport ti je u pocetku odlicna a onda ti a vremenom postane plasticna tak da ti nju nebi preporucio.Al kazem ti sve ovisi koliko kilometara prelazis u sezoni.

Potpis!  :icon_thumright:

Uvjeril sam se!!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: