Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Klip udara u glavu  (Posjeta: 2609 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Klip udara u glavu
« Odgovori #20 : 14 Kolovoz, 2014, 15:52:37 »
Ide serijska glava, ali treba napraviti preinake
Tebi je promjer serijske glave 40mm, a kita je oko 47mm, tak da treba prosiriti glavu u promjeru (tokar - 5 minuta posla ako ima pripremu)

@Ivan46- Ovak na oko izgleda između ostaloga ko da detonira ?!, a crna je zbog lošeg izgaranja smjese
duplo citiram jer je ceki jedini skuzio zato serijska glava nije plug&play
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline zlaja-st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: malaguti f12 digit
Odg: Klip udara u glavu
« Odgovori #21 : 14 Kolovoz, 2014, 16:10:06 »
Nista, morat cu do tokara da mi to sredi, al posto zivim u klisu , popit cu dvi tri tablete za psihu jer mi mrze stvari od toga nema, od muve slona naprave. Znaci u promjeru 3.5 mm istolarit kompresioni prostor i to je to?

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: Klip udara u glavu
« Odgovori #22 : 14 Kolovoz, 2014, 18:22:24 »
Ide serijska glava, ali treba napraviti preinake
Tebi je promjer serijske glave 40mm, a kita je oko 47mm, tak da treba prosiriti glavu u promjeru (tokar - 5 minuta posla ako ima pripremu)

@Ivan46- Ovak na oko izgleda između ostaloga ko da detonira ?!, a crna je zbog lošeg izgaranja smjese
daj nemoj me plasiti.

sta detonira,pa nece explodirati,ahahahaha. :)

ma to mi je od mini bike,znam i ja da je od loseg izgaranja,ali kako da to promjenim.

stavio sam dell karb od tomosa,a to nije ko na skuterima,to se nemoze nista stelovati na njemu,samo se dizna moze mjenjati i ler stelovati.

a mjesavinu radim 1deci na 5 litara,i stavljam motul polusintetiku 2t od skutera,mozda je u tome problem to mu ulje nepase.

dosta njih stavlja stihl 2tpolusintetiku,pa navodno sa tim uljem ide puno bolje i nepljuje na auspuh,a sa ovim motul meni pljuje.

nego me zanima ako mi ostane ovako crno i nastavi mi lose izgaranje smjese,jel moze zaribati radi toga?

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Klip udara u glavu
« Odgovori #23 : 14 Kolovoz, 2014, 19:01:13 »
Nista, morat cu do tokara da mi to sredi, al posto zivim u klisu , popit cu dvi tri tablete za psihu jer mi mrze stvari od toga nema, od muve slona naprave. Znaci u promjeru 3.5 mm istolarit kompresioni prostor i to je to?

skini klip i probaj ga staviti u glavu, shvatit ces di treba skinuti
i odnesi ga tokaru, shvatit ce i on :)
Trgo - Prijevoz RT

Offline zlaja-st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: malaguti f12 digit
Odg: Klip udara u glavu
« Odgovori #24 : 16 Kolovoz, 2014, 01:38:28 »
Sutra cu provat ovako, napravia sam od bakra tanki ulozak i ubacia ga prije brtve glave i za sada radi ko sat, izjeba sam se cili dan dok se toga nisam sitia, izgleda retardirqno kad ovako ides napravit, za sada radi ko sat, grija sam ga 3 puta danas, sutra cu opet i onda krecem na cestu hehe javim rezultate ako se do tada sta ne dogodi a nebi smilo.