Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner SP50  (Posjeta: 6868 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline unbeatble

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vitez,BiH
  • Moj Skuter: Speedfight 2 x2
  • Moja Kaciga: Caberg J1+
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Gilera Runner SP50
« Odgovori #40 : 28 Srpanj, 2014, 21:00:14 »
Danas sam je oko kilometra nizbrdo vozio kao u ''leru'', mali obrtaji skroz i očekivao sam da će se ugasit što se u ravnici i desilo, ja na kurblu ona zakovala, odmah mi je naumpalo da je otišlo se opet u k., aku mi je slab tako da sam ga gurao do kuće i preznojio se...na kleme, opet ništa, ne može varijator nikako da se pokrene...otjeram ga u garažu, razočaran nešto, sjednem odmorim, krenem opet na kurblu onako reda radi, i upali, ''ko rukom odnešeno'' bijaše :)

Novi ležajevi, nov klip/karike, semerinzi, zadihtovano sve do bola, vozio sam ovih 230 kilometara bez skoro ijednog problema sem izbijanja semeringa, mješavina pojačana na sajli za istu, da li je moguće da je nešto u cilindru ? Možda mi se i zupčanik onaj jednostavno zaglavio u dekli pa nije dao da okrenem, ko zna, neću rastavljat ništa, zvala je mušterija možda dođe u srijedu da vidi...eto...ako ko zna nešto slično, iskustvo itd.. nek priča :P

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk !

Offline nrgpower22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Probiker PR2
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: LeoVince TT
Odg: Gilera Runner SP50
« Odgovori #41 : 28 Srpanj, 2014, 21:09:08 »
Mozda nisam upravu nek me isprave ali dok sam vozio stari skuter keeway cim se pregrije kurbla zakuje i cim ga ohladim pali vozi dok nije zacviko, sta planiras uzeti ako prodas runnera ?

Sent from my LG-D605 using Tapatalk


Offline unbeatble

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vitez,BiH
  • Moj Skuter: Speedfight 2 x2
  • Moja Kaciga: Caberg J1+
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Gilera Runner SP50
« Odgovori #42 : 28 Srpanj, 2014, 21:13:11 »
Ma nisam prešao ni 6 kilometara kad mi se ugasila radi moje greške, ono zakočio sam i pustio ga nizbrdo kao u leru, nije se nešto ugrijao...Inače prije bi palio normalno....I sad kurbla sve OK, pali... Ne vidim nikakav razlog da mi se desi neka havarija jer su novi djelovi, nisam kloc da ih ne znam postavit, pa uostalom 230 km sam prešao do sad... nema mi smisla ni da ode opet kafez ležaja, niti osigurač bolcne niti bilo šta slično, kamo li da kroz vazduh, tj. filter zračni uđe o.O 

Inače ne znam šta ću da uzmem, vjerovatno nešto opet za projekta, da se bakčem malo, bio je jedan enerdži mnogo dobar al izgleda da je otišao, hebi ga.
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk !

Offline unbeatble

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vitez,BiH
  • Moj Skuter: Speedfight 2 x2
  • Moja Kaciga: Caberg J1+
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Gilera Runner SP50
« Odgovori #43 : 28 Srpanj, 2014, 21:33:18 »
Glupo je na slijepo da se priča, nadolazi mi sad da je kurbla kad je kao zakovala, pomalo i išla prema dolje, mada nikad dovoljno da napravim okretaj radilice, možda čak i da nije uhvatila varijator... reče mi drug, da može bit i bolcna kurble ili polumjesec.. inače imao sam problema sa njom oko onog vraćanja nakon kurblanja, oprugu sam jedva savio nekako u položaj koji treba... rastavim sutra vrv, pa ću vidjet onako odokativno xD da sam barem odmah skinuo deklu da vidim jel će varijator se pomjerit bez obzira na kurblu i mehanizam njen...
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk !

Offline unbeatble

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vitez,BiH
  • Moj Skuter: Speedfight 2 x2
  • Moja Kaciga: Caberg J1+
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Gilera Runner SP50
« Odgovori #44 : 03 Kolovoz, 2014, 20:59:24 »
LOCK ! :D 
Otišla, new project is loading  :toothy12:
Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk !