Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozz svima  (Posjeta: 627 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ines.radicpetrovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Typhoon 50
Pozz svima
« : 30 Svibanj, 2014, 14:07:56 »
Jako interesantan forum,hvala na dobrodošlici!
Imam jedno pitanje koje je hm,hitno,da li da stavim elektricnu blokadu,ili da odem u svoj servis i stavim mehanicku,jer je skuter još pod garanciom,radi se o typhoonu 50,i vec je prošao 2000 i neš km,polako se guši,i ima cudan zvuk,i mislim da je to povezano s još uvjek postojecom originalnom blokadom,posto je ovo moj prvi skuter od 50,neznam šta je bolje...registracija istice vec sad u 7 misec,pa mi svi predlazu da stavim elektricnu,da ne moram dva puta ponavljat radnju...što vi mislite?i ako netko zna gdje da odem u Split postavit elektricnu blokadu(iz svog iskustva)molim da mi napiše,jer mi je za motora ,guši se,nov je,a preko 50km ne može...(ne patim od brzine da ne bi krivo shvatili,vec ne zelim da uništim motor9,hvala :hello: :help:

Offline KingInMe

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • Burn rubber, not your soul
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pozz svima
« Odgovori #1 : 30 Svibanj, 2014, 17:22:31 »
Postovaljanje elektricne blokade nebi trebao biti nikakav problem , to mozes i sam postaviti.. Kupis elektricnu u ducanu i pratis uputstva (naravno uz takvo sto kad kupis , dobijes primjer postavljanja) a i mozes saznati na netu..Ali ako bas zelis znat gdje to rade , e to ti ne znam . Nisam iz Splita. Nadam se da sam ti donekle bio koristan . Lp