Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner 50-guši se  (Posjeta: 755 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Gilera Runner 50-guši se
« : 09 Ožujak, 2014, 18:30:00 »
Problem je sljedeći..motor sam spremio za zimu negdje u 11 mj. i nisam ga palio do danas...danas stavim akumulator i upali iz prve..i vozim se i nakon 60 km/h on jednostavno gubi okretaje i ko da nema snage...mogu se vozit do 50/60 al vise ne...ko da je blokada na njemu..u brijegu isto jedva ide...i tak vozim se ja malo duze i odjednom temperatura pocela blinkat...znaci doslo do pregrijavanja motora...istina bog stalno sam ga imao skoro na ful gasu...jer jedva je motor isao.. znam da mi je centralni feder u banani, pa sam prvo mislio da je radi tog dok nije temperatura pocela blinkat...jel moze to bit do benzina jer sam natocio pun rezervoar u 11 mj i sad je to tak stajalo do sad???

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Gilera Runner 50-guši se
« Odgovori #1 : 09 Ožujak, 2014, 18:42:36 »
Za pregrijavanje ne znam,al za gušenje - ak je skuter normalno radio prije zime moguće da ima vode u bengi,nisam jednom izlio vodu iz čašice karba,i to poprilično dosta vode nakon verglanja i kad nije htio upalit

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: Gilera Runner 50-guši se
« Odgovori #2 : 09 Ožujak, 2014, 18:45:55 »
moguce, jer kad smo se vracali a skuter se ohladio isao je bolje, jedino u brijeg ga je malo zezalo jos...jos cu se malo vozit sutra ovak pa s novim benzinom cu vidit...mislim da bi trebalo bit ok

Offline luka.grabovac.90

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zadar
  • Moj Skuter: vxr 180
Odg: Gilera Runner 50-guši se
« Odgovori #3 : 09 Ožujak, 2014, 19:03:50 »
Meni je isto tako bilo zbog goriva,izli sve i stavi jovo tribalo bi biti to to.a sto se tice prigrijavanja pogledaj vodu u posudi ili nesto mozda sa satom nevalja..
0955642707

Offline k.sljukic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Runner 50-guši se
« Odgovori #4 : 26 Travanj, 2014, 03:23:35 »
pozdrav svima sa foruma ;) imam Gileru runner sp 50 2012 dok se je ledna ide ko zmaj kad joj temperatura dodje na polovinu gusi se  ostaje bez gasa . da li neko zna sta joj je ? hvala unapred