Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gusi se. pomoc  (Posjeta: 837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Borninjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Caper
gusi se. pomoc
« : 19 Kolovoz, 2008, 21:52:52 »
bok, otiso sam se vozit u samobor i odjednom se poceo gusit, dam mu gas, krene i onda ga zagusi za sekundu dve, do bregane sam se vracao na nista posto gasa, ful malo, mozda nekih 30 na sat jer jedino tako ide, ako dam malo vise gasa ugusi ga.

u cemu je problem?

edit:
da i vidim da mi se gas sajla pocela rascufavat, ne vraca gas bas dobro i cujem kak grebe kad dam gasa po rucki, vjerojatno ce puknut uskoro. jel ima neko tutoorial kak da promijenim gas sajlu jer nikad to nisam radio jos
« Zadnja izmjena: 19 Kolovoz, 2008, 21:54:54 Borninjo »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: gusi se. pomoc
« Odgovori #1 : 20 Kolovoz, 2008, 02:40:45 »
bok, otiso sam se vozit u samobor i odjednom se poceo gusit, dam mu gas, krene i onda ga zagusi za sekundu dve, do bregane sam se vracao na nista posto gasa, ful malo, mozda nekih 30 na sat jer jedino tako ide, ako dam malo vise gasa ugusi ga.

u cemu je problem?

Provjeri usisne lamelice. Ako su one - sretan si jer ces jeftino rijesit problem....

da i vidim da mi se gas sajla pocela rascufavat, ne vraca gas bas dobro i cujem kak grebe kad dam gasa po rucki, vjerojatno ce puknut uskoro. jel ima neko tutoorial kak da promijenim gas sajlu jer nikad to nisam radio jos

Niej to komplicirano... Skini pazljivo ovu i znat ces kako novu stavit

Offline Borninjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Caper
Odg: gusi se. pomoc
« Odgovori #2 : 20 Kolovoz, 2008, 16:28:25 »
danas sam ga upalio i radi normalno. ko da nista nije ni bilo

prijedlozi?

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: gusi se. pomoc
« Odgovori #3 : 20 Kolovoz, 2008, 17:01:38 »
Isto gorivo je u rezervoaru?

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: gusi se. pomoc
« Odgovori #4 : 20 Kolovoz, 2008, 17:12:11 »
provjeri oni crijevo sto ti ide iz auspuha..neki povrat plinova...i tako nest...ja sam imao slican problem , ali kad sam zacepio to crijevo ,tj ukinio taj povrat u motor...vise mi nikad nije zatrokirao i poceo se gusit...mislim da i caper to ima...

Offline Borninjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Caper
Odg: gusi se. pomoc
« Odgovori #5 : 20 Kolovoz, 2008, 22:31:53 »
Isto gorivo je u rezervoaru?

isto je bilo kad sam ga probao i radilo je normalno. danas sam natocio pun rezervar na drugoj bengi, i radi normalno ko i ujutro sa starim benzinom. vozio sam se danas bez prigusivaca na spuhu. sad je normalno, samo cekam da opet bude. nadam se da nece