Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: polovna guma - jel se isplati?  (Posjeta: 3089 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2009
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: polovna guma - jel se isplati?
« Odgovori #20 : 26 Kolovoz, 2008, 12:44:28 »
guma kupljena i montirana, bridgestone ml 50 molas, stara 3 godine, al jos uvik nije niti malo ispucala i jos je dosta mekana...

za 100 kuna sam rijesija problem, bar do sljedeceg lita, tad ce obavezno ic nove! (ako ga ne prodam do tad :D )

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: polovna guma - jel se isplati?
« Odgovori #21 : 26 Kolovoz, 2008, 14:25:25 »
Ako ti tvoja guma nije za upotrebu i ako uz to još i nemaš više od 100 kn kupi gumu al računaj da imaš jako lošu gumu na motoru a to je nekaj najgore kaj može bit.

Ako ne moraš mijenjat rađe nemoj dok ne skupiš pare za novu!!

S ovim se potpuno slažem.
I još nešto, nisi pogriješio sa bridgestoneom. Ja imam motor 2003 god i promijenio sam jedno 5 setova guma i nijedne mi nisu kao bridgestone battlax bt30. Strašne su.
I ne zaboravi "guma glavu čuva". Ja ih mijenjam često, otprilike svake sezone, ali sada nisam imao love jer malo sređujem motor i ove će izgleda morati izdržati i iduću sezonu.
Uvijek kupuj novu ako možeš, a ako ne, znaj da ti guma na motoru nije u najboljem stanju i tako vozi dok ne skupiš za novu.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: polovna guma - jel se isplati?
« Odgovori #22 : 26 Kolovoz, 2008, 14:27:50 »
Ja nikad ne bih kupio polovnu gumu..inače skoro sam kupio zadnju gumu 130/90 10 Sava MC17 i koštala me 25€..odlična je...

Offline rossi46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • real bikes are built, not bought..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
Odg: polovna guma - jel se isplati?
« Odgovori #23 : 31 Kolovoz, 2008, 18:54:24 »
Slazem se i ja da je bolja nova i da nije pametno na sigurnosti stediti ,al kada se nema para onda je i ta guma bolja nego neka na kojima sam ja vozio ,da konci vire a zaustavni put je skoro pa kao kada ni ne koci. Moram priznati da tako stare gume imaju poseban gust, proklizuje na svakom startu i zabacuje jos kada je pritisak 2.2 bara po samo po sredini dodiruje....ma milina stare gume ah...ove nove su dosadne ,mos se naginjat i stiskat gas koliko te volja on ko zaljepljen na cesti. :icon_tongue:
sto posto se slažem,nema većeg gušta od poigravanja sa motorom,kad je guma ćelava i moraš pazit svaki zavoj malo jači....... :toothy9: