Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zašto sam praćen?  (Posjeta: 4544 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #20 : 04 Prosinac, 2013, 22:12:40 »
 :popc1: :popc1: :popc1: :popc1: :popc1:

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #21 : 04 Prosinac, 2013, 22:23:40 »
Prijatelju za tebe san Doktor a ne majstor!

a vidim da jesi da..

pa lijepo kad moze sp bez vode radit bez beda.
onda ispusti vodu iz svog drzi ga u blokadi 5min snimi pa podjeli s nama dojmove.
sta drugo da ti kazem doktore.
11ica se raspala nitko nije vjerovo...

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #22 : 04 Prosinac, 2013, 22:24:59 »
Prijatelju za tebe san Doktor a ne majstor!

a vidim da jesi da..

pa lijepo kad moze sp bez vode radit bez beda.
onda ispusti vodu iz svog drzi ga u blokadi 5min snimi pa podjeli s nama dojmove.
sta drugo da ti kazem doktore.
Nemam kurblo  ;D
Naravno da moze, ko sta moze i bez ulja  :)

Nije ti to činez

btw izvinjavam se na spamu  :upsopetja:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #23 : 04 Prosinac, 2013, 22:28:09 »
oboje bez provokacije, pulss ne pocinji nesto zbog cega ces na kraju ti od nekoga dobiti sankcije...

moje vidjenje problema je sto je taj spamm napisan u tehnickome dijelu, u kojemu se jasno reklo da nema mjesta spammu... znaci opet je jole dobio samo pracenje, sto nije bann, nego cisto mjera kojom se netko izdvoji iz mase da se lakse prati da li ponavlja opet nesto na sto je upozoren, na to se nebi trebalo ljutiti, i ja sam ga imao iako sam mod.. ima ga i Brale ( vjerojatno zato jer je nesto napravio na srki pa je sumnjiv) ...
toliko od mene
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #24 : 04 Prosinac, 2013, 22:37:39 »
kao prvo nije tajna da sam ja ipak iz Rijeke, i da kad netko ima ri u nicku, da taj nece tako lako biti bannan  :frajer:

..a u biti to što si praćen, vidiš samo ti, i moderatori, drugo to ni ne vide, tako da si se sad izdao  :toothy3: ..to je čisto malo podsjetnik da postoje i pravila na forumu kojih se svi moramo držati ..i ja sam bio praćen , ali to je druga tema  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #25 : 04 Prosinac, 2013, 22:46:59 »
kao prvo nije tajna da sam ja ipak iz Rijeke, i da kad netko ima ri u nicku, da taj nece tako lako biti bannan  :frajer:

..a u biti to što si praćen, vidiš samo ti, i moderatori, drugo to ni ne vide, tako da si se sad izdao  :toothy3: ..to je čisto malo podsjetnik da postoje i pravila na forumu kojih se svi moramo držati ..i ja sam bio praćen , ali to je druga tema  :redface:

to ti je vec druga piva  :notworthy: ri u <3

znam pravila su tu i postujem ih,samo sam htio jasnije i jednostavnije objasnjenje to je sve.
sad znam i to je to.



11ica se raspala nitko nije vjerovo...

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #26 : 04 Prosinac, 2013, 22:56:44 »
ne prigovaram nikome, al činjenica je da se prema moderatorima odnosi drugačije  :icon_thumright:
koliko se puta npr alfa izrugao s nekim članovima koji su neiskusniji i mlađi od njega pa nikom ništa,dok "običan smrtnik" bi dobio itekakvu jezikovu juhu da tako napravi  :)

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #27 : 04 Prosinac, 2013, 23:01:37 »
ne prigovaram nikome, al činjenica je da se prema moderatorima odnosi drugačije  :icon_thumright:
koliko se puta npr alfa izrugao s nekim članovima koji su neiskusniji i mlađi od njega pa nikom ništa,dok "običan smrtnik" bi dobio itekakvu jezikovu juhu da tako napravi  :)

Kad to vidiš ne samo ti nego bilo tko drugi imate dole funkciju "prijavi moderatoru"  i biti će riješeno.
Što vi članovi više budete davali do znanja da vidite greške to će moderating team biti pod većim pritiskom i biti će prisiljen još bolje i revnije pratiti forum.

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #28 : 04 Prosinac, 2013, 23:06:34 »

Kad to vidiš ne samo ti nego bilo tko drugi imate dole funkciju "prijavi moderatoru"  i biti će riješeno.
Što vi članovi više budete davali do znanja da vidite greške to će moderating team biti pod većim pritiskom i biti će prisiljen još bolje i revnije pratiti forum.

je ali nitko pa tako ni ja nema taj obicaj,pa valjda svatko vidi kad ga netko ismijava il zajebava. pa treba prijavit.
nitko se ne zeli uplitati u tudje probleme bas zato da ga netko tu kasnije ne proziva na forumu..
jos ce ispast da je netko neki druker ili nesto tako ,mozda to nije tako ali tako mi se cini.

11ica se raspala nitko nije vjerovo...

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #29 : 04 Prosinac, 2013, 23:09:07 »

Kad to vidiš ne samo ti nego bilo tko drugi imate dole funkciju "prijavi moderatoru"  i biti će riješeno.
Što vi članovi više budete davali do znanja da vidite greške to će moderating team biti pod većim pritiskom i biti će prisiljen još bolje i revnije pratiti forum.

je ali nitko pa tako ni ja nema taj obicaj,pa valjda svatko vidi kad ga netko ismijava il zajebava. pa treba prijavit.
nitko se ne zeli uplitati u tudje probleme bas zato da ga netko tu kasnije ne proziva na forumu..
jos ce ispast da je netko neki druker ili nesto tako ,mozda to nije tako ali tako mi se cini.

stvar je u tome da to nije vrijedno tužakanja i prozivanja na forumu (često se nasmijen takvin provokacijama i zajebancijama),al sigurno ti skoči tlak ako admini na tebe skoče za sitnicu a drugome ništa,čak se i smiju skupa s njim  :hello:

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #30 : 04 Prosinac, 2013, 23:18:05 »


stvar je u tome da to nije vrijedno tužakanja i prozivanja na forumu (često se nasmijen takvin provokacijama i zajebancijama),al sigurno ti skoči tlak ako admini na tebe skoče za sitnicu a drugome ništa,čak se i smiju skupa s njim  :hello:

Logično razmišljaš i slijedeći puta klikni bez beda i predrasuda jer mi modovi nismo bogovi i iznad nas je netko koji nas stavlja na to mjesto,nadzire pa i smjenjuje.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #31 : 04 Prosinac, 2013, 23:33:19 »
upravo to, kao sto i mi moderatori usmjeravamo druge clanove, tako i mi mozemo biti bolji ako se nas malo usmjeri  :icon_thumright:

PS
cinjenica je da sam primjetio cesto od moderatora sarkazam, to je nesto sto trebamo prestat koristiti jer jednostavno se uvjek krivo interpretira  :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 04 Prosinac, 2013, 23:35:24 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #32 : 04 Prosinac, 2013, 23:55:05 »
eto onda ako je to tako ja obavjestavam da cu bez obzira koji clan bio i (da nije vezano striktno uz mene) ponasao se neprimjereno to prijavit pa da se kasnije ne cudite zasto sam ja to ucinio. (pri tome bih naglasio da to nece bit skakanje na svaku krivu rijec ali ako je vrijedno prijave bit ce prijavljeno od moje strane)

ako pak netko ima primjedbu na mene nek slobodno posalje pm i rijesit cemo to,nema potrebe radit probleme.
razgovorom se sve da rijesit ako je covjek normalan.
ako ne mozemo ni tako, otvorit cemo temu,iznesti svoje misljenje pa nek se odluci.
ja mislim da je to fer.

forum je da se druzimo..
11ica se raspala nitko nije vjerovo...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: zašto sam praćen?
« Odgovori #33 : 05 Prosinac, 2013, 00:00:25 »
 :icon_thumright:

lockot
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!