Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: neplačene kazne...  (Posjeta: 7697 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #40 : 27 Studeni, 2013, 14:29:40 »
Bez vozacke nemas sta radit na cesti.

Offline Siljoruja199007

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: VXR
  • Moja Kaciga: Arioh
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #41 : 27 Studeni, 2013, 14:31:34 »
nije mi motor bio regan niti sam imo siguranje automatski sam ja kriv za nastalu štetu dobio sam račun od cro osiguranja skoro 3 soma kuna a njoj je bio auto od firme tako da se nismo mogli ni dogovorit

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #42 : 27 Studeni, 2013, 14:34:31 »
nije mi motor bio regan niti sam imo siguranje automatski sam ja kriv za nastalu štetu dobio sam račun od cro osiguranja skoro 3 soma kuna a njoj je bio auto od firme tako da se nismo mogli ni dogovorit

Jel bila policija? Ako nisi kriv za sudar, mozes bit i pijan i drogiran i bez vozacke i prometne i sa ukradenim vozilom, ali krivac za sudar je uvijek samo i iskljucivo krivac. U takvom scenariju, ti platis samo svoje prekrsaje, ali krivac odgovara za sudar

Offline Siljoruja199007

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: VXR
  • Moja Kaciga: Arioh
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #43 : 27 Studeni, 2013, 14:42:32 »
meni je tako bilo policija je bila normalno napravila uviđaj i ja sam taj koji je nakraju naj#bo al nema veze davno je to bilo..niti sam im plati kaznu niti cu im ikad platit..al evo šta mi je likica napravila od motora...sreca u nesreci je da sam ja u grmlje uletio pa sam završio sa lakšim ogrebotinama..vilice i plastike sam bacio jel je sve uništeno


« Zadnja izmjena: 27 Studeni, 2013, 15:16:51 Siljoruja199007 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #44 : 27 Studeni, 2013, 15:05:52 »
Ovisi o sucu. Nekad te kazni kao sukrivca ako si zbog pijanstva ili ne imanja dozvole doprinio tezini nesrece.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #45 : 27 Studeni, 2013, 15:09:35 »
Ovisi o sucu. Nekad te kazni kao sukrivca ako si zbog pijanstva ili ne imanja dozvole doprinio tezini nesrece.

j#bo suca koji bi ti tako dosudio ako je onaj drugi (na primjer) prosao na STOP znak, a ti na glavnoj cesti

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #46 : 27 Studeni, 2013, 15:13:12 »
Dobro ne bas tak kardinalnu gresku u najtezem mogucem prekrsaju..

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #47 : 27 Studeni, 2013, 15:14:21 »
ja sam bio pijan a treba mi je oduzela prednost 100% ona kriva za nezgodu.
ja popusio vozacku jer jbga bio sam pijan.
al moju stetu i ocevid je ona platila.
11ica se raspala nitko nije vjerovo...

Offline Siljoruja199007

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: VXR
  • Moja Kaciga: Arioh
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #48 : 27 Studeni, 2013, 15:18:33 »
neznam u hrvatskoj su valjda zakoni kako se kome digne zato nam i je ovako zlo i naopako...

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #49 : 27 Studeni, 2013, 16:06:36 »
Kad se nesto desi svatko odgovara za ono sta je ucinio, ako je druga osoba tebi oduzela prednost i skrivila nesrecu mora za to odgovarat, ti odgovaras za svoje grijehe a to su neimanje vozacke i neregistrirano vozilo!

Dal znas ili neznas vozit to je mozda rasprava za neku drugu temu, ali da je imalo normalno imat toliko kazni moram rec da nikako nije, niti je iskreno po meni takvim vozacima mjesto na cesti.........mlad si, nabrijan ko ce meni sta napravit i to, ali vjeruj mi da sve dode na red prije ili kasnije......kolega mi se nedavno nagodio sa Croatiom za nastalu stetu od prije 20ak godina kad je s Yugom bez rege i vozacke napucao dedu koji je stajao na cesti, isto je bio skolarac, nezaposlen i bas ga je bilo briga za sve, danas je ozenjen i ima 4 klinca ali Croatia nije zaboravila svoj dug, sad ih moli i preklinje samo da mu kamate oproste ili bar smanje koliko je to moguce i da mu daju na rate, nebi vjerovao ali onaj stav meni nemoze nitko nista je kod njega nestao  :icon_thumright:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #50 : 27 Studeni, 2013, 16:18:20 »
ja sam bio pijan a treba mi je oduzela prednost 100% ona kriva za nezgodu.
ja popusio vozacku jer jbga bio sam pijan.
al moju stetu i ocevid je ona platila.


O tome i govorim  :icon_thumright:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #51 : 27 Studeni, 2013, 16:18:51 »
naravno, godine i odrastanje čine svoje.. tko od nas nije vozio ko klinjo bez vozačke bar malo?
ali ako si krvi, priznaj krivnju i plati.
onaj tko bježi od odgovornosti je kukavica..

Offline Siljoruja199007

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: VXR
  • Moja Kaciga: Arioh
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #52 : 27 Studeni, 2013, 16:29:21 »
Kad se nesto desi svatko odgovara za ono sta je ucinio, ako je druga osoba tebi oduzela prednost i skrivila nesrecu mora za to odgovarat, ti odgovaras za svoje grijehe a to su neimanje vozacke i neregistrirano vozilo!

Dal znas ili neznas vozit to je mozda rasprava za neku drugu temu, ali da je imalo normalno imat toliko kazni moram rec da nikako nije, niti je iskreno po meni takvim vozacima mjesto na cesti.........mlad si, nabrijan ko ce meni sta napravit i to, ali vjeruj mi da sve dode na red prije ili kasnije......kolega mi se nedavno nagodio sa Croatiom za nastalu stetu od prije 20ak godina kad je s Yugom bez rege i vozacke napucao dedu koji je stajao na cesti, isto je bio skolarac, nezaposlen i bas ga je bilo briga za sve, danas je ozenjen i ima 4 klinca ali Croatia nije zaboravila svoj dug, sad ih moli i preklinje samo da mu kamate oproste ili bar smanje koliko je to moguce i da mu daju na rate, nebi vjerovao ali onaj stav meni nemoze nitko nista je kod njega nestao  :icon_thumright:
ugl osoba je ušla u jednosmjernu ulicu al je tabla skinuta tako da policiji se nije dalo utvrđivat dalje di šta i kako.ja živim ulicu iznad i znam da je jednosmjerna jel ako je 20 god jednosmjerna i neki debil skine taplu jer mu se neda radit krug oko kuče.još ja pokažem policiji rupu od table di je stajala ali nisu me doživljavali...tako da kriv sam

Offline Siljoruja199007

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: VXR
  • Moja Kaciga: Arioh
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #53 : 27 Studeni, 2013, 16:31:21 »
naravno, godine i odrastanje čine svoje.. tko od nas nije vozio ko klinjo bez vozačke bar malo?
ali ako si krvi, priznaj krivnju i plati.
onaj tko bježi od odgovornosti je kukavica..
normalno ja nebješim od toga kad tad ce meni to doč na naplatu...

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #54 : 27 Studeni, 2013, 16:43:06 »
Kad se nesto desi svatko odgovara za ono sta je ucinio, ako je druga osoba tebi oduzela prednost i skrivila nesrecu mora za to odgovarat, ti odgovaras za svoje grijehe a to su neimanje vozacke i neregistrirano vozilo!

Dal znas ili neznas vozit to je mozda rasprava za neku drugu temu, ali da je imalo normalno imat toliko kazni moram rec da nikako nije, niti je iskreno po meni takvim vozacima mjesto na cesti.........mlad si, nabrijan ko ce meni sta napravit i to, ali vjeruj mi da sve dode na red prije ili kasnije......kolega mi se nedavno nagodio sa Croatiom za nastalu stetu od prije 20ak godina kad je s Yugom bez rege i vozacke napucao dedu koji je stajao na cesti, isto je bio skolarac, nezaposlen i bas ga je bilo briga za sve, danas je ozenjen i ima 4 klinca ali Croatia nije zaboravila svoj dug, sad ih moli i preklinje samo da mu kamate oproste ili bar smanje koliko je to moguce i da mu daju na rate, nebi vjerovao ali onaj stav meni nemoze nitko nista je kod njega nestao  :icon_thumright:
ugl osoba je ušla u jednosmjernu ulicu al je tabla skinuta tako da policiji se nije dalo utvrđivat dalje di šta i kako.ja živim ulicu iznad i znam da je jednosmjerna jel ako je 20 god jednosmjerna i neki debil skine taplu jer mu se neda radit krug oko kuče.još ja pokažem policiji rupu od table di je stajala ali nisu me doživljavali...tako da kriv sam


To se onda na sudu utvrdjuje i sud trazi podatke kakva je ulica/cesta. Mozda je postala u medjuvremenu dvosmjerna, ko t zna... Vjerojatno nije, ali to se na sudu rjesava

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #55 : 27 Studeni, 2013, 19:35:16 »
Nije ni u zatvoru loše. Imaš smještaj i osiguran posao.

Istina da je plaća 430 kuna, a radiš mjesec dana (u kuhinji recimo) al nije ni to loše. Bar ne kasni plaća :headbang:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #56 : 27 Studeni, 2013, 20:21:23 »
u lepoglavi jos i vise se zaradi
od moje mame kum je lezao 15 godina (rokno neku zenu) i neke stolice je proizvodio.
stekao je pare i kad je izasao imao je koju kunu dok se ne snadje..
tako da ni to nije za bacit.
11ica se raspala nitko nije vjerovo...

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #57 : 27 Studeni, 2013, 20:26:39 »
Budi frizer il tako nešto. Njih manjka. Lakše ćeš do posla doć :laughing7:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #58 : 27 Studeni, 2013, 21:11:06 »
Dečko koja nema petlje snositi odgovornost za svoje postupke je, po meni, mulac...  :angry7:

I od takvih rijetko kad nastane čovjek.
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: neplačene kazne...
« Odgovori #59 : 27 Studeni, 2013, 21:52:26 »
nastane nastane covjek,sve te to stigne kad tad
nisam ni ja bio nis bolji od siljoruje..
pa sve pomalo dodje na naplatu..i jos se otplacuje..

da vidis kako postanes odgovoran.
11ica se raspala nitko nije vjerovo...