Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??  (Posjeta: 28148 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline jure vd

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 604
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: kymco super 8 2T
  • MojSetup: Hebo Manston Replica Alu,Dellorto19 Black E.
  • MojSpuh: Tecnigas Triops
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #40 : 11 Listopad, 2013, 20:46:20 »
pa gle 50 lipa je kg papira,pa da se sta ubost.
tisak otkupljuje

svaki drugi dan skrenut malo s rute i mozda se skupi za tu i tamo koje cevape  :binkybaby:

 :laughing3:
još par cigli između svega toga i bit će i za pivo  :drunken_smilie:
lud mlad.. (u glavi) :D

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #41 : 11 Listopad, 2013, 20:49:29 »
a vidi neboderi i zgrade imaju u portunu mjesto za odlaganje starog papira usput dok ostavljas postu uzmes kilu dvije s hrpe.
tebi posta stima,a "lova" se pomalo gomila  :icon_biggrin:
samo nista od skutera,mora onda kombijem dostavljat  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:
11ica se raspala nitko nije vjerovo...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #42 : 11 Listopad, 2013, 20:51:50 »
a vidi neboderi i zgrade imaju u portunu mjesto za odlaganje starog papira usput dok ostavljas postu uzmes kilu dvije s hrpe.
tebi posta stima,a "lova" se pomalo gomila  :icon_biggrin:
samo nista od skutera,mora onda kombijem dostavljat  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

pa nisi valjda lud cistu lovu dostavljat okolo, sve je to za otkup ..kakve dostave  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #43 : 11 Listopad, 2013, 20:55:22 »
hahhaa
ko onaj majstor iz city ex-a sta je dostavljao posiljke u obliznji sumarak ,pa u kafanu na pivu.
nije dugo radio...

tamo je negdje i moja kartica zavrsila majku mu..
11ica se raspala nitko nije vjerovo...

Offline skoda90

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 971
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • MojSetup: 1 N 2 3 4 5 6
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #44 : 11 Listopad, 2013, 20:59:38 »
a kako ti oni placaju gorivo?mislim nije cudno nego na koji nacin,jel imas njihovu karticu pa sipas kad hoces ili  :toothy12:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #45 : 11 Listopad, 2013, 21:00:20 »
hahhaa
ko onaj majstor iz city ex-a sta je dostavljao posiljke u obliznji sumarak ,pa u kafanu na pivu.
nije dugo radio...

tamo je negdje i moja kartica zavrsila majku mu..


 :icon_biggrin:

nije dugo ni radio, ali ni puno ..takvi su izmislili onu staru narodnu " ne mozes me ti tako malo platit, koliko ja mogu malo radit"  :toothy11:


..ali iskreno, ako placaju u A1 2600kn, onda im ocito nije stalo do kvalitete usluge.. sumnjam da bi ja imao povjerenja nesto slati preko njih , pa da neznam kako da su jeftini  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Jole.ri

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • krepalina
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pod suncem??
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #46 : 11 Listopad, 2013, 21:05:09 »
posta je imala s njima velikih problema,jer su im preuzeli male posiljke koje su oni inace dostavljali pa je tu bio zivi cirkus,(kako sad stvari stoje ne znam) ali znam da je bilo burno.
a banke uredi itd suradju s njima valjda zbog cijene,vrag ce znat.

i sto se tice city ex-a s njima sam imao vise sukoba.
valjda su se popravili.
11ica se raspala nitko nije vjerovo...

Offline jure vd

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 604
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: kymco super 8 2T
  • MojSetup: Hebo Manston Replica Alu,Dellorto19 Black E.
  • MojSpuh: Tecnigas Triops
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #47 : 11 Listopad, 2013, 21:15:45 »
posta je imala s njima velikih problema,jer su im preuzeli male posiljke koje su oni inace dostavljali pa je tu bio zivi cirkus,(kako sad stvari stoje ne znam) ali znam da je bilo burno.
a banke uredi itd suradju s njima valjda zbog cijene,vrag ce znat.

i sto se tice city ex-a s njima sam imao vise sukoba.
valjda su se popravili.
uopće se ne čudim šta se dešavaju problemi sa city-ex.. ljudi su potplaćeni i mjenjaju ko na traci i nema teorije da bude kvalitetna dostava..
lud mlad.. (u glavi) :D

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Re: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #48 : 12 Listopad, 2013, 09:30:16 »
Kad sam zivio u Slavoniji 6mjeseci sam imao problema s racunima od Htelecoma. Nikad mi nisu dolazili.. Sve dok se nije promjenio dostavljac u CityExpress-u. Inace drugi frend koji je isto radio u Cittyu kaze da nekad uopce ne dostavljaju neke adrese ako im nisu usput.

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 2

Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #49 : 12 Listopad, 2013, 10:00:13 »
zašto me to ne čudi?  :confused5:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline netko23

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #50 : 09 Veljača, 2014, 18:36:12 »
Mozda je malo stara tema, ali za sve ove nove koji bi mozda htjeli raditi, da znaju  ;D

Radio sam ovaj posao prosle godine, placa je bila oko 2500-2800, radilo se 4-5 sati. Dobio otkaz jer je city-ex preuzeo dostavu tih novina, to je bilo u 2 mj. 2013. U meduvremenu sam radio nekoliko sitnih poslova, jer dobar i stalni posao je tesko naci u nasoj drzavi ako nemas dobre veze.

E sad dolazimo do problema, nazove mene bivsi sef i pita jel bi ja htio opet raditi u a1 (sada je to tisak), posto sam bez posla bez razmisljanja sam prihvatio.
Nademo se mi da se dogovorimo, kaze on prijava ti ide na 4 sata, radis istu zonu kao prosle godine + jos nekoliko ulica (jedno 50-ak), rekoh dobro nije problem treba mi posao.

Sad radim vec dva tjedna, svaki dan, od 2 ujutro do 10-11, plus sto me jos zove preko dana jel bi mogo ovo , jel bi mogo ono.
Slobodnih dana nema, odnosno nema nas tko mjenjati, placa je kako mi je rekao 1600- 1800 kn. Vozis se na skuteru po kisi, snjegu, ledu i debelom minusu, gume na skuteru , ajmo reci da su ljetne, makar ripne na njima ne postoje.

Tko nemora nek neradi ovaj posao pa makar kruha bio gladan,ovo je cisto izrabljivanje ljudi .

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #51 : 09 Veljača, 2014, 20:35:35 »
Prijava i placa za pola radnog vremena a radis 9 sati.. :omfg:

Offline playaa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 125
  • Moja Kaciga: HJC Lotus
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #52 : 09 Veljača, 2014, 22:18:58 »
ne razumin zasto neko radi taj posao,je da san mlad i naivan i neiskusan i sve to stoji,al postoji li kakav kafic,pizzeria,skladiste ili slicno u tvom gradu di se moze radit? po tvom opisu reka bi da ne moze bit gore od toga  :dontknow:

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #53 : 09 Veljača, 2014, 22:22:28 »
Tak to ide.. Krenes pod motom ajd da tu radim dok mi nesto ne izleti bolje neka kuna nego nista i onda zaruzis na tom poslu jaaako dugo..

Sent from my HUAWEI U8815 using Tapatalk 2

Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #54 : 10 Veljača, 2014, 00:04:24 »
Nađi pekaru nekakvu i pitaj jel ima treba šofer za razvozit kruh. Radit ćeš manje nego sad, al plaća će bit duplo. Tu ljudi svako malo odlaze, tako da ima nade :toothy11:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline wallter

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: kymco
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #55 : 05 Travanj, 2014, 15:46:16 »
Mozda je malo stara tema, ali za sve ove nove koji bi mozda htjeli raditi, da znaju  ;D

Radio sam ovaj posao prosle godine, placa je bila oko 2500-2800, radilo se 4-5 sati. Dobio otkaz jer je city-ex preuzeo dostavu tih novina, to je bilo u 2 mj. 2013. U meduvremenu sam radio nekoliko sitnih poslova, jer dobar i stalni posao je tesko naci u nasoj drzavi ako nemas dobre veze.

E sad dolazimo do problema, nazove mene bivsi sef i pita jel bi ja htio opet raditi u a1 (sada je to tisak), posto sam bez posla bez razmisljanja sam prihvatio.
Nademo se mi da se dogovorimo, kaze on prijava ti ide na 4 sata, radis istu zonu kao prosle godine + jos nekoliko ulica (jedno 50-ak), rekoh dobro nije problem treba mi posao.

Sad radim vec dva tjedna, svaki dan, od 2 ujutro do 10-11, plus sto me jos zove preko dana jel bi mogo ovo , jel bi mogo ono.
Slobodnih dana nema, odnosno nema nas tko mjenjati, placa je kako mi je rekao 1600- 1800 kn. Vozis se na skuteru po kisi, snjegu, ledu i debelom minusu, gume na skuteru , ajmo reci da su ljetne, makar ripne na njima ne postoje.

Tko nemora nek neradi ovaj posao pa makar kruha bio gladan,ovo je cisto izrabljivanje ljudi .

Potpisujem!
Radim u dotičnoj firmi (ako se uopće može tako nazvati),plaća za 2.mjesec je iznosila čitavih 1500 kn.


Offline ri-guerrini18

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: yamaha aerox
  • Moja Kaciga: agv
  • MojSetup: top
  • MojSpuh: arrow
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #56 : 06 Travanj, 2014, 10:33:23 »
Evo da se ukljucim u temu..firma je uzas radio je brat i ne ponovilo se. Ne znam da li ste culi a vjerovatno jeste kad je u rijeci prosle godine pala ona najveca kisa meni je brat morao ici dijekit fu*king novine tako da zivi uzas.radis i po danu i po noci i drago mi je da vise ne radi

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6738
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #57 : 06 Travanj, 2014, 11:05:05 »
Evo da se ukljucim u temu..firma je uzas radio je brat i ne ponovilo se. Ne znam da li ste culi a vjerovatno jeste kad je u rijeci prosle godine pala ona najveca kisa meni je brat morao ici dijekit fu*king novine tako da zivi uzas.radis i po danu i po noci i drago mi je da vise ne radi
nema tog gazde/šefa/poslovođe koji bi mene natjero da radim po takvom vremenu taj poso, fala doviđenja nebi se ni pojavio na poslu i još bi ga poslo u krasan :D
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Migel

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #58 : 15 Srpanj, 2014, 07:30:21 »
Samo da se nadovežem na temu.. Naravno da čete vidjeti da je novi datum, što se tiče svih koji bi probali raditi u a1 direct ili sada tisak mogu probati slobodno ali , moj Vam je savjet da izbjegnete u širokom luku, ako možete naravno..Ne znam odakle bih počeo jer se spremam već dulje vremena napisati ISTINU kako je raditi u A1 ali nikako nači vremena.. Pa hajmo ispočetka, ako počnete raditi tj. ako Vam treba posao oni Vam obećaju da čete imati prvi mjesec malu plaču (dostavljač 4) nakon toga Vam se plača penje (na dostavljača 3).. Naravno ništa od toga to je samo patka osim ako se ne izborite za sebe prijeteći im otkazom, ali samo ako ste dobar radnik iako i ni tako baš nećete proći najbolje, jer će Vas iskorištavati kao stoku, a i gore. Prvo dijelite novine i to kada dođu , npr. vi morate biti u firmi oko 2.00 Am sa time da skoro svaka zona traje 3.30 h , ali ako je več znate napamet, sa time da ako novine kasne gospodin piše od kada su novine došle i tako Vam vodi sate a ne od kada ste vi došli u firmu, tako da Vam tu i umetnu letke za dijeliti preko dana, jedan dečko je napisao da mu je brat radio i da su ga zvali non stop i to je točno ako se ne javite onda Vam seru zašto se ne javljate makar bilo to u 3.00 pm ili 8.00 navečer nema veze za njih morate biti uvijek na raspolaganju,, Čisto izrabljivanje, samo mislim da kada bi inspekcija saznala kako todorič vodi svoje firme mislim da više ne bi dobijao poticaje od HRVATSKE za pomoć, ali to je več druga strana priče. slobodne dane nemate jer uvijek trebaju odmor dečki i cure koje duže rade a nikako nemaju zamjenu da se malo odmore, pa Vas i tu iskorištavaju dok fizički ali i psihički ne puknete e, onda se smiluju i daju Vam 2 dana sloboodno.. ljudi sa kojima radite su največa stoka, svaka čast izuzecima ima ih ali malo , morate čuvati svoje novine koje ste dobili za dijeliti kao oko u glavu jer ako Vam ukradu a desi se svako toliko nemate za dati Pretplatniku, i onda ajmo kupnja od svojih para jer kada zovete firmu šefovi spavaju i boli ih đon a ovi tkzv.špediteri samo Vam kažu dase snađeš jer da novina nema itd.. uglavnom čovijek koji je radio tamo dulje od 6 mjeseci mogao bi napisati knjigu o toj firmi i šefovima koja su to stoka i gamad, i ta firma je samo čisto izrabljivanje radnika i ništa više, znam da nema posla svjestan sam i sam situaciije u lijepoj nam našoj  ali nema teoretske šanse da bih se Ikada ali Ikada više vratio u tu firmu, barem ne pod tom upravom a to su največi levati koji postoje, kad je sanader mala beba za njih, a što se tiče plače obečaju Vam jedno a svaki mjesec Vam uredno skinu 300kn.. kada ih pitate zašto , odgovor je : a nije to do nas to obračunavaju u ZG-u. Nadam se da sam Vam dočarao kako je to raditi u toj odvratnoj firmi, jer to je samo mali dijelić kako se ponašaju i kako je stanje u toj firmi.. Znači prva plača nije 2,800 kako je netko napisao nego 2500 tako vam kažu, dobijete 2.300 , 2,200 a ako Vam je dignu na veču poziciju tj 3.000 kn onda Vam je 2.700 kn, tko god kaže da nije LAŽE.. jer ima ih i takvih koji lažu o plaći..kažem veče gamadi i iskkorištavanja u životu nisam vidio a promijenio sam firmi i firmi prije dok je bilo posla.. Sada sam rađe doma nego da budem u toj firmi... NAŽALOST ..

Offline Nixa-ST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • g-runner4ever
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split / Hvar
  • Moj Skuter: eX ...runner sp70
Odg: Jel ko radio u A1 direkt (Tisak) kao noćni dostavljač??
« Odgovori #59 : 27 Veljača, 2015, 19:08:45 »
ewo da oživim malo ovu temo
u splitu je natječaj za ovaj posal i znam da traže radnika i više nego 4.  why ne pokušat ako se netkome voza  :icon_biggrin: uvik možedat otkaz hehehe
Kad sam trijezan mislim šta govorim, kad sam pijan govorim šta mislim
g-runner sp70 by nixa http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,55044.0.html