Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Preporuka smartfona do 1000-1500kn  (Posjeta: 8104 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Re: Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #20 : 17 Rujan, 2013, 12:37:21 »
Ja sa pre zadovoljsn sa trajanjem baterija na samsungu.
Imaju odlicne baterije.

Sent from my GT-I9505

Hahaha, pa kak je to moguće?  :icon_biggrin:

Stara ima Sony Xperiu U i traje joj baterija oko 8 dana. A meni na GT-I9100 dan i pol, ponekad jedva dan od jutra do večera izdrži. Jel to znači da je baterija loša? Ili nije optimizirana uz mogućnosti mobitela?

Uspio sam "natjerati" da mi drži 3 i pol dana, ali bez uključenog 3G-a i sa isključenim push mailovima na Gmailu i Exchangeu, te isključenim notifikacijama sa facebooka i sa uključenom štednjom baterije  :toothy3:

Znači sve ovisi, ali uvijek dosta telefoniram bez obzira na ove ostale opcije koje "gutaju" bateriju

A stara na Xperiji ne koristi apsloutno ništa osim tu i tam poziva i poruke  :icon_biggrin:
meni na gs4 baterija neki dan trajala preko 6 dana,a inace bez problema preko 3 dana traje,s povremenim wifijem,poruke sibam ko da su djabe
ukljucena stednja baterije,3g ukljucen,fb nekoristim i uspije se

Daj molim te, nisi u vrticu, kakvih mrtvih 6 dana....cisti nonsense.

Najbolje kupit pametni telefon, rootat ga da izgubis garanciju i onda iz njega napravit nokiu 3210, te dodat kinesku bateriju da mob tezi ko puna cigla i onda se hvalit po forumu da ti mob izdrzi umjesto 1dan, 2dana i par sec.
Mislim ono, sad bi citiral Alberta al necu jer bi se neki uvrijedili.

Sent from my LG-E975
sad ti mene kao pravis budalom tu,valjda znam da je drzao 6 dana,a ispod ti fino pise koliko mi bude prosjecno baterija,sto znaci da mi je za 6 dana trebalo da ga minimalno koristim,bacio sam u tih 6 dana par slikica,wifi nisam koristio,poslao 20tak smsova

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #21 : 17 Rujan, 2013, 12:40:35 »
nemojte tolike quotove koristiti pod broj 1
a dalje, pa meni je i xperia mini pro2 sa malo wifija, razgovori onako srednje i facebook znala 4-5 dana drzati do nekih 15%, ispod nisam prazinio jer ne zelim da se ugasi ako mi zatreba, uglavnom rootana je bila i spustena frekfencija, dok je kod rada na max bila,  2g mreza i to je to...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #22 : 17 Rujan, 2013, 13:14:42 »
Daj molim te, nisi u vrticu, kakvih mrtvih 6 dana....cisti nonsense.

Najbolje kupit pametni telefon, rootat ga da izgubis garanciju i onda iz njega napravit nokiu 3210, te dodat kinesku bateriju da mob tezi ko puna cigla i onda se hvalit po forumu da ti mob izdrzi umjesto 1dan, 2dana i par sec.
Mislim ono, sad bi citiral Alberta al necu jer bi se neki uvrijedili.

Sent from my LG-E975

Bravo, bravo !
Android i je odličan zato što možeš napraviti custom rom, rootat ga i skrojiti po svojim potrebama/željama,
a garancija ?! garancija who ?! kakva nokia 3210, o čem pričaš ?!
tko je spomenuo KINESKU bateriju ?!! inače, radi se o Polarcell baterijama, koja ima malo veći kapacitet od tvorničke,ali kvalitetnije je napravljena i bolja, inače radi se u njemačkoj, nema ni k od KINE ! inače prvo provjeri malo po andorid/htc/samsung forumima sto drugi ljudi pisu/savjetuju,
tvornička je držala 1 dan, a ova 3-4 dana, dakle razlika je golema,golema,

Inače savjet danc00, ubuduće prije nego nešto napišeš extremno glupo i objavis to, raspitaj se malo/pogledaj po netu sto drugi pisu o tome ili ako neznas o cemu se radi ne budi padobranac sa glupim izjavama !!
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #23 : 17 Rujan, 2013, 15:54:27 »
Jake su ti onda potrebe za ANDROIDOM kad mu sve čime se on razlikuje od "glupih" mobitela ubiješ, daj prosim te nemoj meni pametovati o androidu, melješ i melješ i misliš si da govoriš nekaj pametno i revolucionarno.

Vidiš da ni ne znaš pročitat post kak spada i zaključit neke stvari, "nokia " :duckie:

Istina ima baterija, ali one su tolke da večinom dobivaš i dodatne poklopce, a kome to treba, onaj ko zna koristit andorid ima autopunjać i sl. a ne vjerujem da ima ljudi koji su bez pristupa struji 24h dnevno...jednostavno nema androida kojemu ti ne bi pocuclal bateriju za 24h, i to je tak, jednostavno se treba tome prilagodit.

A ti ak imaš andorid pa si napraviš downclock i ubiješ par procesa te izbaciš neke aplikacije misliš da si si produljil rad baterije za 2h, BRAVO, a napravil si mob manje koristan(pa ak ti je samo do sms i voice onda zbilja odi na 3210, ona ti bar ima dobru bateriju). Go for it  :happy6:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #24 : 17 Rujan, 2013, 16:04:33 »
sasvim razumijem interceptora jer sam imao sensation rootan i ne rootan i znam kolika je razlika u performansama i trajanju baterije.
nisam isprobao one duplo vece,samo standardne velicine baterije.

što se tiče samsunga imao sam s2,s2+,s3 i trenutno s4 i mogu reci da svi od navedenih uz max korištenje sto ga ja koristim izdrži cijeli dan,a uz minimalno bez problema 3dana.probao sam i par htc,sony,motorola...mogu komotno reci da je MENI samsung N1 sto se tice performansi,baterije i kamere ali da je precijenjen je...
lovac u mutnom team

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #25 : 17 Rujan, 2013, 16:27:33 »
Također ima sve samsunge osim S4, i najveći + dajem bateriji, a performansama dajem -, LG Optimus G pojede S3, jedino kaj S3 ima malo trajniju bat.

A to zašto ti je trajala duže bat je bilo jer su ugasili sa kuhanim rom-om masu procesa, koje recimo običan user ne koristi, dok nekima to smeta jer ih koristimo svakodnevno, i onda je recimo meni glupo da na uštrp baterije koju mogu napunit u svim situacijama moram imat krnji android. A o downclocku CPU-a neću ni pričat kakva je to glupost. To mi je bila poanta, a to kaj ovaj odmah počel kokodakat  :binkybaby:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #26 : 17 Rujan, 2013, 18:51:58 »
Također ima sve samsunge osim S4, i najveći + dajem bateriji, a performansama dajem -, LG Optimus G pojede S3, jedino kaj S3 ima malo trajniju bat.

A to zašto ti je trajala duže bat je bilo jer su ugasili sa kuhanim rom-om masu procesa, koje recimo običan user ne koristi, dok nekima to smeta jer ih koristimo svakodnevno, i onda je recimo meni glupo da na uštrp baterije koju mogu napunit u svim situacijama moram imat krnji android. A o downclocku CPU-a neću ni pričat kakva je to glupost. To mi je bila poanta, a to kaj ovaj odmah počel kokodakat  :binkybaby:
aj nemoj više molim te ništa pisati, neznaš o čemu pišeš,  na mom je sve sto treba upaljeno non-stop (wifi, vremenska stanica, konstantno osvježavanje mail-a,face-a itd itd) i baterija 3-4 dana izdrži, a da je KRNJI android sada tj mob. su apsolutne gluposti, i kad napraviš custom rom i isprobaš ga na nekoliko dana, molim te da se onda TEK javiš sa komentarom, do tada nemamo o čemu raspravljati  :hello: :hello:
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #27 : 17 Rujan, 2013, 22:15:36 »
Također ima sve samsunge osim S4, i najveći + dajem bateriji, a performansama dajem -, LG Optimus G pojede S3, jedino kaj S3 ima malo trajniju bat.

A to zašto ti je trajala duže bat je bilo jer su ugasili sa kuhanim rom-om masu procesa, koje recimo običan user ne koristi, dok nekima to smeta jer ih koristimo svakodnevno, i onda je recimo meni glupo da na uštrp baterije koju mogu napunit u svim situacijama moram imat krnji android. A o downclocku CPU-a neću ni pričat kakva je to glupost. To mi je bila poanta, a to kaj ovaj odmah počel kokodakat  :binkybaby:
aj nemoj više molim te ništa pisati, neznaš o čemu pišeš,  na mom je sve sto treba upaljeno non-stop (wifi, vremenska stanica, konstantno osvježavanje mail-a,face-a itd itd) i baterija 3-4 dana izdrži, a da je KRNJI android sada tj mob. su apsolutne gluposti, i kad napraviš custom rom i isprobaš ga na nekoliko dana, molim te da se onda TEK javiš sa komentarom, do tada nemamo o čemu raspravljati  :hello: :hello:

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline maXonja

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VŽ-KA
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Racing
  • Moja Kaciga: HELD T. Champ
  • MojSetup: MHR Replica 70ccm
  • MojSpuh: LeoVince
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #28 : 17 Rujan, 2013, 23:15:50 »
Ajd da se ubacim, koji je najbolji izbor od ova 3:
Prestigio 4500 Duo
Gigabyte Aku A1
Samsung Galaxy S2

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #29 : 18 Rujan, 2013, 00:15:22 »
ovo je isti jeben mob za male pare

http://www.geekbuying.com/item/Cubot-GT99-4-5-Inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-Core-Smartphone-1GB-4GB-12-0MP-Camera-Android-4-2-OS-with-3G-GPS-Black-316504.html


samo je večina ljudi zatucana i bježi od kineza ko vrag od tamjana. frend je kupio baš sa ove stranice taj mob, mob je pervezija a košta 5x manje nego neka brand marka istih specifikacija.
upravo narucio s te stranice
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rocky

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 387
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: rezonantni
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #30 : 18 Rujan, 2013, 06:17:56 »
ovo je isti jeben mob za male pare

http://www.geekbuying.com/item/Cubot-GT99-4-5-Inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-Core-Smartphone-1GB-4GB-12-0MP-Camera-Android-4-2-OS-with-3G-GPS-Black-316504.html


samo je večina ljudi zatucana i bježi od kineza ko vrag od tamjana. frend je kupio baš sa ove stranice taj mob, mob je pervezija a košta 5x manje nego neka brand marka istih specifikacija.
upravo narucio s te stranice
ovaj mob ili neki drugi?

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #31 : 18 Rujan, 2013, 07:40:04 »
taj cubot, vidjeti cemo sto ce doci i kakav ce se pokazati
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #32 : 18 Rujan, 2013, 10:34:22 »
ma j#bo lg kupi ovo :D :P

www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_aku_a1-5610.php
Kamera mi se ovdje ne sviđa. Nije ni navedeno s koliko snima video. :sad120:

Inače po svim ostalim sepcifikacijama mobitel mi je vrh!

HTC Sensation, definitivno best buy !, 8mp HD kamera, dvojezgreni procesor 1,2 , koji sa cymod-om i jelly bean-om radi čuda, jer rootanjem na cymod, dobivaš skalu min-max i sam si određuješ brzinu procesora u postavkama, tako da kad igras igrice podignes ga na 1,3 ili 1,4 ili 1,5, a kad i treba za pozive,poruke, surfanje, glazbu itd, stavis ga na 700 ili 800 i uz jacu bateriju tako izgura 4 dana bez punjenja  :icon_thumright: :icon_thumright:
On mi je zasad prioritet ako budem uzimao na našem tržištu. Bolji je od LG Optimusa 2X. Vidim čak da mu je cijena u ovom rangu. Nešto nevalja njuškalo pa nemogu njušit po oglasima :laughing7:

ovo je isti jeben mob za male pare

http://www.geekbuying.com/item/Cubot-GT99-4-5-Inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-Core-Smartphone-1GB-4GB-12-0MP-Camera-Android-4-2-OS-with-3G-GPS-Black-316504.html


samo je večina ljudi zatucana i bježi od kineza ko vrag od tamjana. frend je kupio baš sa ove stranice taj mob, mob je pervezija a košta 5x manje nego neka brand marka istih specifikacija.
Gledao sam i ja na tim stranicama i ima extra mobitela za troduplo niže cijene al me strah malo naručivat em šta ga nemogu osjetit kako leži u ruci em šta mi mogu poslat neku škovacu.  Sva sreća da će ga Drnda-1 naručiti pa ako njemu stigne i ako bude sve okey onda ću ga vjerovatno i ja sebi uzet. Ahah. :frajer:

Rocky pitaj frenda ako ti nije problem kako mu mobitel služi. Jel ima ikakvih problema i to?!
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Rocky

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 387
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: rezonantni
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #33 : 18 Rujan, 2013, 11:05:46 »
720p snima video na Aku A1, meni je kamera odlicna, druga opcija je onaj cubot gt99 sto sam gore link stavio, jeben mob sa ips ekranom, jebena rezolucija ma sve naj naj, za 800kn

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #34 : 18 Rujan, 2013, 12:18:01 »
mene je 950 izasao, ali nebitno, po svemu sto sam procitao, mob je u klasi galaxia s3, u nekim stvarima i bolji.
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rocky

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 387
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: rezonantni
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #35 : 18 Rujan, 2013, 13:02:37 »
mene je 950 izasao, ali nebitno, po svemu sto sam procitao, mob je u klasi galaxia s3, u nekim stvarima i bolji.
i kosta 3x manje :)

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #36 : 18 Rujan, 2013, 13:40:16 »
Drnda-1 ako ti nije problem javi mi se na PM il okači ovdje kad ti stigne mobitel :frajer:

Da čujem kakva je kvaliteta softvera, toucha, jesi platio porez/carinu? I tako to.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #37 : 18 Rujan, 2013, 13:41:29 »
nemas frke, napisati cu, i mene zanima, imao sam u planu uzimati ili iphone 5 ili xperiu z, ali ovo je u rangu sa njima, a jeftino
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #38 : 18 Rujan, 2013, 15:46:42 »
mene je 950 izasao, ali nebitno, po svemu sto sam procitao, mob je u klasi galaxia s3, u nekim stvarima i bolji.
šta je sa garancijom??jel postoji i kako ide ako dođe do reklamacije?
lovac u mutnom team

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #39 : 18 Rujan, 2013, 15:59:44 »
šta je sa garancijom??jel postoji i kako ide ako dođe do reklamacije?

To i mene zanima. Šta je sa garancijom? Da li se i gdje mogu naći dijelovi (baterije, folije, ekrani, gumene maske..)? Da li se može custom rom nabacit u njega? Šta je sa programima?

Al otom potom :drunken_smilie:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!