Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian vs V-Click  (Posjeta: 9137 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #20 : 01 Kolovoz, 2008, 16:30:53 »
koliko para dode ta kanta,sa laznim znakom?? :laughing9:
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #21 : 01 Kolovoz, 2008, 16:31:02 »
Ovaj ima barem udobniji sic, a ne kao u baotiana komad fosne ofarban u crno.

Offline PViVaCiTy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #22 : 01 Kolovoz, 2008, 16:48:21 »
ovaj vivacity je neki kineski,ima drukciju prednju masku,drukcije farove...jedino ima fora auspuh al je i on najvjerovarnije kineski
Peugeot Vivacity
Dellorto 19 PHBG
Malossi Red Sponge + 3 rupe fi 8 na filta?u

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #23 : 02 Kolovoz, 2008, 13:20:37 »
ovaj vivacity je neki kineski,ima drukciju prednju masku,drukcije farove...jedino ima fora auspuh al je i on najvjerovarnije kineski
haha to je neka mjesavina izmedju vivacitija baotijana i spidfajta haha auspuh je zanimljiv

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #24 : 02 Kolovoz, 2008, 16:40:17 »
ako nist drugo ti kinezi imaju jako kvantativan bar  :toothy9: :laughing7:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #25 : 02 Kolovoz, 2008, 23:32:14 »
o majko moja..na sta ovi skuteri lice

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #26 : 13 Kolovoz, 2008, 10:47:09 »
Ma vidio sam ja tih V-click-ova,isto kao Baotian,čini mi se da sam i negdje čitao da je to ustvari Pežo napravio u suradnji sa Qingqi-em,ista mašina,samo malo dizajn promijenjen :icon_scratch: :dontknow:

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #27 : 13 Kolovoz, 2008, 10:49:46 »
v-click = baotian + 3500kn   ili   v-click = baotian x 2

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #28 : 15 Kolovoz, 2008, 02:08:46 »
Meni su pričali uvoznici kako se u kini može točno naručiti ugradbene sklopove raznih kvaliteta po želji i to doslovno svih...  Pet vrsta vilica, auspuha, nogara, sjedala, oklopa, sve kombinacije boja i nalji po narudžbi... primjerice, isti su baotian, italjet, peugeot, luna caper, ali se razlikuju po detaljima, dok je četverotaktni motor bazno identičan... ali, može imat npr. kinesku ili boš svjećicu, može bit bez kick-startera, s plastičnim ili metalnim kick starterom i tako to... stoga se pojedini modeli malo razlikuju po tvorničkim cijenama, ali naravno da nalja peugeot i sve sto frasncuzi nude i jamče u postprodaji ne vrijedi ni približno para koje ištu za svoj baotić... nije to nikakva suradnja s kinezima, nego najobičnija narudžba baotiana s peugeotovim naljama i određenom razinom kvalitete ugradbenih elemenata, koji vjerojatno nisu bazni, ali ni znatno bolji od baznih. bolje je uzet bazni MODEL, po 3500 KN (pevec)... isti onaj koji kod drugih stoji sada 4000 - 4200 kn, a prije dvije godine se nudio i za 6000, što pokazuje kolike su zarade naših uvoznika...i da, svi baotići, koji se uvoze u RH imaju prednji disk, mada je u ponudi proizvođača i prednji bubanj, što su naši uvounici procijenili kao nekonkurentno na tržištu u odnosu na modele s diskom, a razlika u nabavnoj cijeni je možda koji dolar, kao i kad su u pitanju alu naplatci. najbolje na baotianu su gume, načinjene od tako tvrde plastike da mogu preživjeti rok trajanja motora...
:toothy9:
« Zadnja izmjena: 15 Kolovoz, 2008, 02:15:09 filiplatinovicz »
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #29 : 15 Kolovoz, 2008, 02:16:26 »
Meni su pričali uvoznici kako se u kini može točno naručiti ugradbene sklopove raznih kvaliteta po želji i to doslovno svih...  Pet vrsta vilica, auspuha, nogara, sjedala, oklopa, sve kombinacije boja i nalji po narudžbi... primjerice, isti su baotian, italjet, peugeot, luna caper, ali se razlikuju po detaljima, dok je četverotaktni motor bazno identičan... ali, može imat npr. kinesku ili boš svjećicu, može bit bez kick-startera, s plastičnim ili metalnim kick starterom i tako to... stoga se pojedini modeli malo razlikuju po tvorničkim cijenama, ali naravno da nalja peugeot i sve sto frasncuzi nude i jamče u postprodaji ne vrijedi ni približno para koje ištu za svoj baotić... nije to nikakva suradnja s kinezima, nego najobičnija narudžba baotiana s peugeotovim naljama i određenom razinom kvalitete ugradbenih elemenata, koji vjerojatno nisu bazni, ali ni znatno bolji od baznih. bolje je uzet bazni MODEL, po 3500 KN (pevec)... isti onaj koji kod drugih stoji sada 4000 - 4200 kn, a prije dvije godine se nudio i za 6000, što pokazuje kolike su zarade naših uvoznika...i da, svi baotići, koji se uvoze u RH imaju prednji disk, mada je u ponudi proizvođača i prednji bubanj, što su naši uvounici procijenili kao nekonkurentno na tržištu u odnosu na modele s diskom, a razlika u nabavnoj cijeni je možda koji dolar, kao i kad su u pitanju alu naplatci. najbolje na baotianu su gume, načinjene od tako tvrde plastike da mogu preživjeti rok trajanja motora...
:toothy9:


...kao i 99% klima uredjaja na trzistima koji su zapravo isti, ali narucioc kaze tvornici koje naljepnice da na njih stavi...



P.S.
 da me se krivo ne shvati - daleko od toga da su sve klime iste. Nisu, naravno. Toshiba, Daikin.... to su etaloni kojima druge "firme" teze....

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian vs V-Click
« Odgovori #30 : 15 Kolovoz, 2008, 02:26:27 »
Meni su pričali uvoznici kako se u kini može točno naručiti ugradbene sklopove raznih kvaliteta po želji i to doslovno svih...  Pet vrsta vilica, auspuha, nogara, sjedala, oklopa, sve kombinacije boja i nalji po narudžbi... primjerice, isti su baotian, italjet, peugeot, luna caper, ali se razlikuju po detaljima, dok je četverotaktni motor bazno identičan... ali, može imat npr. kinesku ili boš svjećicu, može bit bez kick-startera, s plastičnim ili metalnim kick starterom i tako to... stoga se pojedini modeli malo razlikuju po tvorničkim cijenama, ali naravno da nalja peugeot i sve sto frasncuzi nude i jamče u postprodaji ne vrijedi ni približno para koje ištu za svoj baotić... nije to nikakva suradnja s kinezima, nego najobičnija narudžba baotiana s peugeotovim naljama i određenom razinom kvalitete ugradbenih elemenata, koji vjerojatno nisu bazni, ali ni znatno bolji od baznih. bolje je uzet bazni MODEL, po 3500 KN (pevec)... isti onaj koji kod drugih stoji sada 4000 - 4200 kn, a prije dvije godine se nudio i za 6000, što pokazuje kolike su zarade naših uvoznika...i da, svi baotići, koji se uvoze u RH imaju prednji disk, mada je u ponudi proizvođača i prednji bubanj, što su naši uvounici procijenili kao nekonkurentno na tržištu u odnosu na modele s diskom, a razlika u nabavnoj cijeni je možda koji dolar, kao i kad su u pitanju alu naplatci. najbolje na baotianu su gume, načinjene od tako tvrde plastike da mogu preživjeti rok trajanja motora...
:toothy9:


...kao i 99% klima uredjaja na trzistima koji su zapravo isti, ali narucioc kaze tvornici koje naljepnice da na njih stavi...



P.S.
 da me se krivo ne shvati - daleko od toga da su sve klime iste. Nisu, naravno. Toshiba, Daikin.... to su etaloni kojima druge "firme" teze....


hahahah ko bi reko, zapamtio sam iz škole šta su etaloni hahahah :toothy12:
« Zadnja izmjena: 15 Kolovoz, 2008, 02:37:17 3alfa3 »