Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoc.. hitnoo... pregrijavanje aeroxa :S  (Posjeta: 469 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline adam.grgic.3

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha aerox
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSpuh: Gianelli reverse
pomoc.. hitnoo... pregrijavanje aeroxa :S
« : 15 Kolovoz, 2013, 00:08:36 »
prije mjesec dana kupio sam yamahu aerox 2009. godiste i ima gianelli auspuh (zahrđan malo :S) i sve je bilo super do jucer  :-[

znaci vozim ga jucer i primjetim nesto cudno malo kada pustim gas brze se cuje rad motora i sad si ja mislim sta je to mozda nije nista... i onda nakon posla danas sam otiso đir i drzim gas i odjednom se promjeni zvuk motora na malo grublje i dam gasa al jako sporo ubrzava i drzim gas i pustim ga a ono se necuje drndanje nego ono kad pustis gas pri vecim brzinama pa se nista necuje al nije se culo do 10 na sat ono... i odlucim da stanem i vidim sta mu je on se sam ugasi... i nisam ga mogo upalit pa sam ga pustio da se malo ohladi i provjerio sam razinu vode kad se ohladio i mislio sam da je to jer nema rashladne tekucine pa sam otiso kupit destilirane vode da ulijem i kad sam ulio pokusam ga upalit i upali iz prve... al onda dam gasa i primi prvih par sekundi i pocnu padat okretaji pa sam pustio gas... i onda sam davo gas na kratko i iso je on i 50 al sam se bojo probat na max... i tako vozim ja do kuce i sve se cuje kao da ubrzano radi motor kad pustim gas i u leru. i dovezem ga do kuce i ugasim a ono mi se pocne dimit oko sica (iz motora) i mislim si pa jbmu mater otiso u k**ra*... i pustio sam ga i sad ga probo upalit i opet u leru radi ubrzano....
STA DA RADIM PLZ POMOC  :help:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: pomoc.. hitnoo... pregrijavanje aeroxa :S
« Odgovori #1 : 15 Kolovoz, 2013, 00:50:02 »
izgleda da ti se pregrijao. treba ustanovit zasto je ostao bez vode, skinut cilindar pogledat stanje klipa i cilindra, po tome odlucit, trebaju li samo nove karike, ili treba klip i karike ili treba busit specijalu na cilindru i novi klip i karike.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Caky644

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 781
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: komplet 200
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: pomoc.. hitnoo... pregrijavanje aeroxa :S
« Odgovori #2 : 15 Kolovoz, 2013, 11:47:01 »
Mislin da bi prstenja bila dovoljna,zakuva je jer je hladnjak gotov,ima zraka u sistemu... ko sto ti je reka neces nista znat dok ne skines ,cin si to primjetija triba si gasiit i posli polako do kuce ako nije daleko