Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozdrav svima :)  (Posjeta: 567 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline E-biker

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Pozdrav svima :)
« : 26 Srpanj, 2013, 07:46:29 »
Postovanje, ja sam iz splita, iman 14 godina i prijavija sam se na ovaj forum da bi od vas iskusnih kroz savjete naucija puno toga o skuterima, trenutno neman nikoji skuter al ima sam ga do petog mjeseca i zafrkava se sa njim po gradu i uvatila me murija i zato vise se nezelin glupirat nego do vozacke ili bicikla ili elektricni skuter, elektricni skuter je razlog jos veci zasto sam se prijavija na ovaj forum, zanima me koji su e-skuteri najbolji i koji ducan mi savjetujete, ako ima ko da ima iskustva sa njima molija bi da se javi u poruci ili postu :) hvala unaprid :) pozz svima  :icon_thumright:

Offline neos 123

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1819
  • Spol: Muški
  • nije bitno kako vozis vec sta vozis!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: neo s
  • Moja Kaciga: givi runer 50.1
Odg: Pozdrav svima :)
« Odgovori #1 : 26 Srpanj, 2013, 14:46:56 »
 :dobrodosli: :dobrodosli:     ja sam isto0 iz splita...koji si motor imao??? si na sudu samo sudski ukor dobia jel tako

Offline E-biker

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozdrav svima :)
« Odgovori #2 : 26 Srpanj, 2013, 19:24:57 »
bila je noc sa subote na nedilju i policajci su zaustavljali ove pijane sta su dolazili od vanka, ja san se vraca doma i policajac mi izletija isprid mene i ja ga uspija nekako zaobic i 200 metara isprid skrenija u neku ulicu jer san mislija da cu tu pobic i kad san dosa na dno ulice dosa san u necije dvoriste i sjeba san se jer san usa u slipu ulicu, i onda san ostavija motor i pjeske nekako pobiga doma, i desetak dana se nista nije culo nije me niko trazija i odjedanput je doslo do mene tako sta je motor prominija 5/6 vlasnika, i od jednog do drugog i doslo do mene, i taj zadnji vlasnika od koga san ja kupija motor je da moj broj policiji a moj broj je na pretplatu i tako su me uvatili, al samo su me zvali na razgovor (mog oca i mene) i tamo smo nesto pricali i rekli su da nesmin vise takve gluposti radit i pustili me... a kad san ga kupova, kupija san ga za 500kn, motor uopce nije niti prepisan na mene niti je ima nista sa menon, samo san da pare i sija i isa ca, a nisan ga tija prepisivat na nikog od ukucana jer svejedno ako me uvate u sranju san iovako ionako :)

Offline E-biker

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 0
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pozdrav svima :)
« Odgovori #3 : 26 Srpanj, 2013, 19:25:27 »
zaboravija napisat- ima san baotianica

Offline dj0000ro

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 71
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG
  • Moja Kaciga: Airoh Miro
  • MojSetup: serijala :(
  • MojSpuh: serijala :(
Odg: Pozdrav svima :)
« Odgovori #4 : 26 Srpanj, 2013, 20:39:08 »
 :hello: