Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sf 2 savjet  (Posjeta: 995 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Erestor

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 411
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2 LC
  • Moja Kaciga: Zeus
  • MojSetup: AIRSAL T6
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Sf 2 savjet
« Odgovori #20 : 02 Srpanj, 2013, 12:35:54 »
aha, a bijeli jesu onda najtvrdi? davno sam ja to bio kupio, to mi jos od Vive ostalo. uopce se ne sjecam kako sam trazio i znao dal mi pasu...mislim da sam samo rekao da moraju pasat na peugeot original kvacilo 107 mm... jeli tako? jel je 107?

Orginal je 107 mm kvacilo a piggio boje su ti crna bijela i zuta i tako idu po tvrdoci

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: Sf 2 savjet
« Odgovori #21 : 02 Srpanj, 2013, 12:56:17 »
aha, a bijeli jesu onda najtvrdi? davno sam ja to bio kupio, to mi jos od Vive ostalo. uopce se ne sjecam kako sam trazio i znao dal mi pasu...mislim da sam samo rekao da moraju pasat na peugeot original kvacilo 107 mm... jeli tako? jel je 107?

Orginal je 107 mm kvacilo a piggio boje su ti crna bijela i zuta i tako idu po tvrdoci
zuti najtvrdi? daj nemoj mi to pricat. haha, bas sam evo procitao na ambalazi posto cuvam sve te stare dijelove pise za serijsko kvacilo i navedeno da ide na peugeot,piaggio i mislim cak i gilera da pise.
a daj mi reci sad odma,znaci sto su federi tvrdi to skuter krece na vecim obrtajima jel tako? znaci na vecem gasu? kao time se podrazumijeva to da dobijes time zivlji start?
WRC!

Offline Erestor

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 411
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2 LC
  • Moja Kaciga: Zeus
  • MojSetup: AIRSAL T6
  • MojSpuh: Serijski
Re: Odg: Sf 2 savjet
« Odgovori #22 : 02 Srpanj, 2013, 13:03:49 »
aha, a bijeli jesu onda najtvrdi? davno sam ja to bio kupio, to mi jos od Vive ostalo. uopce se ne sjecam kako sam trazio i znao dal mi pasu...mislim da sam samo rekao da moraju pasat na peugeot original kvacilo 107 mm... jeli tako? jel je 107?

Orginal je 107 mm kvacilo a piggio boje su ti crna bijela i zuta i tako idu po tvrdoci
zuti najtvrdi? daj nemoj mi to pricat. haha, bas sam evo procitao na ambalazi posto cuvam sve te stare dijelove pise za serijsko kvacilo i navedeno da ide na peugeot,piaggio i mislim cak i gilera da pise.
a daj mi reci sad odma,znaci sto su federi tvrdi to skuter krece na vecim obrtajima jel tako? znaci na vecem gasu? kao time se podrazumijeva to da dobijes time zivlji start?

Da kod piggio boja zuta je najtvrdja a ja vec sa bijelim sam imao takav start da sam stiskanjem prednje kocnice palio gumu a s crnim najmeksim to nemogu a ni ne zelim paliti kvacilo s tvrdim federima
« Zadnja izmjena: 02 Srpanj, 2013, 13:06:16 Erestor »

Offline Palenta0

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 125
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vladislavci
  • Moj Skuter: TROSI VISE OD AUTA
  • Moja Kaciga: NA GLAVI
  • MojSetup: JEDE ZIVU DJECU
  • MojSpuh: CRNI
Odg: Sf 2 savjet
« Odgovori #23 : 02 Srpanj, 2013, 13:17:17 »
Sad jutros pokusavo skiniti kvacilo kaisem nema sanse,ni makac.Malo se vidi sastrane da su crvene oprugice kvacila,i vidi se malo da fali komadica kvacila.
:peugeot:

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Odg: Sf 2 savjet
« Odgovori #24 : 02 Srpanj, 2013, 13:18:43 »
ja imam bjele sad i zadovoljan sam sa startom i svime. a cjelo vrjeme mislim da imam bijele najtvrde...
WRC!

Offline nodius

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • 098 975 1160
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: sf2 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: solidan
  • MojSpuh: neki od rođaka
Odg: Sf 2 savjet
« Odgovori #25 : 02 Srpanj, 2013, 13:36:33 »
Skines zvono pa onda polutke skupa s kvacilom, uzmes kljuc 38 i stanes nogama na kvacilo i odvijes da se ne razleti sve
s6 sport pro 70, bgm evolution, yasuni R, multivar 5.6g, remen top perf.755x18, polini crne opruge, org. centralni, s6 usis(lamele 0.30mm), dell19 bs, airbox(red sponge), bgm zvono, ser. kvacilo...

tto rpm, bgm 16led stop, h4 xenon svjetla