Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje u vezi radilice!!!  (Posjeta: 300 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marac90

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 809
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZagreB
  • Moj Skuter: SR50
Pitanje u vezi radilice!!!
« : 29 Svibanj, 2013, 02:55:57 »
Pozdrav,samo jedno pitanje... Kada sam skidao variomat i mijenjao rolice probao sam dali je radilica fiksna ono lijevo-desno i ima mrvu al fkt jedva da se osjeti lufta... E sad jel moram odmah mijenjat lezaje ili moze pricekat jos mjesec dana?? Skuter je Peugeot i ima oko 17000km... Isto tako kad ga upalim dok je hladan prvih 50-100 metara na bilo kojem otvoru gasa puca ali ne iz auspuha nego kod karba,variomata ili cilindra uglavnom iz auspuha nije... Inace pali uvijek iz prve na zub i ima fkt kompresiju predobru i ubrzanje i krajnju... Ako neko moze pomoci bio bi jako zahvalan!  :help:
« Zadnja izmjena: 29 Svibanj, 2013, 03:04:39 marac90 »
Aprilia SR 50 dijelovi morini karb masina svi dijelovi kompletnog skutera....

http://forum.mojskuter.com/index.php/topic,90728.0.html

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 948
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: Pitanje u vezi radilice!!!
« Odgovori #1 : 29 Svibanj, 2013, 03:06:10 »
ovisi kolko km misliš napravit u tih mjesec dana  :icon_biggrin:
ima nekih koji su vozili i par tkm s luftom, a nekima se raspalo u par kilometara nakon pojavljivanja lufta, tak da sve to ovisi... Ako ti tih mjesec dana predstavlja nekaj važno, riskiraj al nemoj kasnije zanemarit taj problem i mislit da neće bit niš. Hoće. Svi na#ebu kad tad   :toothy11:

Trokiranje hladne mašine je skroz normalno. Poželjno je kad ga hladnog upališ ostavit ga bar pola minute - minutu na leru da postigne neku minimalnu temperaturu i u vožnji ne davat pun gas dok ne postigne radnu temperaturu. Ak je zračno hlađenje onda ne treba tak dugo, 20-30 sekundi i vozi :)
« Zadnja izmjena: 29 Svibanj, 2013, 03:07:58 Infernus »
Forumska Sirotinja R/T