Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Filter zraka  (Posjeta: 3248 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Filter zraka
« Odgovori #20 : 14 Srpanj, 2008, 11:07:55 »
hahaha.........pa j#bote sa mhr team 2 tek baca na zadnji a njemu tgb serijala koja ide 65 po satu baca .....kak da ne ........hahahahahahahaha
al dobro da ima ovakvih tema jer te uvijek ima nesto za nasmijat :laughing7: :laughing7: :toothy12:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Filter zraka
« Odgovori #21 : 14 Srpanj, 2008, 22:19:15 »
samo se ti smijesi, dodji u mene pa slobodno probaj, svatko tko ga je vozio rekao je da ima strasan start i odaziv na gas, do 50 sam uz bok svakom piaggiu 50 ccm, a ostale perem kako hocu, samo sto nema krajnju pa oni mene tu peru... i ima li tko da zna na kraju za filter
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Filter zraka
« Odgovori #22 : 14 Srpanj, 2008, 22:57:52 »
hahaha.........pa j#bote sa mhr team 2 tek baca na zadnji a njemu tgb serijala koja ide 65 po satu baca .....kak da ne ........hahahahahahahaha
al dobro da ima ovakvih tema jer te uvijek ima nesto za nasmijat :laughing7: :laughing7: :toothy12:

a i ti pišeš gluposti :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Filter zraka
« Odgovori #23 : 16 Srpanj, 2008, 08:32:23 »
i ja sam ga prao u mjesavini, ali bas se na skutu osjeti da mu fali snage, prije te cupao na zadnji, a sada cim vidi uzbrdicu, okretaji padaju i jedva 60 navuce...

Vjerujem čovjeku jer je moj aerox kad sam skinul blokade tak čupal. Niko nije mogo vjerovat dok nije probal... Ali od 0-15 naravno. Frend imal isto takvog, identično smo ubrzavali, identična krajnja, ali sam 20% jači na trenutnom startu bil  :icon_biggrin:

BTW frend je imal MHR replicu na Stalkeru koji je napred podosta lagan, gore 21 frga (itd.) sve uštelano skoro do savršenog, nisi mogo krenut sa fol gasom ni da se skroz napred nagneš. Za ovo garantiram desnom rukom   :icon_tongue:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Filter zraka
« Odgovori #24 : 16 Srpanj, 2008, 12:58:44 »
de idi spavat!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Filter zraka
« Odgovori #25 : 16 Srpanj, 2008, 17:34:33 »
evo narucio njegov original filter i diznu 65, valjda ce brzo i onaj spuh od Fatal1ty-ja stici iz svabije tako da mogu sve smontirati, danas sam promijenio rolice , stavio sam polinijeve od 8,4 grama, i slidere, osjeti se mala razlika ali neznam koje su tocno stare bile teske, imale su 5850 km i tek su pocele zagladjivati se , kao nove su a remen je super jos, i nema uopce crnila u deklu...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Filter zraka
« Odgovori #26 : 16 Srpanj, 2008, 20:27:51 »
de idi spavat!

Nepopravljiv i tvrdoglav. E da sam tužibaba sad bi kliknul na "prijavi moderatoru" al nek... Nek se vidi kakve je ko boje  :hello:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Filter zraka
« Odgovori #27 : 16 Srpanj, 2008, 20:51:57 »
de idi spavat!

Nepopravljiv i tvrdoglav. E da sam tužibaba sad bi kliknul na "prijavi moderatoru" al nek... Nek se vidi kakve je ko boje  :hello:

de lol covjece naravno da cu ti tak sta napisat kad pricas glupsti i onda ce samo netko pomislit da uuuuu ajmo aeroxa kupit, motor je dobar, al nemoj ovakve gluposti pisat, bash moze u startu dizat, da si stavio neznam koje opruge NEMOZE a pogotovo sa serijskim koje hvataju na oko 3 t!!! tak da idi spavat!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Filter zraka
« Odgovori #28 : 16 Srpanj, 2008, 21:32:22 »
de idi spavat!

Nepopravljiv i tvrdoglav. E da sam tužibaba sad bi kliknul na "prijavi moderatoru" al nek... Nek se vidi kakve je ko boje  :hello:

de lol covjece naravno da cu ti tak sta napisat kad pricas glupsti i onda ce samo netko pomislit da uuuuu ajmo aeroxa kupit, motor je dobar, al nemoj ovakve gluposti pisat, bash moze u startu dizat, da si stavio neznam koje opruge NEMOZE a pogotovo sa serijskim koje hvataju na oko 3 t!!! tak da idi spavat!
:toothy12: :toothy12:

Offline PViVaCiTy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
Odg: Filter zraka
« Odgovori #29 : 17 Srpanj, 2008, 18:38:23 »
evo da ne otvaram novu temu imao sam home made filter napravljen od gljive E5 i jos nekog koljena sve lijepo pripasano i zaljepljeno.i ja odem s frendom malo isporobavat na zadnji i odjedanput se pocne na ful gasu gusit motor cijelo vrijeme buuuuu,znaci mogu se vozit samo s 1/3 gasa a to je k**ra* nemrem tak cijelo vrijeme...i mi lijepo skinemo filter dolje i probam bez njega i ide ok ko i prije...stavim nazad gljivu kak treba normalno bit postavljena i ponovo se gusi...vozim opet bez ikakvog filtera i ide super...i popizdim ,izvadim spuzvu iz gljive i stavim preko rupe i zategnem plasticnom vezicom i opet se gusi...onda smo malo prorjedili tu spuzvicu i opet nejde,na kraju je sve proradilo kad smo napravili na spuzvi rupicu fi8 negdje i sad ide ko i prije...radi cega bi to moglo bit?sad cu stavit nazad original airbox da nemam zajebancije s tom spuzvom..
Peugeot Vivacity
Dellorto 19 PHBG
Malossi Red Sponge + 3 rupe fi 8 na filta?u