Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitate se kako postaviti svjetlo ispod poda skutera???Na pravom ste mjestu  (Posjeta: 5773 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
jbt ja neznam koji je vama ovdje...svi pametni svi sve znate..svi vozite skutere po 15-20tkn ...koda ste ufatili Boga za nesto pa pokupilo svo znannje ...lik lijepo postavi ,jos se potrudio i novi je i sve..vi odma zafrkajete momka ccc....

mali,moraš malo njubove prcat, i mene su pa sad vračam kao što če autor  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4142
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
a lol , kaj komplicirate, ak vam je baš do svijetle, kupite u PC shopu neonku za 50 kn i svjetli da boli za oči.

Jednom davno sam ja to stavljao na runnera, neonku sam stavio u jedno plastično crijevo tak da je nemože neki kamenčić razbit, a prekidač sam ugradio ispod sica, al sa vanjske strane (kod špice sica) tak da nije na kiši a opet na dohvat ruke.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
ma kupis brate akumulator a kamijon i onaj transformator sto pretvara iz 12 u 220v i stavis reflektor sa stadiona na ledja pod gzicu nek te katapultiraju ima da  budes nevidjeni nlo jos ce ti se ameri zadivit  :laughing7:

Offline Exit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 ccm
  • MojSetup: Malossi gus 70 ccm
  • MojSpuh: LeoVince RR
ma kupis brate akumulator a kamijon i onaj transformator sto pretvara iz 12 u 220v i stavis reflektor sa stadiona na ledja pod gzicu nek te katapultiraju ima da  budes nevidjeni nlo jos ce ti se ameri zadivit  :laughing7:

RESPECT !  :hail: :hail: :hail: :hail:
zbog mojskuter forum tima prisiljen sam promijeniti potpis... POTPIS ! :P

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
decki stvarno nemate milosti prena bovi clanovima
al znate onu dobru staru izreku
''pamti pa vrati''

ne ono covik je totalno u pravu ...ja san to primjetia al nisan zelia komentirat...ovdi ima likova koji se vole kurcit valjda zato jer su dugo na forumu ili neki bog....ja to majek mi ne kuzim...ono neko je faca ako ima 1000 postova...daj lol ono ...ohladi malo

dode netko i posta temu sa 1 post npr ima odma mu seru bez da citaju sto je napisao...a da se prestavis??
ajd eprestavi se tamo di treba, glume neke moderatore ili admine a to nisu...ono tipa ...upotpuni profil ovo ono...
kao da covjek nema pravo postat nesto na forumu...

i onda kad se prestavi i sve to onda ta ista ekipa ode pospamat taj njegov pozdravni topic...samo da nabiju post count i onda ce mu odgovoriti na njegovu prvu temu...kako je glup kako ovo ono kako...nista njegovo nevalja itd..

i onda ako taj lik i dode do nekih 20 postova....uopce ga ne respectaju ono stalno m,u seru rugaju se govore kako je idiot....i stalno neke zamjerke nalaze....daj se sredite malo..

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
i jos nesto...procita san da je netko napisa....daj prolistaj forum i vidjet ces da nas to ne zanima....iako je to moj susjed x-thug napisa sve jedno...nije to ok

mozda ce se naci netko koga ce to zanimat i koji ce lijepo skinut ta njegova upustva i to malo proucit ako nezna kako i napraviti lipo neonku ili diode itd..

covik se lipo potrudia nesto napraviti...ima je vremena i odlucia je to s vama podjeliti ako kome zatreba...a vi odma serete po njemu kako vas ne zanima ovo ono..
ako te ne zanima nemoras ni citat ni skidat i nemoras komentirat...a pogotovo ne srat  po nekome...
al naravno mora on doc tu i srat po njemu govorti kako je to sranje kako je on budlaa i koji k**ra* on to radi kad to nikog ne znaima (da isadne faca na forumu i da nabije svoj post count)

aj vec san van reka daj malo kulturnije prema novim članovima...jer ako se nastave neki pojedinci ovako poanas prema novima, to samo ide na stetu foruma....covjek ce se osjecat neugodno tu i jednostavno nece se smatrat diom ekipe foruma nece se osjecat ugodno i otici ce ca...