Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sym Jet ili Generic Xor  (Posjeta: 18456 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Sym Jet ili Generic Xor
« Odgovori #60 : 05 Studeni, 2006, 05:05:03 »
ne treba bit ni previse skeptican. nisu svi serviseri lopovi... kao npr. Gigant!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: Sym Jet ili Generic Xor
« Odgovori #61 : 05 Studeni, 2006, 09:27:58 »
Moze malo detalja zasto su u Gihantu lopovi.
I ja mislim da su lopovi.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sym Jet ili Generic Xor
« Odgovori #62 : 05 Studeni, 2006, 13:27:50 »
ja sam cuo da kradu dijelove, dovezes novi skuter, poberu neke dijelove i stave stare.
onda se cudis kak nakon servisa slabije ide, a i skupi su nenormalno.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Sym Jet ili Generic Xor
« Odgovori #63 : 06 Studeni, 2006, 02:20:10 »
Kupio sam peugeot x-fight od prijatelja. dečko je 100 posto ok i vjerujem mu kao bratu. meni ne bi ništa smuljao i slagao...
Dakle, skut je ovog proljeća imao 4350 km i mjesec - dava, odnosno 200 - 300 km prije bio je na servisu kod giganta. naplatili oni skoro 100 eurića. nakon toga skut je palio i nije.... kupio sam ga u takvom stanju i frend mi je rekao da malo zaje...

počeo skut zaje više... neće hladan palit itd. odem ja do forticara i tamo oni meni za 70 kn propušu yaya, pardon, frgu od skutera... i opet niš. skut oće i neće palit i ide kao skotna krava...
vratim se ja u forticar, doktor otvori skut i kaže da bi popravak mašine, s promjenom variomata, koštao 2000 kn. kažem ja to frendu, a njemu neugodno... kaže, niš, vrati skuter, ja ti vratim lovu i ok, ja bum ga nekom uvalil takvog , što ću. objašnjava mi kako su problemi nastali nakon tog redovitog servisa u gigantu, a on ga je napravio baš zato da kupac skutera ne bi imao problema i da je mislio da je možda samo loše opoštelano paljenje ili da se ukakao fergazer...
dogovorimo se da ipak odemo u karmat po 2ND opinion.
oni otvore skuter i dijagnosticiraju ista sranja kao i forticar, ali vele cijenu od 900 do 950 kn za iste popravke, koje je naveo forticar. Popravak je uključivao promjenu variomata i stavljanje novih rolnica čišćenje sustava napajanja i još par sitnica, koje obuhvaća servis na 5000 onako usput. moj frend i ja odlucimo podijelit trosak i damo popravit.
U gigantu nisu nakon popravka niš htjeli komentirat, dali nam stari variomat i rolnice, koje su izgledale kao polumjeseci, a remen kao da ga je izjeo pit bul, nakon promjene rolnica i remena u gigantu 200 - 300 km prije. e sad, tko je tu lud??
Pretpostavili smo da je netko promijenio u Gigantu novije dijelove za skroz sje... a radilo se o redovitom srvisu... nakon čega je skut isao losije nego prije servisa. E sad, tko je tu lud.
Nakon opisane intervencije u karmatu, skut je prosao 2000 km bez i jedne primjedbe, kako moje, tako i njegove!   :glasses9: :glasses9: :glasses9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline D A D O

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Leo Vince
Sym Jet ili Generic Xor
« Odgovori #64 : 08 Srpanj, 2008, 15:08:35 »
prije par dana..................kupio sam rabljeni SYM Jet eurox 50ccm...............ima 1200km................skinuta je blokada na varijabli.........i po ravnici ide 65 km/h............meni to niuje dovoljno...................na auspuhu je jedna blokada i pročišćivać zraka (kraj auspuha)..................za novi auspuh,kit ili tako nešto nemam para..................Što mi preporučate??????da skinem blokadu s auspuha i stavim sportske rolice'?????kakve bi bile promijene?????.............. :hello: