Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SF2 upgrade  (Posjeta: 3582 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: SF2 upgrade
« Odgovori #60 : 18 Ožujak, 2013, 14:20:18 »
centralni bijeli od malossija ima za peugeot, ali je premekan za sve agregate, i obicno ga svi ostave sa strane... ako ti neravnomjerno trosi kuplung, pogledaj kakvoo je zvono, jer obicno ako je zvono jajasto ce ti nepravilno trositi ferode... mozda ga je potrebno samo posmirglati jer je kuplung serijski sasvim oke, samo treba znati postelati...

sa kitom ce ti jos lakse kretati, tako da ja nebih isao na neke tvrde federe, posto base setupi obicno imaju jako veliku snagu relativno nisko...

technigas spuh nije neka kvaliteta, ja bih uvijek gledao ubosti neki yasuni ako vec gledam rezo...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Anthrax

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri/Ts
  • Moj Skuter: Peugeot SF2 '02 LC
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR 70 base, Multivar 2K, Red Sponge, Motoforce 17.5, Fly
  • MojSpuh: Tecnigas Next R
Odg: SF2 upgrade
« Odgovori #61 : 18 Ožujak, 2013, 20:06:01 »
technigas spuh nije neka kvaliteta, ja bih uvijek gledao ubosti neki yasuni ako vec gledam rezo...

Pa iskreno nisam trazio naj naj performanse u gradu tako da mislim da ce cisto zadovoljit ovaj auspuh prvenstveno jer je cijena bila 85€. Recimo reviewi ga hvale i na velikom testu sa 70cc racing kitom je dao dobre rezultate, a i na kraju testa ocjena je bila: 

Citat:
This exhaust is a legend. Out there for more than ten years it is together with the LeoVince ZX probably one of the most sold exhaust in the scooter scene. At 115€ and 9.6 max horsepower you can’t go wrong with this one. It also runs excellent on stock cylinder kits!
9.6hp / 8.5Nm / 115€
 

S tim da je cijena u testu dosta veca, dakle prosao sam 30€ jeftinije. Kvacilo se cini ok ovo serijsko, u ovom topicu su mi svi rekli da su dobri federi koje sam narucio --> LINK

Znaci ostaje samo za vidjet koja boja bi najbolje pasala po pitanju performansi.
Consilio et Aminis