Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: par njuberskih pitanja oko odrzavanja  (Posjeta: 5583 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: par njuberskih pitanja oko odrzavanja
« Odgovori #20 : 05 Srpanj, 2008, 10:52:09 »
Nego sad jos jedno pitanje; kako mi danas istice rega a ja naravno bez blokade jelte :2palcagor. I sad obisao sve moguce STP ovje u KA i okolici i nema sanse da se sa ikime dogovorim, jednostavno ljudi ne zele riskirati. Kazu da imaju sad cesce kontrole i da im komp tocno pokaze ako ima kakvih malverzacija.. Cak mi je i jedan covjek (koji mi je bio štela) bespomocan u pitanju toga (a cak je i neka faca tamo u STP-u).

Skuter mi je sad u servisu na ugradnji mehanicke blokade. I pitam ja tamo frajera da jel postoje kakva gotova rjesenja (kakvo daljensko, na prekidac, ono bilo sta) po pitanju blokade na sta mi on odgovara da za ajnšprice mogu ici samo i iskljucivo mehanicke blokade sto mi jos potkrijepi nekim tehnickim cinjenicama i sta ti ja znam. Meni ta prica nikako ne drzi vodu (no eto sta ja znam) zato opet pitam ovdje jel to stvarno moguce??

Sukladno time gledam u Mislava (www.c-mod.hr) ovaj set alarm + daljinsko paljenje (na akciji) pa me zanima dal' bi se tako moglo nesto iskemijati po pitanju blokade?? Jel' taj set uopce moguce onda ugraditi na ajnšpric (dakle daljinsko paljenje)?? Koliko (i btw tko) bi mi netko uzeo za ugradnju toga i za koliko je vremenski to otprilike gotovo (ugradnja)??

Evo sorite na poduzem postu, toliko pitanja, tako malo vremena....
imam ti ja to daljinsko paljenje i alarm iz c-moda,meni je bilo jebeno za složit,tebi bi se to lakše složilo....ali tebi nije prepametno to stavljat jer na daljinski odma skuter pali,a ti bi trebao malo pričekat kad daš kontakt dok "odzuji" pa onda palit...

Offline acmen

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Replica DiTech
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: par njuberskih pitanja oko odrzavanja
« Odgovori #21 : 19 Srpanj, 2008, 19:08:23 »
Da ne otvaram bespotrebno novi thread budem ovdje priupitao;

Scoot bez greske radio sve do danas kad popodne na semaforu osjetio intenzivni miris benzina. Zagledam se ja malo bolje a ono lokva benzina ispod mene i benzin i dalje kaplje. Stao sa strane i samo vidim da iz motornog prostora benzin šiklja i to samo kad je skuter upaljen.

Posto se ne kuzm u mehaniku (i ostalo) pitam sto bi to moglo biti i do koje cifre mogu ocekivati da bi me popravak kostao??

Inace nisam nigdje zapeo skuterom, nisam imao nikakve off-road avanture vec najnormalnija voznja (kao i inace). E da, pred koja 3mj mi se desila ista stvar (zapravo frajeru od kojeg sam kupio skuter) pa da to nije mozda kakva bolest na aprilijama za sta ja ne znam???

Eto bilo kakvi savjet/info je dobrodosao.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: par njuberskih pitanja oko odrzavanja
« Odgovori #22 : 19 Srpanj, 2008, 19:35:17 »
Da ne otvaram bespotrebno novi thread budem ovdje priupitao;

Scoot bez greske radio sve do danas kad popodne na semaforu osjetio intenzivni miris benzina. Zagledam se ja malo bolje a ono lokva benzina ispod mene i benzin i dalje kaplje. Stao sa strane i samo vidim da iz motornog prostora benzin šiklja i to samo kad je skuter upaljen.

Posto se ne kuzm u mehaniku (i ostalo) pitam sto bi to moglo biti i do koje cifre mogu ocekivati da bi me popravak kostao??

Inace nisam nigdje zapeo skuterom, nisam imao nikakve off-road avanture vec najnormalnija voznja (kao i inace). E da, pred koja 3mj mi se desila ista stvar (zapravo frajeru od kojeg sam kupio skuter) pa da to nije mozda kakva bolest na aprilijama za sta ja ne znam???

Eto bilo kakvi savjet/info je dobrodosao.

benzin??, da nije voda?

de slikicu neku nabaci odakle curi

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...