Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem(polkopac benge)  (Posjeta: 614 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
problem(polkopac benge)
« : 29 Lipanj, 2008, 12:54:31 »
Radi se o runneru, di je onaj kao poklopac ona vrata koja se otvaraju na sajlu znaci izmedu onog metalnog i plasticnog kusa nalazi se jedna mala sustica koju sam ja pametan uspio izgubit, sada pitanje je di bi se to dalo nac jer sumnjam da se samo to moze kupit ili bi trebao komlet sve ono kupit u ducanu novo ili ako se neko sjeti neki,drugi nacin kako da to izvedem,makar da kupim neku susticu pa da nes izmislim jer ovako mi se svako malo otvara,zivcira me,a i necu da mi nestane jos ono malo benge sta bude unutra.

Bilo kakva pomoc ako moze THX ;D

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem(polkopac benge)
« Odgovori #1 : 29 Lipanj, 2008, 13:48:44 »
Radi se o runneru, di je onaj kao poklopac ona vrata koja se otvaraju na sajlu znaci izmedu onog metalnog i plasticnog kusa nalazi se jedna mala sustica koju sam ja pametan uspio izgubit, sada pitanje je di bi se to dalo nac jer sumnjam da se samo to moze kupit ili bi trebao komlet sve ono kupit u ducanu novo ili ako se neko sjeti neki,drugi nacin kako da to izvedem,makar da kupim neku susticu pa da nes izmislim jer ovako mi se svako malo otvara,zivcira me,a i necu da mi nestane jos ono malo benge sta bude unutra.

Bilo kakva pomoc ako moze THX ;D
haha a kao nije lagano otvorit ta vratasca dok je zakljucan  :toothy9: probaj skontat s nkim federcicem kemijaj nesto

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: problem(polkopac benge)
« Odgovori #2 : 29 Lipanj, 2008, 17:43:23 »
ja sam prosli tjedan oso u ovlaseni servis i platio taj feder 5kn. isto sam sumljao da ce bit, ali eto, ugodno sam se iznenadio