Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aerox setup?  (Posjeta: 1535 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
aerox setup?
« : 25 Lipanj, 2008, 12:53:19 »
e ovak ,radi se o roxu,kod mene je na štelanju.setup nije baš najsretnije složen,al šta je tu je....due+,MHR replica spuh,fly....i karb 12 za sad dok ne nađem 19.....stavio sam gore 4,2 g role i žuti federi su na fly,ok je je start....zanima me karb ovaj ori 12 mm dell.....koliko mogu iči sa diznom gore,sad je 80 dizna sa airboxom....aj da čujem savjete jer je ovdje rox rjedak ko 18 godišnja djevica

e da i pitanje oko sajle za sic,ima sistem na kontak bravi al ne radi,jel se brava može full rastavit ili neko zna kak to rješit
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: aerox setup?
« Odgovori #1 : 25 Lipanj, 2008, 12:57:27 »
ja sam imao mikuni 12 karb, dizna je bila 95, airbox ništa nije bio diran, lulica je isto bila unutra. samo što je bio trophy i zx.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: aerox setup?
« Odgovori #2 : 25 Lipanj, 2008, 13:57:02 »
e to me zanimalo,koliko mogu ič sa diznom na 12 karbu,thanx
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: aerox setup?
« Odgovori #3 : 25 Lipanj, 2008, 14:02:22 »
sve preko 85 mislim da nema smisla... ja to nebi uopće vozio na 12, meni je mallossi gus prvi dok je bio sa MHR replica auspuhom i 12, klip se istopio za 2000km
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: aerox setup?
« Odgovori #4 : 25 Lipanj, 2008, 14:26:43 »
a ne bi ni ja,al dečko nema trenutno para za veči karb............jel zna ko za bravu sica šta da napravim?
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: aerox setup?
« Odgovori #5 : 25 Lipanj, 2008, 16:03:25 »
Ova brava od sica... imas lulicu kroz koju ide sajla u bravu, kao na frgicu.

Nisam nikada obracao paznju na bravicu tako da se bas i ne sjecam mehanizma, ne bi trebalo biti komplicirano. Mislim da samo gadjas sa sajlom dosjed i zakacis ju  :dontknow:

« Zadnja izmjena: 25 Lipanj, 2008, 16:10:35 SlowRider »

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: aerox setup?
« Odgovori #6 : 25 Lipanj, 2008, 16:34:34 »
e thanx,ima lulica,sajla je zakačena unutra,al na kljuć ne ide ni tam ni vam,probat ču rastavit,vjerovatno se otkačila sajla u bravi
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: aerox setup?
« Odgovori #7 : 25 Lipanj, 2008, 17:46:04 »
sve preko 85 mislim da nema smisla... ja to nebi uopće vozio na 12, meni je mallossi gus prvi dok je bio sa MHR replica auspuhom i 12, klip se istopio za 2000km

da, ali ovo je vodeno hlađenje, moj brat je s takvim karbom kasnije vozio trophy i shot nekih 2000-2500 km i ništa nije bilo klipu..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: aerox setup?
« Odgovori #8 : 25 Lipanj, 2008, 19:04:24 »
e ovak ,radi se o roxu,kod mene je na štelanju.setup nije baš najsretnije složen,al šta je tu je....due+,MHR replica spuh,fly....i karb 12 za sad dok ne nađem 19.....stavio sam gore 4,2 g role i žuti federi su na fly,ok je je start....zanima me karb ovaj ori 12 mm dell.....koliko mogu iči sa diznom gore,sad je 80 dizna sa airboxom....aj da čujem savjete jer je ovdje rox rjedak ko 18 godišnja djevica

e da i pitanje oko sajle za sic,ima sistem na kontak bravi al ne radi,jel se brava može full rastavit ili neko zna kak to rješit

Kak čovek može dat soma i pol za kit, soma i sedamsto za spuh, 350 kn za fly clutch i onda NE kupi barem dellorto 17,5 koji košta 450-500 kn??

Ja imam Aeroxa i ide lijepo sa trophy-om + ZX i dellorto 17,5 frga. Dizna serijska koju sam dobil uz frgu (iskreno nemam pojma ni koja je dizna)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: aerox setup?
« Odgovori #9 : 25 Lipanj, 2008, 19:39:50 »
e ovak ,radi se o roxu,kod mene je na štelanju.setup nije baš najsretnije složen,al šta je tu je....due+,MHR replica spuh,fly....i karb 12 za sad dok ne nađem 19.....stavio sam gore 4,2 g role i žuti federi su na fly,ok je je start....zanima me karb ovaj ori 12 mm dell.....koliko mogu iči sa diznom gore,sad je 80 dizna sa airboxom....aj da čujem savjete jer je ovdje rox rjedak ko 18 godišnja djevica

e da i pitanje oko sajle za sic,ima sistem na kontak bravi al ne radi,jel se brava može full rastavit ili neko zna kak to rješit

Kak čovek može dat soma i pol za kit, soma i sedamsto za spuh, 350 kn za fly clutch i onda NE kupi barem dellorto 17,5 koji košta 450-500 kn??

Ja imam Aeroxa i ide lijepo sa trophy-om + ZX i dellorto 17,5 frga. Dizna serijska koju sam dobil uz frgu (iskreno nemam pojma ni koja je dizna)

pa nema sad novaca u cemu je problem?? joj ti si se sigurno probudio jednog jutra i reko mami e ajd mi kupi jelda?? hi hi hi

a i ovo zadnje, ahahaha toliko o postelanosti tvojeg skutera :)

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: aerox setup?
« Odgovori #10 : 25 Lipanj, 2008, 21:36:02 »
Citat:
Kak čovek može dat soma i pol za kit, soma i sedamsto za spuh, 350 kn za fly clutch i onda NE kupi barem dellorto 17,5 koji košta 450-500 kn??

dobio je dečko te djelove uz scooter kad je kupio,jbg saštelao sam ugrubo,dizna 94 ,gljiva (zato jer je airbox u banani)....malo troka na 3/4 i 4/4 gasa,al šus do 60-70 je vrlo dobar,sutra ču fino saštelat još i mislim da neče bit problema,okretaji kroz ubrzanje su 9500 i neču forsat više zbog karba i serijske radilice.....thanx na savjetima
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: aerox setup?
« Odgovori #11 : 25 Lipanj, 2008, 21:48:28 »
Ima moj frend na Italijet formuli 12-icu, al neznam kakva je dizna unutra. Ima polini gljivu (ona sto je identicna E5 gljivi), malossi gus i tjera se to vec 3 mjeseca. Dusu dalo za 1 sezonu ;D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: aerox setup?
« Odgovori #12 : 28 Lipanj, 2008, 00:43:50 »
e ovak ,radi se o roxu,kod mene je na štelanju.setup nije baš najsretnije složen,al šta je tu je....due+,MHR replica spuh,fly....i karb 12 za sad dok ne nađem 19.....stavio sam gore 4,2 g role i žuti federi su na fly,ok je je start....zanima me karb ovaj ori 12 mm dell.....koliko mogu iči sa diznom gore,sad je 80 dizna sa airboxom....aj da čujem savjete jer je ovdje rox rjedak ko 18 godišnja djevica

e da i pitanje oko sajle za sic,ima sistem na kontak bravi al ne radi,jel se brava može full rastavit ili neko zna kak to rješit

Kak čovek može dat soma i pol za kit, soma i sedamsto za spuh, 350 kn za fly clutch i onda NE kupi barem dellorto 17,5 koji košta 450-500 kn??

Ja imam Aeroxa i ide lijepo sa trophy-om + ZX i dellorto 17,5 frga. Dizna serijska koju sam dobil uz frgu (iskreno nemam pojma ni koja je dizna)

pa nema sad novaca u cemu je problem?? joj ti si se sigurno probudio jednog jutra i reko mami e ajd mi kupi jelda?? hi hi hi

a i ovo zadnje, ahahaha toliko o postelanosti tvojeg skutera :)

Nebi vjerovo kad bi ti reko da nakon prvog testiranja svjećica je "cigla".

A inače, meni niko ne kupuje djelove i ponekad sam po par mjeseci čekal da skupim pare i da "odletim" u dučan kupit djelove da se mogu dalje vozit. Nemaju svi para na bacanje...  :(

Meni je logičnije da čovjek krene tuning od npr. multivara ili fergazera, pa auspuh, onda kit i na kraju radilica i prijenos, a za prave entuzijaste i struja. Makar ja ju nikad nebi diral, dobra mi je zasad i serijska.
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: aerox setup?
« Odgovori #13 : 28 Lipanj, 2008, 01:32:20 »
E bilo je i meni cigla na 12 i gusu i MHR replici auspuhu pa se klip na krajnjoj istopio zato što sa 12 je puno veća unutarnja temp. tu karb veći ima ulogu da smanji tu temp. u tome je cjela priča zbog čega ne 12 na nekom nabrijanom
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: aerox setup?
« Odgovori #14 : 28 Lipanj, 2008, 07:27:34 »
koja je stock dizna na tom 12 karbu na roxu?.......na ovom mom je bila unutra dizna 80.......btw složio sam da sve radi kak treba,glavna dizna 92,bilo bi idealno 90 ,al sam stavio 2 broja veču za svaki slučaj,4 g role,žuti federi na flyu,fino starta,krajnja 120 po satu,rupa od 70-90 kmph,al gore je serijski varijator pa je to normalno.....uglavnom već je dečko odvezao par 100 km i nema pregrijavanja
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR