Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sezonski posao, auto, polaganje B..  (Posjeta: 8136 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lukaex1t155

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pgz
Odg: Sezonski posao, auto, polaganje B..
« Odgovori #80 : 31 Siječanj, 2013, 14:11:33 »
a i to sta kazes :)  :toothy10:

Kažem ti, ako ne BMW, onda Uno, kupiš auto za 400 eura, sa još 100 ga doteraš malo u red, ionako ćeš prvi auto razvaliti, kao svaki mladi vozač, a onda kad se naučiš brinuti o autu i održavati ga gledaj nešta skuplje, lako ti je iz stare kršine se naviknuti na noviji auto

da i onda molit boga da dode od tocke A do tocke B jer auto nije pouzdan i neznas kad ce ti krepat...


ili prvo razmisliš šta ćeš napisati pa onda pišeš?
Ti si vozio taj auto? duže vrijeme i na dulje relacije pa možeš suditi o tom auto i kvaliteti toga auta?
Taj Fiatov 1.0 Fire motor je jedan od kvalitetnijih i izdržljivijih koje su uopće radili, drže uz redovito normalno održavanje 400 tisuća bez generalke, ja sam svoga prije nego sam ga prodao klao 50 tisuća kilometara i nisam ga štedio ni malo i prodan je ispravan pali/vozi sa 230 tisuća na satu i čovjek se vozi dan danas ima 300+ tisuća


nisam ja nista reko ni za unica ni za fiatove motore,sta se palis odma  :laughing7:
ja sam se obaziro na to da ti nemos nac dobrog unica za 400 eura i da se nemoras brinut da ce stat negdje


Offline Marko8

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Sezonski posao, auto, polaganje B..
« Odgovori #81 : 31 Siječanj, 2013, 14:43:07 »
moj je koštao 250 eura i uloženo ulje, filteri, brtva ventil dekla, svjećice, kablovi, razvodnik paljenja i vakum regulator paljenja, sve skupa izašlo nekih 600 kn i nikakvih problema više s njim, osim što sam mjenjao manžetu letve volana, al i ona je bila 30-ak kn

Chrome doesn't take you home!