Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Za j***** blokade???  (Posjeta: 805 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IvanDvornekovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gileru runner 50
  • Moja Kaciga: Marushin
  • MojSetup: Nemam
  • MojSpuh: Malossi replica
Za j***** blokade???
« : 24 Lipanj, 2008, 00:25:54 »
Ovak dajte mi recite kak mogu na gileri runner 2000 god skuzit jel su mi skinute sve blokade ide 70 a od frenda 85 ne kuzim ja sam taj motor kupio od nekog frajera  a frajer mi veli da je on isto tak kupio od nekog pa da je to njemu bilo dosta pa nije nis htio gledat ni ppitat tog prvog vlasnika..?? :angry9: :angry9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Za j***** blokade???
« Odgovori #1 : 24 Lipanj, 2008, 00:28:30 »
nemora značiti da ima blokade!
možda bi trebao pogledati: filter zraka, svjećicu, rolice, remen, fergazer i stanje termo grupe!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Za j***** blokade???
« Odgovori #2 : 24 Lipanj, 2008, 00:30:39 »
nemora značiti da ima blokade!
možda bi trebao pogledati: filter zraka, svjećicu, rolice, remen, fergazer i stanje termo grupe!

bas tako

koliko ima km i jel znas kad je zadnji puta napravljen servis
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Za j***** blokade???
« Odgovori #3 : 24 Lipanj, 2008, 00:45:13 »
Ovak dajte mi recite kak mogu na gileri runner 2000 god skuzit jel su mi skinute sve blokade ide 70 a od frenda 85 ne kuzim ja sam taj motor kupio od nekog frajera  a frajer mi veli da je on isto tak kupio od nekog pa da je to njemu bilo dosta pa nije nis htio gledat ni ppitat tog prvog vlasnika..?? :angry9: :angry9:

Runner iz te godine je išel po cajgeru skoro 90. Ovak: ak te zanima dal ti je blokada na variomatu (tzv. prsten) onda bi ti okretaji cijelo vrijeme rasli pri ubrzavanju. Ako je prsten izvađen onda su konstantni okretaji do negdi 80 po cajgeru. To po sluhu skužiš dal rastu ili su konstantni.

S druge strane, na auspuhu vjerojatno nemaš blokadu jer to bi ti se vidlo. Na auspuh se vari tzv. slijepo crijevo i to ti guši agregat.

Sad ti jedino ostaje da skineš kutiju od filtera zraka i provjeriš dal su ti sve rupe slobodne, odnosno da nema kakva "šajbica" sa malom rupicom da je premali dovod zraka u fergazer.

...na frgi sumnjam da su neš stavljali u to vreme ali to je dosta star motor pa ti je pametno zamijenit remen i stavit nove rolice i centralni feder (i federe kvačila ak ti je na trenutnom startu trom). Nebi vjeroval kolko to vrati snagu ak dugo nije mijenjano.

A ak nije ni to onda je nekaj 100% s mašinom. A jebiga onda...  :'(
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Za j***** blokade???
« Odgovori #4 : 24 Lipanj, 2008, 01:02:55 »
Ovak dajte mi recite kak mogu na gileri runner 2000 god skuzit jel su mi skinute sve blokade ide 70 a od frenda 85 ne kuzim ja sam taj motor kupio od nekog frajera  a frajer mi veli da je on isto tak kupio od nekog pa da je to njemu bilo dosta pa nije nis htio gledat ni ppitat tog prvog vlasnika..?? :angry9: :angry9:

Runner iz te godine je išel po cajgeru skoro 90. Ovak: ak te zanima dal ti je blokada na variomatu (tzv. prsten) onda bi ti okretaji cijelo vrijeme rasli pri ubrzavanju. Ako je prsten izvađen onda su konstantni okretaji do negdi 80 po cajgeru. To po sluhu skužiš dal rastu ili su konstantni.

S druge strane, na auspuhu vjerojatno nemaš blokadu jer to bi ti se vidlo. Na auspuh se vari tzv. slijepo crijevo i to ti guši agregat.

Sad ti jedino ostaje da skineš kutiju od filtera zraka i provjeriš dal su ti sve rupe slobodne, odnosno da nema kakva "šajbica" sa malom rupicom da je premali dovod zraka u fergazer.

...na frgi sumnjam da su neš stavljali u to vreme ali to je dosta star motor pa ti je pametno zamijenit remen i stavit nove rolice i centralni feder (i federe kvačila ak ti je na trenutnom startu trom). Nebi vjeroval kolko to vrati snagu ak dugo nije mijenjano.

A ak nije ni to onda je nekaj 100% s mašinom. A jebiga onda...  :'(

ovo prvo, sa serijskim variomatom su mu sigurno konstantni okretaji yea right!!!

ovo drugo, da nije mozda samo nepostelan karb ili remen istrosen ili rolice?? nemora odma termo grupa bit u banani