Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Prijedlog za temu "TRŽNICA"  (Posjeta: 3910 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Prijedlog za temu "TRŽNICA"
« Odgovori #20 : 15 Prosinac, 2012, 00:29:59 »
Razmem, i vi se morete sprdati sad sa slikama, al kad bi to tak bilo oglas bi bil milina za listat, ako pak ima više slika stave se pod link, ne mora biti thumb itd...

Znam da par članova ko i ja sam, kaj god da stavim ja i slikam, i nikad mi to nije bil problem, i ak se neko javi taj i uzme, ne traži me 10x da mu slikam sa raznim kutevima itd, jer vidi sliku, vidi informacije i več onda zna jel kupuje ili ne, a dalje ostaje stvar dogovora oko cijene... Tako i za kasnije probleme, ak nešto nije sa slike ili nije kao na slici ima se pravo tužiti kao i sad, samo sad nemaš dokaza jer nema nikakvih slika...ali to je samo usput jer u lopovluk ne ulazimo kad smo se svi složili da tome nema kraja i uvjek ga bude.

Velim, na nekim starnim forumima je baš pravilo da se slike stave, ima i na jednom sličnom(skuter) slovenskom i ljepo svi stave slike, ak je više djelova staviš na jednu više njih kao što su regler, bobina i cdi  ;D i opet se sve vidi, ak nema neko slike ljepo mu se pobriše, pa za dan ili dva dođe isti oglas sa slikama, pa vidiš da se može.

Ne velim da je sad kaos i zlo, ali mjesta za napredak ima, i to nije loš prijedlog, jer daleko više volim oglase kak je MALES naprvil nek da mi napiše da prodaje hrpu djelva i to jeto, prodaje 10 djelova a oglas mu ima jednu rečenicu, i sad ti prvo treba samo da se dogovoriš s njim oko djela par dana...

Grale- aj mi nemoj reči da sve radiš sa mobitela :o ;D

I da, to bumpanje, ja bi to sasekel u koljenu odmah, ko ima volje bumpa non-stop i uvjek je na vrhu, jebiga vjerujem da nemrete sve videti i to je normalno ali to je već određeno i na Vama je da to kontrolirate a ne na članovima, oni su tu da snose sankcije, dok je ovo sa slikama samo prijedlog  :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Prijedlog za temu "TRŽNICA"
« Odgovori #21 : 15 Prosinac, 2012, 00:37:33 »
Da,da sve preko MiniFromXperia  :laughing7:
Ja ako kupujem neki osjetljivi dio,makar bilo 10 slika njega u oglasu,tražim ih još par iz raznih kuteva...
Tržnica je ovak puna posla,a nemres svaki dan po 10 oglasa brisat...
A eto imal sam i ja oglasa koji su bili melem za oči,pa sam prodal za 100 kn vrijednosti,a tolko bi zaradil da sam grabe kopal u tom vremenskom razdoblju kaj sam oglasa sastavljal ;D
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Prijedlog za temu "TRŽNICA"
« Odgovori #22 : 15 Prosinac, 2012, 09:28:10 »
grale je objasnio zasto slika po defaultu nije obavezna..
iskreno ja oglase bez slika ni ne gledam, tako da je slika svakako preporucena

cijena je obavezna
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!