Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: BAotian styling  (Posjeta: 48410 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BAotian styling
« Odgovori #40 : 26 Lipanj, 2008, 09:57:48 »
bas me zanima jesu na onom bijelom baotianu stavljali druge vilice za te kotace,jel bi se dalo na njih stavit gume i felge od 12 cola.

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: BAotian styling
« Odgovori #41 : 26 Lipanj, 2008, 12:03:35 »
MOŽE LI JEDNOM ZA SVAGDA PRESTATI TAKVO ODGOVARANJE NA DOBRO FORMULIRANA PITANJA O RAVNOPRAVNIM SKUTERIMA, RAVNOPRAVNIH FORUMAŠA NA OVOM FORUMU...
PREDRASUDE I NETOLERANCIJA ZASLUŽUJU GRUB, NETOLERANTAN ODGOVOR....i ako već nemate konstruktivan odgovor na upit, ili imate loše mišljenje o četvorotaktnim skuterima kineskih proizvođača ( ili možda i Piaggiovih, Derbyevih ) , nastojte to obrazložiti, a ne ponavljati jednu te istu usranu retoriku...kao one seljačine s foruma o skuterima - motori .hr..koji se drže kao da im je jučer tata kupio Gileru 823 kubika...!!!!!

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BAotian styling
« Odgovori #42 : 26 Lipanj, 2008, 14:29:41 »
MOŽE LI JEDNOM ZA SVAGDA PRESTATI TAKVO ODGOVARANJE NA DOBRO FORMULIRANA PITANJA O RAVNOPRAVNIM SKUTERIMA, RAVNOPRAVNIH FORUMAŠA NA OVOM FORUMU...
PREDRASUDE I NETOLERANCIJA ZASLUŽUJU GRUB, NETOLERANTAN ODGOVOR....i ako već nemate konstruktivan odgovor na upit, ili imate loše mišljenje o četvorotaktnim skuterima kineskih proizvođača ( ili možda i Piaggiovih, Derbyevih ) , nastojte to obrazložiti, a ne ponavljati jednu te istu usranu retoriku...kao one seljačine s foruma o skuterima - motori .hr..koji se drže kao da im je jučer tata kupio Gileru 823 kubika...!!!!!
:sign188:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: BAotian styling
« Odgovori #43 : 26 Lipanj, 2008, 16:19:25 »
ništa onda je vrijeme da i ti prijeđeš na 2t :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: BAotian styling
« Odgovori #44 : 26 Lipanj, 2008, 23:47:53 »
vidio juce narancastog baotiana i zaljubio se haha .
predoro zgleda malisa :D

Offline filip-cpi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • KUPUJEM LITRU BENZINA!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CPI
  • MojSetup: MA BIT CE.........
  • MojSpuh: TECHNIGAS
Odg: BAotian styling
« Odgovori #45 : 22 Srpanj, 2008, 12:55:11 »
JOJJJJ JA IMAM BOCNU NA CPI-U PA MI PAO TRI PUTA HEHE  :dontknow:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: BAotian styling
« Odgovori #46 : 22 Srpanj, 2008, 13:49:31 »
Onaj baotian sa druge strane ima vile od keeway matrixa,takodje  su i felne i prednji blatobran od tog motora,znaci nije velike problem prepraviti na 12 cola samo ne znam kako ej sa zadnjim tockom,dali ova felna odma pase ili se treba nesto prepravljat....inace ja sam prije par godina vozio skuter koji izgleda isto ko baotian samo je bio 2T,ne znam kakvu je masinu imao al je sigurno bio bolji za tuning,i sa svim blokadama isao je 60

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: BAotian styling
« Odgovori #47 : 23 Srpanj, 2008, 01:36:11 »
lol 60,za kolko laze taj cajger ;D,jbt mom aeroxu pise 105,pa mi frajer s autom pored mene mjerio 95km/h

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: BAotian styling
« Odgovori #48 : 23 Srpanj, 2008, 10:57:51 »
Jes al sa blokadama,posle je isao preko 80,doduse opet nerealno al kad vidis tako mali motoric da leti onda....nista  :icon_biggrin:

Offline dida32

  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci-okolica
  • Moj Skuter: NRG extreme
  • MojSpuh: serijski
Odg: BAotian styling
« Odgovori #49 : 24 Siječanj, 2010, 00:40:18 »
ej momci, swi ismijavaju baotiana, oni koji ga nisu probali vozit, ja sam se isto smijal, iso je 45, ako si potrcao za njim malo jace, bio si brzi od njega :toothy9: na 5200 km probal sam izvadit blokadu i ostao sam ono paffff, baotianac poletio 77km/h mjereno gps-om, od tad nikad nisam ismijaval baotiana, a probali smo izvadit na frendovom na 1200 km blokadu, sve isto ko i na mome i ide maksimalno 60 :dontknow:

Offline sole

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 195
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: runner vx/vxr
  • Moja Kaciga: koju uzmem
Odg: BAotian styling
« Odgovori #50 : 24 Siječanj, 2010, 01:11:49 »
evo...


a to je 125ccm vidi tablicu zanima me ako neko zna di se moze kod nas kupit s papirima , nemora bit u voznom stanju
ispod 200 kn ne saljem pouzecem....

Offline zedooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 200
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: štok
  • MojSpuh: štok
Odg: BAotian styling
« Odgovori #51 : 24 Siječanj, 2010, 09:50:22 »
Pol postova u ovoj temi treba obrisat....vi cvajerčići idite dalje iz ove teme i štelujte svoje motorke, ne morate na svakom prokletom mjestu pljuvat po Kinezima...

Stvar je u tome da se šarafi, i to je najvažnije! A ne "kupio sam STAGE6, kupio sam HEBO, kupio sam neznamšta) - to nije tuning, to je idiotizam.
I za vašu informaciju cajger od recimo Roxa ne laže ništa više niti manje od Baotiana. Isto kao i svaki auto, motor, kamion ili skuter. Zato dosta ovih priča "75 po cajgeru znači 50" i sličnih debilana. :glasses9:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: BAotian styling
« Odgovori #52 : 24 Siječanj, 2010, 13:43:52 »
Pol postova u ovoj temi treba obrisat....vi cvajerčići idite dalje iz ove teme i štelujte svoje motorke, ne morate na svakom prokletom mjestu pljuvat po Kinezima...

Stvar je u tome da se šarafi, i to je najvažnije! A ne "kupio sam STAGE6, kupio sam HEBO, kupio sam neznamšta) - to nije tuning, to je idiotizam.
I za vašu informaciju cajger od recimo Roxa ne laže ništa više niti manje od Baotiana. Isto kao i svaki auto, motor, kamion ili skuter. Zato dosta ovih priča "75 po cajgeru znači 50" i sličnih debilana. :glasses9:

ok imas batinu... al daj se malo vise informiraj... ja sam imal 2 batine prije roxa i laze cajger puno vise nek na roxu a nejde ni priblizno isto

end of discussion
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline zedooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 200
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: štok
  • MojSpuh: štok
Odg: BAotian styling
« Odgovori #53 : 24 Siječanj, 2010, 18:29:26 »
imam GPS, to su sve informacije koje trebam :toothy11:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: BAotian styling
« Odgovori #54 : 24 Siječanj, 2010, 18:47:33 »
imam GPS, to su sve informacije koje trebam :toothy11:

nisam rekao da nemas... ali ocito nisi vozio neki skut cvaju - od poznatijih marki naravno...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline zedooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 200
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: štok
  • MojSpuh: štok
Odg: BAotian styling
« Odgovori #55 : 24 Siječanj, 2010, 21:38:40 »
ne, biće da si ti jedini koji je vozio cvaju :toothy12: :toothy12:

Offline Mrle Mrki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • Aprilia In Heart
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70
  • MojSetup: Trophy
  • MojSpuh: za sad RR Chrom
Odg: BAotian styling
« Odgovori #56 : 24 Siječanj, 2010, 23:44:47 »
ma o cemu pricamo, kinez se u smislu materijala i obrade ne moze mjerit sa npr. sr-om roxom sp-om itd. da ne nabrajam. nek me netko razuvjeri, ako nije tako. isto kao sto kupis autic na baterije na kojem pise made in china koji krepa nakon kratkog vremena ili autic na kojem pise made in eu. samo je svijet tako usran i svi zbog cijene rade u kini jer oni jadni radnici tamo rade za 10 dolara na mjesec i to sam puno reko. tako da je tesko nac danas nesto kvalitetno i jeftino. zato baotian kosta 6000 kn a ostali cca 17000 kn. o cemu pricat onda??? :angry7: :angry7: :angry7:  :dontknow:

Offline zedooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 200
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: štok
  • MojSpuh: štok
Odg: BAotian styling
« Odgovori #57 : 25 Siječanj, 2010, 10:16:02 »
o tome da se sve da tunirat i sredit!

isto kao alfisti koji pljuju po ekipi koja vozi yugiće :)

Offline Jankkec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vespa PX150
Odg: BAotian styling
« Odgovori #58 : 25 Siječanj, 2010, 15:05:58 »
Super mi je kak po Bautianima vecinom seru klinci. Tatica kupio Gilericu ili nekog skupog cvajercica da se sinek moze kurciti pred curicama na skolskom igralistu. Deco sve ja to razumijem da je vama ispod casti uopce poznat nekog ko je u Bauhausu ili Pevecu kupio kineza za manje od soma eura, i usto jos dobio kacigu  ???

Ali glavni problem je da vi ne razumijete sta znaci Tuning i po cemu se tuning vrednuje. Nije isto kad vi za masne pare kupite neke nabrijane dijelove pa dobite ajmo reci 10% vise snage ili kad mi vlasnici tih 4T kineza preradimo serijske dijelove za prakticki 0kn dobijemo 20% vise. Na kraju dolazimo do toga da nasi shugavi kinezi trose duplo manje goriva, a po cesti se uredno drze za tatinim sinekima koji voze skupe cvajercice. Kaj se tice para ulozenih u skuter nezelim ni spominjat jer je kod kineza najveca investicija taj kit koi kosta manje od 100€ a sve ostalo je samo vrijeme ulozeno u preradu serijskih dijelova.

Dosta sam kratko na ovom forumu i vec prvog dana sam zakljucio da je 95% clanova ovdje maloljetno ili se tako ponasa. Tatini sineki koi sad puno znaju o tuningu. Al kad sam postavio par konkretnih pitanja nisam dobio odgovor .... zasto ??? Pa zato sto vi KURCA NEZNATE O PRAVOM TUNINGU. Samo ste se nacitali po netu o kojekakvim aftermarket tuning djelovima i sad brijete da ste popili svu pamet tuninga, ali kad se podvuce crta uopce neznate zasto je taj dio bolji od serijskog. Zivite u uvjerenju da ce skuplji dio dati vise snage.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: BAotian styling
« Odgovori #59 : 25 Siječanj, 2010, 17:14:19 »
samo de se zna da dosta ljudi nemaju skuter a onaj ko ga ima mora biti sretan,nema veze koje li je marke i kvalitete,vazno da se vozi