Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: cene delova u italiji?  (Posjeta: 1644 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
cene delova u italiji?
« : 13 Lipanj, 2008, 15:58:26 »
zaribao mi je runner pa valja sad staviti neki kit...  :toothy3:

dolazi neki base kit... videću još šta...

fora je što uzimam u italiji, ali ne idem ja pa moram da znam tačno šta mi sve treba i trebaju mi okvirne cene... (po mogućstvu tamo)

znači, ako hoćete, pomozite da napravim spisak sa cenama da znam otprilike šta mi treba i koliko casha.. (ne moraju tačne cene, ali nemojte ni lupati.. znači neke cene za koje ste sigurni da su realne)


kit - recimo 120€
set dizni (0.70-0.80) - 10-15€
ležajevi radilice - ??? (koliko bi to moglo da bude???)
rolnice - recimo 10€ (koja težina otprilike?)

jel mi trebaju dihtunzi ili šta već uz to ili ide uz kit ili kako...? jel još nešto fali ili je netačna cena? hvala na pomoći unapred!

samo da naglasim da nisam hteo da spammujem u "Skuteri 50ccm, 70ccm ,80ccm = Tuning, tehnička pitanja,kvarovi..." nego ovde opušteno možemo da vodimo diskusiju o svemu ovome... pozdrav!  :notworthy:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: cene delova u italiji?
« Odgovori #1 : 13 Lipanj, 2008, 17:16:34 »
ja sam dobio uz kit kompletne dihtunge i onaj ležaj!

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: cene delova u italiji?
« Odgovori #2 : 13 Lipanj, 2008, 17:23:26 »
a jel mi treba i set ler dizni? pošto je to? ne znam šta sve treba da uzmem da bih sam mogao da štelujem da sve bude savršeno  :toothy11: (znam da je to nemoguće :D)

koji tačno ležajevi su najbolji?

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: cene delova u italiji?
« Odgovori #3 : 14 Lipanj, 2008, 00:02:11 »
ler dizna ce ti mozda bit u redu ona koju imas ako ne ne vecu od par brojeva.....

lezajevi ce ti doc oko 20-30eura (mislim)

rulini su ti niti 5 eura, malossi, rms...........preporucujem cijeli komplet od polinija, znaci utezi i gumice vanjske, ali neznam posto su, dizne su ful jeftine......

za kit nebi znao, sve ovisi gdje kupujes robu, jer koliko vidim od drugih kolega na jugu italije dijelovi su toliko jeftiniji od sjevera da ti je takorec hrana skuplja.....

Offline toky

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia rs50,Yamaha spy
Odg: cene delova u italiji?
« Odgovori #4 : 14 Lipanj, 2008, 01:20:44 »
kit imas malossi sport 170 eura dode,imas top performance trophy koj ti je oko 130 eura,imas dr black koj ti je oko 110eura,i tako...znam cijene jer kupujem sve tamo skoro za scoot...nema veze jug,sjever italije,cijene su sve iste,mozda 5 eura razlike
duck hunter =)

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: cene delova u italiji?
« Odgovori #5 : 14 Lipanj, 2008, 12:44:19 »
kit imas malossi sport 170 eura dode,imas top performance trophy koj ti je oko 130 eura,imas dr black koj ti je oko 110eura,i tako...znam cijene jer kupujem sve tamo skoro za scoot...nema veze jug,sjever italije,cijene su sve iste,mozda 5 eura razlike

to nije istina, idi malo na tuttoscooteru pa popricaj malo...... cijene se uvelike razlikuju.......

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: cene delova u italiji?
« Odgovori #6 : 14 Lipanj, 2008, 16:21:04 »
a koji ležajevi mi trebaju? mislim, koja marka, model..?

jel može neko otprilike da mi kaže koja gramaža rolnica mi treba pa da uzmem nekoliko setova oko te gramaže... da ne nagađam ja sad...