Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Budžet = 1,200E - Nova Luna Vision 2 ili mozda neka jača marka polovno?  (Posjeta: 11208 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
...vidi se da je večina ovdje vozila Piaggio pa može konkretno govorit o kvaliteti....  ::) ....pogotovo ovih novijih godišta....ležajevi radilice su im odraz kvalitete,karike isto tako....meni je radilica riknula na 8 tisuća.provrtio dosjed,kolegi na Poweru na 10 tisuća,ma znam ih masu,neda mi se nabrajat....kak mogu preporučit nekom nešto što se kvari,Grale šta je tu problem za shvatit.....Roxovi večinom dolaze samo na redovni servis,ležajeve na Roxu nikad nisam ni vidio....kolega je prešao 46 tisuća s Roxom koji nikad nije otvaran,ni cilindar nije skidan....jel ima takav Piaggio....bogami nema.....čak bi prije Peugeot preporučio nego Piaggio...imam treći Piaggio već pa znam o čem pričam,zadnjeg sam uzeo samo zato što je bio povoljan na mrtvo.... ajde sad nastavite pametovat pojedinci....
kod mene ti ima jedan stalker sa discom iza i ima 40k i kusur km nikad otvaran  :icon_thumright:


ali taj stalker je starijeg godista, oni se nisu bas kvarili... kamba kaze da se ovi novi kvare dosta
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
...vidi se da je večina ovdje vozila Piaggio pa može konkretno govorit o kvaliteti....  ::) ....pogotovo ovih novijih godišta....ležajevi radilice su im odraz kvalitete,karike isto tako....meni je radilica riknula na 8 tisuća.provrtio dosjed,kolegi na Poweru na 10 tisuća,ma znam ih masu,neda mi se nabrajat....kak mogu preporučit nekom nešto što se kvari,Grale šta je tu problem za shvatit.....Roxovi večinom dolaze samo na redovni servis,ležajeve na Roxu nikad nisam ni vidio....kolega je prešao 46 tisuća s Roxom koji nikad nije otvaran,ni cilindar nije skidan....jel ima takav Piaggio....bogami nema.....čak bi prije Peugeot preporučio nego Piaggio...imam treći Piaggio već pa znam o čem pričam,zadnjeg sam uzeo samo zato što je bio povoljan na mrtvo.... ajde sad nastavite pametovat pojedinci....
kod mene ti ima jedan stalker sa discom iza i ima 40k i kusur km nikad otvaran  :icon_thumright:


ali taj stalker je starijeg godista, oni se nisu bas kvarili... kamba kaze da se ovi novi kvare dosta
imo sam srku 05 koja je kod grosa sa foruma 18tkm nista uz redovite promjene potrosnog materijala.. nikad otvarana..
ova sad 08 ima 15 tkm nista do sad..

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
neznam ja necu ic s nikim u sukob jer nisam imao pia grupaciju, ali imam par frendova sa novijim godistima i lezajevi pomalo crkavaju, nije na svakome isti slucaj al eto
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Već sam u par raznih tema stavio specifikaciju svih svojih skutera iz Piaggio grupe pa ću još jednom...

c/p
1999-2001 Piaggio Typhoon 50 2t,prešao 29000 km bez greške,potrošnja max 4 lit
2003-2005 Malaguti F12,prešao 27000 km bez greške,potrošnja max 5 lit
2006 2007 Piaggio Zip 50 2t,prešao 14000 km bez greške,potrošnja max 4 lit
2008-2010 Gilera Runner SP 50,prešao 34000 km,bez greške,potrošnja  max 4 lit
2011 - i trenutno Piaggio Typhoon 50 2T sa trenutno pređenih 12000km(za samo 6 mj),puklo je crijevo goriva i izgorila žarulja,potrošnja isto oko 4 lit.

Samo ću dodati da sadašnji Typhoon sada ima 22000 km bez greške a gore navedena crijeva kupio i promijenio.
Što se mene tiče i dalje ostajem na Piaggio grupi koliko god svi cvile da ne valja jer se proizvodi u Kini.

Offline Vuki_047

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 18
  • Spol: Muški
  • 0959086545
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: 2x Piaggio NRG Power
Jab ih samo rekao da Peugeot SF2 više nikad nebi kupio, imao sam ga a i kolega mi imao 2 komada, jednostavno rečeno loš i nekvalitetan skuter, hoćeš po plastikama ili čemu drugom.
Sada imam Piaggio Nrg power koji sam kupio pred 2 godine sa 5000 km a sad na njemu ima 20 000 km i apsolutno nikakih problema osim osnovnog servisa, i što se tiče njega po meni je to kvalitetan skuter a ima i lijep dizajn, a sad sam vlasnik i drugog Nrg_a kojeg sam kupio pred mjesec dana  ;D
Kupujem dijelove za Piaggio NRG

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
netko ima problema sa piaggiom, netko sa minarelliem... pa priča svašta protiv tog motora. isto tako netko je zadovoljan sa piaggiom, netko sa minerelliem pa hvali taj motor. to su sve skubjektivna mišljenja, objektivno gledajući to su odlični motori. svatko tko kupi jedan od navedeni motora mora se pomirit stim da će nekad možda imat neki problem, a i nemora. sve zavisi u kakvom je stanju polovni motor, a i novi se mogu pokvarit, zbog razloga koji navodite, kao što su ležajevi radilice u piaggia... i tih mana ce biti sve više i više na novim modelima zato što je kina zavladala, a i oni moraju prodavat djelove. znači objektivno gledano u globalu su to najbolji motori u klasi i nemožeš pogriješit kupnjom jednog od tih modela.
zajedno smo skupa

Offline ivan_speedy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 1253
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: 7,5gr rolice,žuti federi kvačila
  • MojSpuh: LeoVince GP
Takve teme niti nisu za ovaj forum,najbolje probaj par modela i koji ti najviše paše tog uzmi,briga te kaj drugi govore,imaj svoje ja i bok ;)
Toliko od mene :icon_thumright:

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6061
  • Spol: Muški
  • Samo Kawasaki
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: HJC
vjeruj mi lega prošao sam i piaggia i gilere i aprilie...ako nemaš preko 185cm visinu kupi si Yamahu Aerox 50 2t i vjeruj mi nećeš požalit...eto to ti je pametan savjet tj prijedlog a ti sad kak hoćeš ;D

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
netko ima problema sa piaggiom, netko sa minarelliem... pa priča svašta protiv tog motora. isto tako netko je zadovoljan sa piaggiom, netko sa minerelliem pa hvali taj motor. to su sve skubjektivna mišljenja, objektivno gledajući to su odlični motori. svatko tko kupi jedan od navedeni motora mora se pomirit stim da će nekad možda imat neki problem, a i nemora. sve zavisi u kakvom je stanju polovni motor, a i novi se mogu pokvarit, zbog razloga koji navodite, kao što su ležajevi radilice u piaggia... i tih mana ce biti sve više i više na novim modelima zato što je kina zavladala, a i oni moraju prodavat djelove. znači objektivno gledano u globalu su to najbolji motori u klasi i nemožeš pogriješit kupnjom jednog od tih modela.
Nisi bas upravu...
isto kao sto nikom nije jasno zasto minareli trosi manje od piaggia a ide skoro isto

Offline zannix

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Silverstone
Najprije hvala lijepa svima za odgovore. Budući da su svi navedeni oglasi ili u Zagrebu, Osijeku, Rijeci itd. nemam baš neke prevelike koristi od njih. I da ih mogu transportirat u Split, svejedno to ne bih napravio bez da osobno sjednem na njih i isprobam ih prije - to je valjda logično.

Kolegi iz Splita zahvaljujem na ponudi za provozat Runnera, moj prijatelj je ima jednog prije 3 godine pa san se dosta vozia s njim i da - skuter je zvjer  :)

Ali jbg koliko vidim trenutno oglase taj SF2 je najisplativiji izbor ako ga uspijem spustit malo.

Volio bi da imam vise izbora :)

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Piaggio zip 2t ili 4t mislim da bi ti bili dovoljni jer vidin da nisi neki zahtjevan ;)
Ne brže od života!!

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Ak ćeš uzimat nekaj od piaggio grupacije uzmi rađe starije modele,normalno ak nađeš u dobrom stanju,novije nemoj jer su smeće(govorim o 50cc),posjedujem dotičnog i više ga nikad nebi kupio.I ono kaj Kamba veli je istina,znam jer je i moj bio takav primjerak i vidio sam puno drugih takvih slučajeva,nažalost.
Kak je već rečeno ak nisi viši od 180 uzmi roxa,skuter je odličan,ili starog sr-a s minarelli mašinom mada je tog dosta teško nać.

Offline silvio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 50
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSetup: sporcke kuglice
  • MojSpuh: giannelli reverse
ma uzmi nekog piaggio grupacije
ima djelova i svega
Moj Rox ;)
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,80658.0.html

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Offline zannix

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Silverstone
Pitanje - Zar je za Peugeot skutera toliko teško nabaviti dijelove u Splitu?  ???

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Pitanje - Zar je za Peugeot skutera toliko teško nabaviti dijelove u Splitu?  ???
vozio sma 3 speedfighta 2  i svaki je vukao u lijevo kad se kocilo haha

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
da nitko nije spomenuo sr 50 karb sa suzuki morini masinom 00-03

nema te kvalitete, kakav piaggio, kakav minarelli to je nepoderivo  :toothy9: :toothy9:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
da nitko nije spomenuo sr 50 karb sa suzuki morini masinom 00-03

nema te kvalitete, kakav piaggio, kakav minarelli to je nepoderivo  :toothy9: :toothy9:

zato ni nema dijelova,jelda?  :toothy9:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Prejeftin je :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
da nitko nije spomenuo sr 50 karb sa suzuki morini masinom 00-03

nema te kvalitete, kakav piaggio, kakav minarelli to je nepoderivo  :toothy9: :toothy9:

zato ni nema dijelova,jelda?  :toothy9:

tako je, ni ne trebaju ti dijelovi, jedini problem je prirubnica jer je skupa, to je najveci trosak
dupli semerinzi, spanjolski lezajevi vec sam zaboravio koji, to traje i trajeeee, i ne uvija se na nosacu kao minarelli :toothy11:

Prejeftin je :icon_biggrin:
kupis dva  :toothy9: :toothy9:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Nachi lezaji?
Nije to koreja il kaj već?
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang: