Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sa rolicama  (Posjeta: 2989 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #20 : 30 Svibanj, 2008, 09:54:03 »
Jel zna netko kakve su polini rolice, na prvi pogled djeluju kao gumenaste.

iz vlastitog iskustva ti kazem da su odlicne, kad se potrose, bacis samo gumice u smece, ove unutrasnje utege male ili kako se vec kaze, ponovo iskoristis....

vidio sam da ima za kupiti samo vanjski potrosni dio.

da, a unutrasnji iskoristis do mile volje, to je super  :icon_thumright:

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #21 : 30 Svibanj, 2008, 10:00:58 »
Ja sam stavio na Baotiana 50cc Rms rolice 5g i motor mi je iso puno bolje! Prije toga mi je jedan decko preporucio da stavim mjesano: serijska i 3,5g.. mi smo tada u garazi stavljali i decko koji mi je stavljao rolice skinuo mi je gumice s variomata( one kaj idu sa strane) i kad sam dosao na servis rekli su mi da sam lud sto sam to napravio da mi variomatik vrtio samo u jednoj brzini...  :icon_biggrin: debili

I da decko koji mi je u servisu stavljo rolice reko je da rms i malossi isti k**ra*... ja tad bio budala i povjerovao...ahahah :icon_biggrin:
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #22 : 30 Svibanj, 2008, 10:39:16 »
ja sam imao na baotianu isto rms-ove od 5g, razlika izmedu serijskih i njih je bila dan i noc,ali lose su rolice,poderale su se nakon cca1500km,doslovno su postale kockaste....
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #23 : 30 Svibanj, 2008, 15:15:45 »
ja sam svog prodo nakon 800 km, a dobio sam ga s 1500 tak da nisma gledao nista kasnije prckao po njemu... nije mi se dalo
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #24 : 30 Svibanj, 2008, 18:42:51 »
mali off:

jel zna netko gdje ima za kupit Adige rolica? kupio sam ih zadnji put u ingkartu kojeg vise nema...pa jel zna netko gdje se jos mogu nabavit?

hvala

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #25 : 30 Svibanj, 2008, 22:55:17 »
mali off:

jel zna netko gdje ima za kupit Adige rolica? kupio sam ih zadnji put u ingkartu kojeg vise nema...pa jel zna netko gdje se jos mogu nabavit?

hvala
eo jos jedan mali off...sorry svima... pa sta je ing-kart propao,ja sam bio zadnji put tamo jos ono kad su preimenovali u bibi-kart,al nisam znao da je propao,al to nije nista cudno,vlasnik(mario)jako cesto dolazi tu kod mene,buduci da sam pokraj motocross staze,pa se dode provozat malo,lik je totalni seljak,kod njega bi propao i plac na standu pa da ima i najvise kupaca
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #26 : 31 Svibanj, 2008, 14:53:13 »
Ja sam na Aeroxu imal serijske na serijskom variatoru (15x12), RMS 15x12 i Kasnije sam kupil Multivar sa 16x13 i gore stavljal i RMS i Malossi rolice. Točno kak ste prije rekli: NEUSPOREDIVO. Napravil sam sa Malossi rolicama 10000 km 5.1 gram (istina bile su već dosta potrošene) ali iste takve RMS su se podrapale nakon malo više od 800 km. I razlika jest... Malossi lakše zavrti mašinu sa istom gramažom nego RMS. Zato su i skuplje  :icon_biggrin:

I još jedna stvar. TOP vario i Malossi Multivar su neusporedivi. Imam i jedan i drugi (samo kaj mi je multivar već u k*** - kilometri... :toothy9: ) I da bar nisam kupil TOP-a, jer kolko je multivar skuplji tolko (i još malo više) je bolji  :)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #27 : 31 Svibanj, 2008, 15:34:06 »
Ista je cijena rms i malossi rolica - 70kn

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #28 : 31 Svibanj, 2008, 18:21:00 »
Ja sam na Aeroxu imal serijske na serijskom variatoru (15x12), RMS 15x12 i Kasnije sam kupil Multivar sa 16x13 i gore stavljal i RMS i Malossi rolice. Točno kak ste prije rekli: NEUSPOREDIVO. Napravil sam sa Malossi rolicama 10000 km 5.1 gram (istina bile su već dosta potrošene) ali iste takve RMS su se podrapale nakon malo više od 800 km. I razlika jest... Malossi lakše zavrti mašinu sa istom gramažom nego RMS. Zato su i skuplje  :icon_biggrin:

I još jedna stvar. TOP vario i Malossi Multivar su neusporedivi. Imam i jedan i drugi (samo kaj mi je multivar već u k*** - kilometri... :toothy9: ) I da bar nisam kupil TOP-a, jer kolko je multivar skuplji tolko (i još malo više) je bolji  :)

ahahahhahahahaha LOOOOOOL!!

kak onda samo meni isto koje god stavio! ??
« Zadnja izmjena: 31 Svibanj, 2008, 18:31:35 vpucko »

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Problem sa rolicama
« Odgovori #29 : 31 Svibanj, 2008, 18:49:26 »
Ja sam na Aeroxu imal serijske na serijskom variatoru (15x12), RMS 15x12 i Kasnije sam kupil Multivar sa 16x13 i gore stavljal i RMS i Malossi rolice. Točno kak ste prije rekli: NEUSPOREDIVO. Napravil sam sa Malossi rolicama 10000 km 5.1 gram (istina bile su već dosta potrošene) ali iste takve RMS su se podrapale nakon malo više od 800 km. I razlika jest... Malossi lakše zavrti mašinu sa istom gramažom nego RMS. Zato su i skuplje  :icon_biggrin:

I još jedna stvar. TOP vario i Malossi Multivar su neusporedivi. Imam i jedan i drugi (samo kaj mi je multivar već u k*** - kilometri... :toothy9: ) I da bar nisam kupil TOP-a, jer kolko je multivar skuplji tolko (i još malo više) je bolji  :)

ahahahhahahahaha LOOOOOOL!!

kak onda samo meni isto koje god stavio! ??

tebi je troma masina da bi osjetio razliku, vjerovao ili ne al istina je :icon_thumright: