Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Aerox  (Posjeta: 3666 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Yamaha Aerox
« Odgovori #20 : 20 Rujan, 2012, 14:23:24 »
mozda misli na jacu klipnjacu :icon_scratch: :dontknow:
a nije istina da na skuču nedu poboljsani klipovi...npr od tpr-a, italkita, dueta...al na high end idu skroz normalni..bez oni "preljeva" il koji krc okolo...
po pitanju auspuha..novitet od polinija sto ti trazis a nitko nema na mini je polini evolution 11 a ne posrani 4race  :happy3:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Yamaha Aerox
« Odgovori #21 : 20 Rujan, 2012, 16:05:05 »
Ili stavit TPR sa C16 ili jači, HPC radilicu, 21 ili neki veći fergazer i da vidiš kak će ić  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline maxop

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 50
Odg: Yamaha Aerox
« Odgovori #22 : 21 Rujan, 2012, 02:25:55 »
Naime stvarno se nisam došao svađati... U razgovoru sa mehanicarom koji mi se igra sa skuterom usli smo u to da neidemo dalje nego ostajemo na midrace setupu... Kada stavimo sta trebamo staviti jos gore vidjet cemo kakva je kompresija u motoru te koja je tolerancija radilice(ako se razumijemo)... I da mislio sam pojačane klipnjace, ali ok... ISKUSTVO GOVORI DA NEKO IMA POIMA O TOME NEKO NE... nebitno... Plan 1. i plan 2. nece ici nigdje... Doci ce definitivno bubina i CDI da maknemo tu blokadu na 10000 okretaja... Eto ukratko od mene... Stime da novci kod mene nisu problem sto se toga tice. Placa stvarno lijeze redovito i nemam problema oko ulaganja 500 eura mjesecno, ali mehanicar je rekao da nema namjeru mjenjati masine redovito vec da vec sada imam nesto sta je super i ok... Eventualno ce se provjeriti stanje cilindra i radilice tj. jedinih djelova koji nisu mjenjani u kratkom roku. Ekipa ako imate jos sta za predlozit otvoren sam. Prihvacam styling parts do boja motora pa sve do najsitnijih djelova :D