Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot sf2 promjena ulja?  (Posjeta: 2212 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rayya

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Peugeot sf2 promjena ulja?
« : 30 Prosinac, 2006, 18:06:41 »
imam jedno pitanje,nisam dugo radio servis a vidio sam da se mijenja ulje u getribi iza kuplunga,tamo bi trebala biti 2 serafića ili jedan ali na mojem skutu toga nema,Gdi se to nalazi...

Imim 70 ccm vodeno prijedenih 25 000 s 50ccm, a sa 70ccm 1100km

kaj bi jos trebal napravit za servis sam da nejdem kod servisera pa me skine sa soma kuna
i imam problem nemogu skinuti variomat jer mi se okreće a bojim se da ga ne ostetim.

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot sf2 promjena ulja?
« Odgovori #1 : 30 Prosinac, 2006, 18:38:35 »
mora bit jedan saraf odozgo i jedan odozdo

Offline Rayya

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot sf2 promjena ulja?
« Odgovori #2 : 03 Siječanj, 2007, 14:52:10 »
koje bi bilo najbolje ulje i dal bi bilo jos nesto potrebno mijenjat uz to? ???

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Peugeot sf2 promjena ulja?
« Odgovori #3 : 03 Siječanj, 2007, 16:55:29 »
imam jedno pitanje,nisam dugo radio servis a vidio sam da se mijenja ulje u getribi iza kuplunga,tamo bi trebala biti 2 serafića ili jedan ali na mojem skutu toga nema,Gdi se to nalazi...

Imim 70 ccm vodeno prijedenih 25 000 s 50ccm, a sa 70ccm 1100km

kaj bi jos trebal napravit za servis sam da nejdem kod servisera pa me skine sa soma kuna
i imam problem nemogu skinuti variomat jer mi se okreće a bojim se da ga ne ostetim.

Imas objasnjeno u ZUPCANICI (PRIJENOS) pod tuning/FAQ: mojskuter.com servis kako promijeniti ulje, i najbolje ti je staviti ono koje ti pise u knjizici

Sto se tice skidanja variomata, nabolje skinuti sa kompresorom! ako nemas kompresor onda nekako blokirati variomat (mozda sa kljucem od filtera ulja za automobile, blokirati s druge strane magnet pa onda odvrnuti maticu sa variomata)


Evo ti konkretno za SF2 http://www.skuteri.org/forum/viewtopic.php?t=302
« Zadnja izmjena: 03 Siječanj, 2007, 16:59:33 Mr J »
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!