Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Straznji Blatobran (Aprilija SR Minarelli) (neka alternativa umjesto orig...?)  (Posjeta: 1460 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Dakle radi se o aprilij sr minarelli 1998.g. LC

ovako izgleda original poklopac prijenosa i ona plastika sto dodje preko njega (zaokruzeno) i ta plastika se povezuje na originalni blatobran



ja sam stavio top performances poklopac prijenosa (on je nesto vise izbocen prema vani) tako da sam izbacio onu plastiku i stavio novi blatobran od kieslera



nazalost kroz godinu dana taj kiesler blatobran se pokazao kao totalno sr.nje i popucao na ovim mjestima (zaokruzeno) od vibracije, stvar sam rjesio sa american tape trakom ali nije to to...

trazim neku alternativu blatobrana sa kojeg drugog skutera jer ovo ne valja  :dontknow:

procitao sam negdje na forumu da mozda pase sa aprilije rally - nasao sam neku sliku na netu aprilie rally AC i mislim da bi to bilo mozda ok...nadam se da ce netko od vas mozda potvrdit da ta kombinacija odgovara



ili ako ne od aprilie rally, dali je jos netko isprobao kakav blatobran na istoj masini kao moja pa da preporuci...  :notworthy:


Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
sta nitko nije imao slican problem  ???

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Nemrem ti pomoći oko tvog pitanja ali me zanima nekaj.

Pljunul si 60€ za nekaj kaj puca samo tak?? Evo upravo taj blatobran sam htio narućit ovo ljeto, jer predobro izgleda ako dodamo podizać amortizera.

E sad jel tvoja preporuka da to ne kupovat ili kaj? Jer zbilja košta puno a ak je tak nekvalietan onda odustajem :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Nemrem ti pomoći oko tvog pitanja ali me zanima nekaj.

Pljunul si 60€ za nekaj kaj puca samo tak?? Evo upravo taj blatobran sam htio narućit ovo ljeto, jer predobro izgleda ako dodamo podizać amortizera.

E sad jel tvoja preporuka da to ne kupovat ili kaj? Jer zbilja košta puno a ak je tak nekvalietan onda odustajem :icon_thumright:

platio sam ga nekih 45 eur-a, ni ja nisam znao da je napravljen od tako lose kvalitete materijala

definitivno ovo ne kupovat  :angry7: ne vrijedi ni 50 kuna

treba trazit neku alternativu sa nekog drugog skutera tj. neki originalni blatobran a ovaj konkurencijski 0 bodova

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Ok, hvala, ušparal si mi dosta penes.

Ridi77 ima neki blatobran, kad smo se našli nije ga imal na Aeroxu da vidim kak izgleda, rekel je da ga je kupil za 50kn i da paše u šraf...a isti su prihvati na Aeroxu i na tvome.

Al slabo se prodaju ti blatobrani, ja sam od Area 51 rezerviral, al htel bi ga videti prvo da vidim kak paše, a nikak da nađem vremena kad idem u zg da odem to pogledati.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Imam ti ja Apriliu Rally, pa ako budeš dolazio u Ri na meet, možeš probati na licu mjesta..
Da si ranije javio, mogao si i u nedjelju probati (ponio bi ga sa sobom)..

Inače, dijelove za Rally-a je malo teže naći da se prodaju po nekoj normalnoj cijeni, svi
dijelovi su na cijeni kao zlato za taj (relativno) ružan i star skuter..

Sretno s potragom..
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
da ne otvaram novu temu... odlucio sam nabaviti taj straznji blatobran od aprilije rally AC jer ovaj moj se raspao doslovno, zvao sam danas servis novi je 170 kn

jedna stvar me jos interesira, tu je slika trenutnog stanja na mom skuteru i izmjerio sam udaljenost koliko bi moralo bit min. razdaljina od prihvata blatobrana sa lijeve i desne strane...

http://imageshack.us/f/222/20120904141349.jpg/

znaci min 26 cm, ako je nesto sire onda nema veze to cu lako rjesit samo da nije uze..

pa bi moilo ako netko od vas ko ima apriliju rally ac ili navedeni blatobran na nekom drugom skuteru...samo da mi izmjeri koliko je razmak izmedju lijeve i desne strane nosaca blatobrana cisto da znam dali ce mi to ic gore da ne kupujem novi komad bezveze  :notworthy:

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Moj je puknut od kada mi je otpao stari ruzinavi auspuh (original koji se držao nekih 11, 12 godina),
ali evo ti svježe slike iz garaže uz metar, pa si procjeni. Mislim da će ti pasati. Rezolucija je loša jer je mobitel,
rasvjeta je loša jer je mrak i garažno svjetlo. Bitno je da se vidi taj blatobran (sa Rally-a AC).

Dakle;

Tu ide do 25cm, ali fali puknuti dio.


Odozgo da vidiš koji je položaj metra


Tu se i vidi koji dio je puknut.
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Odlicno, zahvaljujem na trudu ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
paše ti bilo koji blatobran sa bilo kojeg skutera sa minarelli mašinom bez brige.. Ja sam isto imao od rally samo pazi kad kupuješ da dobiješ onaj nosač sa strane dekla.
lovac u mutnom team