Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ebay / Aliexpress  (Posjeta: 302474 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Ebay
« Odgovori #300 : 10 Siječanj, 2013, 20:44:33 »
razlika je izmedu kreditne i debitne VISA kartice :toothy3: po tvom linku mi se cini da mislis otvorit debitnu koja kod nas ne prolazi...je li kod vas drugacije, jel se u međuvremenu sta promijenilo, i kakvu karticu ima enel, ne znam ni ne zanima me, samo kazem sta je meni bilo jer sam se nadobudno zaletia otvorit racun  :icon_thumright:
edit...vidi post 970
http://www.forum.hr/showthread.php?t=524126&page=49
« Zadnja izmjena: 10 Siječanj, 2013, 20:47:34 zipst »
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Ebay
« Odgovori #301 : 10 Siječanj, 2013, 20:47:25 »
@enel

Velike šanse su da ti se lova vrati, njemu je račun zblokiran čim si ti (ili više vas) otvorio prvi spor.
Ne znam šta još možeš napraviti po tom pitanju, nisam imao potrebu raditi išta više od toga...  :dontknow:
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ebay
« Odgovori #302 : 10 Siječanj, 2013, 21:59:01 »
Kaj onda, jel ova ide il ne ide?


Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #303 : 10 Siječanj, 2013, 22:01:22 »
Isto imam Visu Electron samo u ZABI, tak da mislim da ide 3alfa3 :icon_thumright:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Ebay
« Odgovori #304 : 10 Siječanj, 2013, 22:02:44 »
prije se nije moglo, najbolje u rajfi pitat

ps...ima iza ccv broj? 3 znamenke?


2enel dobit ces pare ne brini, strpljen spasen
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #305 : 10 Siječanj, 2013, 22:05:48 »
Ide sigurno, prije nije ni zabinu prihvaćalo pa su to prije godinu dana sredili..

To je debitna kartica i gore devizni račun, nebi trebalo bit problema  :dontknow:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ebay
« Odgovori #306 : 10 Siječanj, 2013, 23:15:43 »
ps...ima iza ccv broj? 3 znamenke?


Ima neke 3 znamenke napisane na dijelu gdje ide potpis vlasnika kartice. Jel to to?

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Ebay
« Odgovori #307 : 11 Siječanj, 2013, 00:32:04 »
nije :toothy12: meni identicna nije prosla (isto ima 3 broja iza). pokusaj je reg na paypal, zivo me zanima ;D ne kosta te nista (tj 1.95$ ako bude uspjesno, ali bi to u teoriji trebali vratit :icon_biggrin:)
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Ebay
« Odgovori #308 : 11 Siječanj, 2013, 09:48:17 »
Nekim bankama prihvaća, nekima ne. Sve ovisi o banci. Kao i andy, ja sam isto u ZaBa-i i prije nisi
mogao spojiti račun sa PayPalom, ali kada im je došlo iz dupeta u glavu, napravili su neke promjene
u banci i odjednom se moglo. Ista kartica i isti račun, odjednom su se mogli spojiti. Do tada su u
ponudi imali samo one jednokratne kartice, koje kupiš za npr 210kn (sa 200kn na njoj) i trošiš dok ima.
Kad ju potrošiš do kraja, baciš i kupiš drugu (i opet tu drugu spajaš na PayPal). Nije bilo mogućnosti za
dopuniti karticu, ali si mogao (ako ti je na njoj ostao neki blesav iznos tipa 17.53kn) podignuti ostatak
para sa nje u banci. Nisam to koristio čisto iz razloga što mi se nije dalo svako toliko ići u banku (i čekati,
čekati, čekati), pa onda opet usklađivati sa PayPalom.

"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ebay
« Odgovori #309 : 11 Siječanj, 2013, 10:23:56 »
nije :toothy12: meni identicna nije prosla (isto ima 3 broja iza). pokusaj je reg na paypal, zivo me zanima ;D ne kosta te nista (tj 1.95$ ako bude uspjesno, ali bi to u teoriji trebali vratit :icon_biggrin:)

Ne mislim kupovat prije ulaska u eu (porez i carina na robu iz eu), a trenutno je na racunu "velikih" 13kn pa misim da zbog toga nebi islo jer se spominje nekih 20tak potrebnih kuna, a samo zbog rege na paypal mi se neda uplacivat novce (iako bi mogla zena uplatit prek neta, al onda mi banka skine 9 kn za transakciju jer bi to bila prva ovog mjeseca).

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Ebay
« Odgovori #310 : 11 Siječanj, 2013, 17:14:31 »
Kako sad to sad sam totalno u zabuni!
Mislio sam napraviti VISA electron karticu u RB enel kaze da je isto u i RB i da uspjesno kupuje na ebayu i ostalo!Sad nez sta da radim dal da pravim to ili ne?]

Nemas biti sta u zabuni, ja sam ti sve napisao kako sam uradio, zivimo u istoj drzavi, nema ti sta drugacije biti. Samo trazi da zelis kupovati sa neta i da bude Visa, ostalo ce oni znati.

Debitna je kartica kod mene, pise "Debit" na njoj  :icon_biggrin: bez problema odem do banke i uplatim novac na nju i kasnije mogu trositi na netu ili mogu dici sa bankomata.

@enel

Velike šanse su da ti se lova vrati, njemu je račun zblokiran čim si ti (ili više vas) otvorio prvi spor.
Ne znam šta još možeš napraviti po tom pitanju, nisam imao potrebu raditi išta više od toga...  :dontknow:

2enel dobit ces pare ne brini, strpljen spasen

Hvala ljudi, sve mi je ovo novo pa zato puno pitam, da nije vas ne bi nikada ni krenuo sa ovim  :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Ebay
« Odgovori #311 : 11 Siječanj, 2013, 17:32:58 »
da nije vas ne bi nikada ni krenuo sa ovim  :icon_thumright:

Reci ti ovima s foruma koji su te "natjerali" na to nek ti oni vrate pare :)

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #312 : 11 Siječanj, 2013, 17:38:52 »
Kaj onda, jel ova ide il ne ide?
što si obrisao broj računa, možda bi neko i uplatio na njega  ;D

ps...ima iza ccv broj? 3 znamenke?


Ima neke 3 znamenke napisane na dijelu gdje ide potpis vlasnika kartice. Jel to to?
to je to, pri registraciji na paypalu upišeš broj kartice (ne računa) i taj CVV ili negdje čak piše CV2 broj kao broj autorizacije i kreneš u kupnju nakon završetka registracije
napomena: paypal će ti uzet 1$ (možda malo više) za provjeru ispravnosti kartice koje ti vraća na račun u roku 24h ili ako ne dobiješ nazad taj 1$ odeš u banku i tražiš na blagajni da ti vide po prometu povrat sredstava od strane paypal-a i nek ti daju taj broj
(nemoj tražit izlistanje transakcija u RBA u HR jer se naplaćuje 5kn po stranici a tebi treba samo 1 transakcija)

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Ebay
« Odgovori #313 : 12 Siječanj, 2013, 21:27:47 »
Taj čini mi se da je iznos od 1.91$ će se vratit na račun kad ukucaš kod koji su ti oni poslali na bankovni račun. Time si potvrdio da je to tvoja kartica a i ako ne uneseš taj kod nećeš moći pridizat novac sa kartice kad ti netko pošalje paypalom. :toothy3:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #314 : 21 Siječanj, 2013, 15:38:33 »
alo ljudovi, onaj lopov sa onim tabletima jeftinim je uteko. di se sad i kome treba žalit da dobim pare nazad, nikad to nisam radio i nemam pojma kaj sve treba..

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Ebay
« Odgovori #315 : 21 Siječanj, 2013, 16:23:20 »
po ne znam koji put  :toothy11:

alo ljudovi, onaj lopov sa onim tabletima jeftinim je uteko. di se sad i kome treba žalit da dobim pare nazad, nikad to nisam radio i nemam pojma kaj sve treba..

ako se prodavac pravi grbav

onda ides na paypal, resolution center, dispute a trans. pa nek se oni natezu s njima  :toothy9: :toothy9:

samo pazi ako prođe vise od 45 dana nakon kupovine, ne mozes otvoriti na paypalu, mozes, al ce te odjebat odmah, izbrisano kao da ga nisi ni otvorio
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #316 : 21 Siječanj, 2013, 16:37:19 »
po ne znam koji put  :toothy11:

alo ljudovi, onaj lopov sa onim tabletima jeftinim je uteko. di se sad i kome treba žalit da dobim pare nazad, nikad to nisam radio i nemam pojma kaj sve treba..

ako se prodavac pravi grbav

onda ides na paypal, resolution center, dispute a trans. pa nek se oni natezu s njima  :toothy9: :toothy9:

samo pazi ako prođe vise od 45 dana nakon kupovine, ne mozes otvoriti na paypalu, mozes, al ce te odjebat odmah, izbrisano kao da ga nisi ni otvorio
Tnx !

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Ebay
« Odgovori #317 : 21 Siječanj, 2013, 16:48:19 »
alo ljudovi, onaj lopov sa onim tabletima jeftinim je uteko. di se sad i kome treba žalit da dobim pare nazad, nikad to nisam radio i nemam pojma kaj sve treba..

Jesi dobio poruku na paypalu da je proizvod poslan(pored sume koju si platio "delivery status")?

Ukoliko jesi, preostaje ti ili pričekat koji dan kao što ebay uvijek traži od kupca ili resolution centar paypal-a, samo je pitanje dal će ti odmah uvažit reklamaciju zbog statusa pošiljke....

No ukoliko ima napišeš da je prodavač nestao u vrlo kratkom roku nakon prodaje te da mu je korisnički račun izbrisan/blokiran mislim da će ti uvažit reklamaciju iako si dobio potvrdu slanja proizvoda

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #318 : 21 Siječanj, 2013, 22:38:29 »
alo ljudovi, onaj lopov sa onim tabletima jeftinim je uteko. di se sad i kome treba žalit da dobim pare nazad, nikad to nisam radio i nemam pojma kaj sve treba..

Jesi dobio poruku na paypalu da je proizvod poslan(pored sume koju si platio "delivery status")?

Ukoliko jesi, preostaje ti ili pričekat koji dan kao što ebay uvijek traži od kupca ili resolution centar paypal-a, samo je pitanje dal će ti odmah uvažit reklamaciju zbog statusa pošiljke....

No ukoliko ima napišeš da je prodavač nestao u vrlo kratkom roku nakon prodaje te da mu je korisnički račun izbrisan/blokiran mislim da će ti uvažit reklamaciju iako si dobio potvrdu slanja proizvoda
jel to ovo dole 29.88$

http://prntscr.com/pykl8

al na mail nisam dobio kao inaće od tog pedera poruku da je tablet poslan :/
« Zadnja izmjena: 21 Siječanj, 2013, 22:41:05 zvonkec_92 »

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ebay
« Odgovori #319 : 21 Siječanj, 2013, 23:55:50 »
Pa jel ti označen kao shipped ? Ona kutijica !?

jel to ovo dole 29.88$

http://prntscr.com/pykl8

al na mail nisam dobio kao inaće od tog pedera poruku da je tablet poslan :/

To ti je to, kopiraj transaction ID i ubaci u dispute, dodaj opis bla bla i to je to.. :icon_thumright: