Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Held kvaliteta kaciga?  (Posjeta: 6562 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Held kvaliteta kaciga?
« Odgovori #20 : 27 Kolovoz, 2012, 16:19:57 »
Ne želim nikoga uvrijediti i reći da je Held smeće nego ću reći da je to jedna najobičnija kaciga za zadovoljiti zakon i koja će te štititi koliko toliko na brzinama u skladu sa zakonom,znači do cca 50 km/h.
Held je isti kao i IXS,vrhunski brand za moto opremu,odjevnu opremu a u segment kaciga su ušli da bi upotpunili ponudu.
Oni kacige ne razvijaju i ne rade ih,imaju kooperante koji to rade za njih i tu se ne može pričati o nikakvoj kvaliteti već o prosjeku i zadovoljavanju zakonskih normi.
O kvaliteti i nekoj sigurnosti tu baš nema punu priče,nažalost.


Tak je. Od Helda imam hlace i dobre su za te novce (mislim da sam oko soma kuna dao). Kacige su tu da upotpune program, a ako imaju (a imaju) homologaciju, smiju se koristit. E sad, kako stite? Vjerojatno ko i vecina drugih u tom cjenovnom rangu, a zapravo treba gledat sto od "opreme" nude (pinlock, podbradak itd).

Za voznju brzinama koje skuteri postizu - ak su povoljne i bogato opremljene (i pasu velicinom), zasto ne?

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Held kvaliteta kaciga?
« Odgovori #21 : 27 Kolovoz, 2012, 19:54:16 »
Ne želim nikoga uvrijediti i reći da je Held smeće nego ću reći da je to jedna najobičnija kaciga za zadovoljiti zakon i koja će te štititi koliko toliko na brzinama u skladu sa zakonom,znači do cca 50 km/h.
Held je isti kao i IXS,vrhunski brand za moto opremu,odjevnu opremu a u segment kaciga su ušli da bi upotpunili ponudu.
Oni kacige ne razvijaju i ne rade ih,imaju kooperante koji to rade za njih i tu se ne može pričati o nikakvoj kvaliteti već o prosjeku i zadovoljavanju zakonskih normi.
O kvaliteti i nekoj sigurnosti tu baš nema punu priče,nažalost.
Covjek je sve rekao!!!!
 :headbang: :headbang:


Moj tata je jaci od tvog tate, imam tisucu i jednu kacigu kuci i roditelji su mi na Havajima....
 :drunken_smilie: ::)
Piihhh... :laughing3:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Held kvaliteta kaciga?
« Odgovori #22 : 27 Kolovoz, 2012, 21:05:04 »
i na skuteru i na quadu su brzine do 130 kmh, eto za sto mi treba...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Held kvaliteta kaciga?
« Odgovori #23 : 27 Kolovoz, 2012, 21:11:04 »
i na skuteru i na quadu su brzine do 130 kmh, eto za sto mi treba...

Drndalo.....ovo kaj ti je igor.sb rekao za AGV na akciji u Skuter centru u Zg je prošlo vrijeme.
Imaju svega 5-10 skupih AGV kaciga preko 2000 kn jer su sada Yamah prodajni salon.
Uglavnom popusti su bili odlični i izbor također i zato je sve otišlo.
Ako netko treba ima još Dainesse opreme.

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Held kvaliteta kaciga?
« Odgovori #24 : 27 Kolovoz, 2012, 22:21:51 »
Samo da se ubacim na trenutak;
Nosim Held već godinu i kusur, kad bi izvlačio neki prosjek, dnevno je stavim na glavu nekih 20ak puta.
Govorim o prosjeku, radnim danom je više, vikendom manje, priroda posla. Kaciga mi je jako udobna,
skidljiva postava, kvalitetan vizir.. Način na koji je tretiram bi neki nazvali i hard-testom (kao kurvu od 5kn),
i stvarno se nemam na šta požaliti po pitanju kvalitete materijala i vožnje skuterom/tomosom.
Od kada sam kupio motor, primjetio sam da zviždi iznad 130km/h (vjerojatno je zviždala i prije, samo ja
nisam imao na čemu primjetiti). Dobar prodavač će ti dati da probaš đir prije kupnje (pusti mu osobnu/mobitel
i sl. kao osiguranje da ćeš je vratiti/platiti), pa si vidi sam..
To je moj dojam, možda sam ubo 1 od 1000, možda su ovi sa lošim iskustvima uboli 1 od 1000. Procjeni si
sam, marka nije vrh, ali za 800 kn se nađe veoma kvalitetan komad kacige.

EDIT:
Model je Held Shadow, ovakva, ali matirana crna

« Zadnja izmjena: 27 Kolovoz, 2012, 22:29:23 Reponja »
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"