Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Help brzo!!!  (Posjeta: 977 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Neki_Lik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Gilera runner 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gileru runner 50
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: Nemam
Help brzo!!!
« : 27 Srpanj, 2008, 00:20:49 »
Ovak mjenjo sam na Gileri runner 50 plocice i ja rastavio celjust znaci to sam  mjenjano na zadnjem disku i ja slucajno raserafio celjust a stari mi je reko da se to nesmje i jos nekolko ljudi mi je reklo da to nije pametno jel mi moze curit ulje ..i sad nikako nemogu napest bolje kocnicu mislim ozracio sam sve i sad mi na onaj gore vise nejde zrak nego sam ulje al je kocnica jos uvijek u banani kak to rjesit !!ak se moze help!!!novi sam u tome pomagajte pls  :help: :help:
!!!LoL!!!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Help brzo!!!
« Odgovori #1 : 27 Srpanj, 2008, 02:21:56 »
meni je tako bilo i ja se pomirio s tim da nevalja i otišo u vožnju a cjelim putem sam pomalo stisko odjednom je postala tvrda i kočila je kako treba odtad, a nema ti druge nego ozračivat dok ne dobije čvrstoću da koči
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: Help brzo!!!
« Odgovori #2 : 27 Srpanj, 2008, 03:00:09 »
Da ste pametniji bili (vas dvoje) skinuli bi plocice bez rastavljanja celjusti.
Samo se skine ona mala sipkica i osigurac i to je to.........
Burn your tyres,not your soul

Offline Neki_Lik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Gilera runner 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gileru runner 50
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: Nemam
Odg: Help brzo!!!
« Odgovori #3 : 27 Srpanj, 2008, 10:05:41 »
e da sad znam to mi je i stari objasnio kak se to radi...al je ima tu jos pomoci ili moram kupovat nove celjusti ak ce pustat a ak nece a kocnica ce opet bi u k**** kak onda to ozracit???
!!!LoL!!!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Help brzo!!!
« Odgovori #4 : 27 Srpanj, 2008, 10:20:54 »
Da ste pametniji bili (vas dvoje) skinuli bi plocice bez rastavljanja celjusti.
Samo se skine ona mala sipkica i osigurac i to je to.........

tako pločice zamjeniš za minutu!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Help brzo!!!
« Odgovori #5 : 27 Srpanj, 2008, 11:10:49 »
Inace se skine osigurac i ovaj stift se izuvce van i plocice sma ispadnu...i nove se isto tako vrate natrag...jos dode jedan limic koji napne locice da ne klepetaju i tak ali niej na slici...



sad kad si rastavio celjusti onda ljepo sve ocistis i odmastis i samo ih sastavi nazad...i nece curiti niti sliniti..bar u pravilu tako bude..kad sam ja slagao dvoje celjusti  tak sam napravio i drze jos uvijek ko da su nove...

a to kaj vam kocnica nije tvrda omdah na pocetku je normalno jel pakne se moraju prilagoditi disku...i u pravilu nakon 50-100km sjedne sve kak treba i kocnica se automatski stvrdne...
Under construction...

Offline filip-cpi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • Spol: Muški
  • KUPUJEM LITRU BENZINA!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CPI
  • MojSetup: MA BIT CE.........
  • MojSpuh: TECHNIGAS
Odg: Help brzo!!!
« Odgovori #6 : 28 Srpanj, 2008, 15:41:36 »
Ovak mjenjo sam na Gileri runner 50 plocice i ja rastavio celjust znaci to sam  mjenjano na zadnjem disku i ja slucajno raserafio celjust a stari mi je reko da se to nesmje i jos nekolko ljudi mi je reklo da to nije pametno jel mi moze curit ulje ..i sad nikako nemogu napest bolje kocnicu mislim ozracio sam sve i sad mi na onaj gore vise nejde zrak nego sam ulje al je kocnica jos uvijek u banani kak to rjesit !!ak se moze help!!!novi sam u tome pomagajte pls  :help: :help:
    NEMOJ SE S TIM Zajebavat MOZE TI SE NESTO JOS  S MOTOROM DOGODIT SAMO TI TO ODFURAJ NA SERVIS ILI DAJ NEKOM KO SE KUZI U TO

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Help brzo!!!
« Odgovori #7 : 28 Srpanj, 2008, 16:17:08 »
Ovak mjenjo sam na Gileri runner 50 plocice i ja rastavio celjust znaci to sam  mjenjano na zadnjem disku i ja slucajno raserafio celjust a stari mi je reko da se to nesmje i jos nekolko ljudi mi je reklo da to nije pametno jel mi moze curit ulje ..i sad nikako nemogu napest bolje kocnicu mislim ozracio sam sve i sad mi na onaj gore vise nejde zrak nego sam ulje al je kocnica jos uvijek u banani kak to rjesit !!ak se moze help!!!novi sam u tome pomagajte pls  :help: :help:
    NEMOJ SE S TIM Zajebavat MOZE TI SE NESTO JOS  S MOTOROM DOGODIT SAMO TI TO ODFURAJ NA SERVIS ILI DAJ NEKOM KO SE KUZI U TO

potpis