Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: klip piaggio  (Posjeta: 1107 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kopljar.I.

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: gileru dna
  • MojSetup: bez kita
  • MojSpuh: crni
klip piaggio
« : 03 Srpanj, 2012, 21:52:42 »
 :help:bokk ekipa mozda malo glupo pitanje al stvarno neznam kom bi se obratio. Imam neku masinu piaggio ,samo masinu. Kad sam je rastavio imao sam i sta vidit klip doslovno u banani, a bogme i cilindar . e sad sve mi je jasno osim toga sto neznam koji je to motor, di trazit klip kolko sam izmjerio klip je oko 60mm ! i da zracno je hlađenje . mislim da zbog tog nece upalit jel mi se cini da bas i nema kompresiju . sad bi ja kad bi znao sta to je iso na vecu specijalu ! hvala unaprijed :help:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: klip piaggio
« Odgovori #1 : 03 Srpanj, 2012, 22:36:20 »
Ak je klip fi 60mm i zračno hlađenje to je piaggio 150ac mašina,a na specijalu se neda brusit jer je to aluminijski nikasilirani cilindar,a ak ima jake riseve ne gine ti drugi polovni u dobrom stanju ak hoćeš da to vozi

Offline Kopljar.I.

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: gileru dna
  • MojSetup: bez kita
  • MojSpuh: crni
Odg: klip piaggio
« Odgovori #2 : 03 Srpanj, 2012, 22:54:06 »
sad sam bas i ja surfo pa naso nesto al nisam bio siguran . http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621640684624&target=productdetail&category1=A%3AA_APRILIA%3AA_APRILIA_SR150&category2=CAT%3ACAT_ZYLINDER  zna netko od vas ima li tko na forumu iz zg da prodaje, moze cak i 172 termo grupa.

Offline Kopljar.I.

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: gileru dna
  • MojSetup: bez kita
  • MojSpuh: crni
Odg: klip piaggio
« Odgovori #3 : 14 Srpanj, 2012, 12:13:46 »
ok hvala 2TDottore na kitu :I 172 , a sad dakle fergazer je 20. ako idem na otvoren usis koju diznu otprilike stavit ! :help:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: klip piaggio
« Odgovori #4 : 14 Srpanj, 2012, 12:28:46 »
ako se dalje mislis igrat sa tjuningom taj serijski karb 20 ti nije bas nesto prezahvalan za to.ako si u mogucnosti uzmi si neki veci karb.moja preporuka je malossi 25.ide orginal na serijsku prirubnicu i airbox i ljepo se moze postelat da ti taj 172 dodje do punog izrazaja a nece puno trosit dok sa serijskim 20 karbom 172 nema nekog prevelikog utjecaja.

Offline Kopljar.I.

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: gileru dna
  • MojSetup: bez kita
  • MojSpuh: crni
Odg: klip piaggio
« Odgovori #5 : 14 Srpanj, 2012, 12:45:53 »
iskreno slazem skuter za stunt ! pa za sad nisam bas financisku a kasije kad budem iso " tunirat" onda ce is i auspuh cak sam ja mislio stavit onaj 28 fergazer . cini mi se da rs 125 ima tako nesto a potrosnja mi nije bitna !

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: klip piaggio
« Odgovori #6 : 14 Srpanj, 2012, 12:53:46 »
taj 28 sa rs-a,mita i slicno nevalja na skuterima.sve preko 25 nema potrebe stavljat jer nema nikakvih razlika u performansama na bolje ak stavis 25 il 28 il 38 samo motor vise trosi a nis bolje nejde.

Offline Kopljar.I.

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: gileru dna
  • MojSetup: bez kita
  • MojSpuh: crni
Odg: klip piaggio
« Odgovori #7 : 14 Srpanj, 2012, 12:59:54 »
aha a koja ce cijena polovnog malossia jel ove sam gledo da ima i za 300 kn . a sta napravit sad za prvu ruku s ovom 20kom ? na otvoren usis sam mislio oc cisto iz fore uvijek mi je to bilo "fora"  :headbang: pa me to zanimalo cca koju diznu stavit ?

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: klip piaggio
« Odgovori #8 : 14 Srpanj, 2012, 13:02:55 »
novi malossi ti je 1200kn tak da cijene polovnih su oko pol cijene novog.ak ces htjet imam ti ja jednog odlicnog za prodat

sta se tice dvadesetke stavi vecu diznu gore postelaj smjesu i vozi se.al motor ti nece ic skoro nis bolje nego obican sr150.

Offline Kopljar.I.

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: gileru dna
  • MojSetup: bez kita
  • MojSpuh: crni