Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ekipa Primošten; jel ima netko više informacija o prometnoj nesreći od sinoć?!  (Posjeta: 9312 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
ajmo ovako....

Jel bi se dao operirat covjeku koji se kune da zna taj posao ili bi isao doktoru sa diplomom?  ;D




Oni koji nemaju dozvolu mogu pricat sto hoce, al za mene nisu vozaci. I ja sam u autoskoli za A kat odvozio samo par sati i polozio i nis tamo nisam naucio, ali dozvola je dokument koji dokazuje da sam osposobljen za upravljanje motociklom. EOD od mene

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
da skuzio si sto sam htio reci, skola kao skola te nije nicemu naucila, ali si dobio taj fakin papir... i sad mi reci jel taj papir ogledalo poznavanja voznje... ne potvrda, jer to jest, nego jel ona predmet prema kojem bi netko znao nesto ili ne....

kad si kod doktora... znam puno njih koji idu ovima kod kuce sto rade lomove i sranja, a znam neke koji su isli u bolnicu pa su radi njih 18 godina na stakama bili ( tetka mi pokojnja)
radi obicnog loma noge...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
ajmo ovako....

Jel bi se dao operirat covjeku koji se kune da zna taj posao ili bi isao doktoru sa diplomom?  ;D




Oni koji nemaju dozvolu mogu pricat sto hoce, al za mene nisu vozaci. I ja sam u autoskoli za A kat odvozio samo par sati i polozio i nis tamo nisam naucio, ali dozvola je dokument koji dokazuje da sam osposobljen za upravljanje motociklom. EOD od mene

Hahaha, znaš i sam kaj rade doktori sa diplomom, tak da ne znam kaj bi rekel na taj primjer....hahahaha lol Dobro sam se nasmijal sad, sjetil sam se kak su frendu pustili iglu ili onu bronilu ili kak se zove ispod kože! Dođe on iz bolnice u školu a u žili mu komad plastike dug 4cm...i to na ruci između prstiju! Mogo si prstima opipat to ćudo unutra! E to su ti doktori sa diplomom... :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Nego kaj su ak nisu vozači? I sad mi ti reci, kako si ti osposobljen za vožnju ako nisi odvozil 15h sati kolko treba, na temelju čega su oni tebi mogli dati vozačku i zašto nisi sve odvozil...sad kad si mi to rekel za mene nisi vozač  :dontknow: Jer nemaš 15h i nisi stekel potrebno znanje...ak filozofiramo!

Jasno da je potrebna vozačka, tu nema dileme, ali vozačka nema veze sa ovime kaj se događa na cesti, i od kad je počelo to prepiranje sam htel reći da nije čovek zato poginul, a ljudi ističu to ko da je najbitnije na svijetu, mislim na vozačku!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Lumpri

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 582
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mašingevera
  • Moja Kaciga: FM
  • MojSetup: Top Trophy
  • MojSpuh: Top Nardo
A da li bi ti postao losiji vozac da polozis?  ;D
Ispada ko da je vozacka dokaz da ne znas vozit....

nisan to reka nego mi ide na živce netko nema kategoriju i odmah nezna vozit budala poginut če i tako to a ustvari je normalniji od večine s vozačkom nisam reko da vozačku netreba imat nego da nije mjerilo sposobnosti...i iskreno sad če bit da sam balav vaki naki tek mi je 15godina i jedino iz tog razloga neman vozačku al čin buden moga iden polagat i nevozin puno svoj vlastiti motor kojeg sam sam kupio baš radai tog fuking papira kojeg nemam i kriv sam 100% šta god da se desi pa makar nebio kriv i te priče za kacigu kaciga je u glavi a ne na glavi jer ako si ti lud neče ti ni ona pomoč (mada je kod mene uvjek na glavi)

ajmo ovako....

Jel bi se dao operirat covjeku koji se kune da zna taj posao ili bi isao doktoru sa diplomom?  ;D




Oni koji nemaju dozvolu mogu pricat sto hoce, al za mene nisu vozaci. I ja sam u autoskoli za A kat odvozio samo par sati i polozio i nis tamo nisam naucio, ali dozvola je dokument koji dokazuje da sam osposobljen za upravljanje motociklom. EOD od mene

to za doktora sam slično iskusio na vlastitoj koži...

a ovo šta si napisa za dozvolu da je dokument koji dokazuje da si sposoban vozit motor bio si sposoban i prije samo sada imaš taj fuking papir a ustvari voziš isto ko i prije a kolko san upoznat u auto školi ne uče sve one važne sitnice da se može s opravdanjem reč da te u auto školi uče praovj vožnji...

edit:

Jasno da je potrebna vozačka, tu nema dileme, ali vozačka nema veze sa ovime kaj se događa na cesti, i od kad je počelo to prepiranje sam htel reći da nije čovek zato poginul, a ljudi ističu to ko da je najbitnije na svijetu, mislim na vozačku!

kolega je sve objasnio...

i dajte da se ne prepiremo više tu...
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2012, 18:38:51 Lumpri »

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Ako ispitivac koji je ovlasten kaze da sam osposobljen i da mi papir s kojim dignem dozvolu, onda cu mu vjerovat.
Ili bi trebao vjerovat klincima s foruma koji mi kazu da mi ne treba vozacka....  :icon_biggrin:




btw, jos jedan primjer....

Vozis uredno registrirano vozilo (skuter/motor/auto - svejedno), al nemas vozacku. Napravis sranje i kaj mislite ko ce na kraju platit svu stetu? Osiguranje ce ju isplatit ostecenom, al onda ce vozacu sjest za vrat da vrati novce. Pa ako se radi o steti od parsto tisuca kuna i recimo teskim tjelesnim ozlijedama gdje se na lijecenje, nesposobnost za daljni rad, uzdrzavanje druge osobe itd. moze skupit sasvim solidna svotica. Odprilike moras imat dobar posao i cijeli zivot radit zbog gluposti. A prije toga ti recimo prodaju kucu na drazbi (ako si vlasnik).

Ili recimo, vozis tudje vozilo bez vozacke, zaustavi te drot i uz tvoju kaznu da jednu i vlasniku vozila kaj ti je dao vozit. Pa ti vlasniku reci da je vozacka za debile



Evo vise mi se neda. Ko oce vozit bez dozvole nek vozi. Ja nisam i necu.
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2012, 18:47:08 3alfa3 »

Offline Lumpri

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 582
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mašingevera
  • Moja Kaciga: FM
  • MojSetup: Top Trophy
  • MojSpuh: Top Nardo
Ako ispitivac koji je ovlasten kaze da sam osposobljen i da mi papir s kojim dignem dozvolu, onda cu mu vjerovat.
Ili bi trebao vjerovat klincima s foruma koji mi kazu da mi ne treba vozacka....  :icon_biggrin:




btw, jos jedan primjer....

Vozis uredno registrirano vozilo (skuter/motor/auto - svejedno), al nemas vozacku. Napravis sranje i kaj mislite ko ce na kraju platit svu stetu? Osiguranje ce ju isplatit ostecenom, al onda ce vozacu sjest za vrat da vrati novce. Pa ako se radi o steti od parsto tisuca kuna i recimo teskim tjelesnim ozlijedama gdje se na lijecenje, nesposobnost za daljni rad, uzdrzavanje druge osobe itd. moze skupit sasvim solidna svotica. Odprilike moras imat dobar posao i cijeli zivot radit zbog gluposti. A prije toga ti recimo prodaju kucu na drazbi (ako si vlasnik).

Ili recimo, vozis tudje vozilo bez vozacke, zaustavi te drot i uz tvoju kaznu da jednu i vlasniku vozila kaj ti je dao vozit. Pa ti vlasniku reci da je vozacka za debile



Evo vise mi se neda. Ko oce vozit bez dozvole nek vozi. Ja nisam i necu.

sve si u pravu sve stoji sve znam i baš iz tih razloga+ajmo reč da sam premlad ne vozim svoj motor dok ne položim i nisam rekao da vozačka ne treba nego da kad položim neču vozit ništa bolje nego sada...i da čitajuči forum čini mi se da sam davno naletio na neke tvoje postove baš o tim detaljima koji mogu život značit a koje te ne uče u auto školi...


ajd sad i ja več previše kenjam po forumu bar u ovoj temi nebi trebali vodit rasprave o ovome...

Offline danyq7

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 677
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: ◘Minarelli◘
  • Moja Kaciga: Uvex
Tu svi pričaju o nekim astronomskim cifama, o oduzimanju kuća i ostalih gluposti... Ne znam gdje vi živite, ali tu kod nas to baš tak ne funkcionira. Nikad nisam čuo ili vidio da su nekom oduzeli kuću i da je moro plaćat kazne od pola milijuna kuna  :toothy12:
Jedino šta znam je da hrpa balavaca iz kvarta (17-23 godine) stalno rade totalke sa motorima i autima za koje nemaju vozačke ni papire i dobe samo po par dana u zatvoru. Za tjedan dana ih opet vidim kako rade iste glupost, ali gle čuda, nisu platili nikakve astronomske kazne, eventualno par tisuća...

Alfa malo pretjeruješ s tim kaznama, to su samo maksimalne kazne na papiru, a u realnosti je to drugačije. Tu na forumu su mi kad sam napravio totalku na neregistriranom motoru  i bez vozačke svi pametovali kak ću dobit 15 000kn kazne, ovo-ono, a dobio sam parsto kuna nekih gluposti za platit.

Tak da prestanite plašit ljude s tim pričama o oduzimanju kuća i kaznama od parsto tisuća kuna jer takvih slučajeva je valjda 1 na 10 000
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2012, 19:12:57 danyq7 »

Online 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Alfa malo pretjeruješ s tim kaznama


1991. godine mi je mama postala 80%tni invalid nesposobna za rad. Ja sam vozio, a ona bila suvozac. Nabio nas lik koji je proso kroz crveno.
Stara je osim odstete od tadasnjih 130.000DM dobivala svaki mjesec razliku izmedju penzije i place i tako do danasnjih dana kad bi isla u penziju. dobivala je i rentu za tudju pomoc.

Stari i ja smo dobili isto zbog toga neke novce (recimo da sam si od toga kupio novu Alfu - iz ducana)



SAd zbroji sve to i zamisli da je lik to morao sam placat



To kaj mi je totalizirao auto uopce ne spominjem jer je to mala kap u moru stete





Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Hahaha, znaš i sam kaj rade doktori sa diplomom, tak da ne znam kaj bi rekel na taj primjer....hahahaha lol Dobro sam se nasmijal sad, sjetil sam se kak su frendu pustili iglu ili onu bronilu ili kak se zove ispod kože! Dođe on iz bolnice u školu a u žili mu komad plastike dug 4cm...i to na ruci između prstiju! Mogo si prstima opipat to ćudo unutra! E to su ti doktori sa diplomom... :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Nego kaj su ak nisu vozači? I sad mi ti reci, kako si ti osposobljen za vožnju ako nisi odvozil 15h sati kolko treba, na temelju čega su oni tebi mogli dati vozačku i zašto nisi sve odvozil...sad kad si mi to rekel za mene nisi vozač  :dontknow: Jer nemaš 15h i nisi stekel potrebno znanje...ak filozofiramo!

Jasno da je potrebna vozačka, tu nema dileme, ali vozačka nema veze sa ovime kaj se događa na cesti, i od kad je počelo to prepiranje sam htel reći da nije čovek zato poginul, a ljudi ističu to ko da je najbitnije na svijetu, mislim na vozačku!

ne braunila je najmanje 15 cm dugacka posto si ti zavrsia za doktora i sve znas, to vadi medicinska sestra, ali posto si ti jedan od najpametnijih na ovon svitu necu nista govoriti
...........1...........8...........7...........

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
ne braunila je najmanje 15 cm dugacka posto si ti zavrsia za doktora i sve znas, to vadi medicinska sestra, ali posto si ti jedan od najpametnijih na ovon svitu necu nista govoriti

 ??? ??? Ti si retardiran!?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91


i da to vadi medicinska sestra
...........1...........8...........7...........

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
neda mi se sad načitavat tih silnih postova,al sa ovim se slažem i to je i moj stav
Ako ispitivac koji je ovlasten kaze da sam osposobljen i da mi papir s kojim dignem dozvolu, onda cu mu vjerovat.
Oni koji nemaju dozvolu mogu pricat sto hoce, al za mene nisu vozaci.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline runner_sp180

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 382
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: SP180
  • Moja Kaciga: Takachi
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: stock
Tu svi pričaju o nekim astronomskim cifama, o oduzimanju kuća i ostalih gluposti... Ne znam gdje vi živite, ali tu kod nas to baš tak ne funkcionira. Nikad nisam čuo ili vidio da su nekom oduzeli kuću i da je moro plaćat kazne od pola milijuna kuna  :toothy12:
Jedino šta znam je da hrpa balavaca iz kvarta (17-23 godine) stalno rade totalke sa motorima i autima za koje nemaju vozačke ni papire i dobe samo po par dana u zatvoru. Za tjedan dana ih opet vidim kako rade iste glupost, ali gle čuda, nisu platili nikakve astronomske kazne, eventualno par tisuća...

Alfa malo pretjeruješ s tim kaznama, to su samo maksimalne kazne na papiru, a u realnosti je to drugačije. Tu na forumu su mi kad sam napravio totalku na neregistriranom motoru  i bez vozačke svi pametovali kak ću dobit 15 000kn kazne, ovo-ono, a dobio sam parsto kuna nekih gluposti za platit.

Tak da prestanite plašit ljude s tim pričama o oduzimanju kuća i kaznama od parsto tisuća kuna jer takvih slučajeva je valjda 1 na 10 000

lol pa ajde zabij se u nekog svojom krivicom i napravi od njega invalida pa da vidimo koliko ces to par-dana odsjedit u zatvoru i koliko ces to par-sto kuna platit

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
nisan to reka nego mi ide na živce netko nema kategoriju i odmah nezna vozit budala poginut če i tako to a ustvari je normalniji od večine s vozačkom nisam reko da vozačku netreba imat nego da nije mjerilo sposobnosti...i iskreno sad če bit da sam balav vaki naki tek mi je 15godina i jedino iz tog razloga neman vozačku al čin buden moga iden polagat i nevozin puno svoj vlastiti motor kojeg sam sam kupio baš radai tog fuking papira kojeg nemam i kriv sam 100% šta god da se desi pa makar nebio kriv i te priče za kacigu kaciga je u glavi a ne na glavi jer ako si ti lud neče ti ni ona pomoč (mada je kod mene uvjek na glavi)

to za doktora sam slično iskusio na vlastitoj koži...

a ovo šta si napisa za dozvolu da je dokument koji dokazuje da si sposoban vozit motor bio si sposoban i prije samo sada imaš taj fuking papir a ustvari voziš isto ko i prije a kolko san upoznat u auto školi ne uče sve one važne sitnice da se može s opravdanjem reč da te u auto školi uče praovj vožnji...

edit:

kolega je sve objasnio...

i dajte da se ne prepiremo više tu...
Benjamine, jesi čuo za tačke i zareze?  :dontknow:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
ne, ja samo za los sex  :dontknow:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline *JOHNSON*

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 326
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 Ditech
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSpuh: Serijala :D
Neznam ljudi kako je kod vas la kod mene u brodu ljudi neregistriraju velike motore ima par motora u gradu koji su registrirani i ljudi za njih imaju vozacke ostali su svi neregistrirani i uvjek neka bjezanija :DD.Kao prvo pre skupa je registracija za veliki motor i vozacka.-Lakse je bez rege jer te nemore uvatiti i onako niko.Sto se tice decka normalno dami ga je zao al u vevcini nesreca s motorima auti su ti koji izlecu negledaju zato ljudi okrivljute malo druge vozace nisu uvjek motoristi krivi.Kolko puta po gradu znaju izletiti nejebu uopce motor/skuter.
Nevozi brze nego sto tvoj andeo cuvar moze letjeti.

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
znam par ljudi koji nemaju apsolutno vozacku, a voze vec 30 ili vise godina auto ili motor... znaci imaju sad oko 45-50 godina...
i nikad nisu imali problema niti kakve nesrece.... sad mi objasni kako to grale
ja kad sam išo polagat za B kat, samnom je išo neki deda od 68 godina.. zamisli, cijeli život živi u ZAGREBU i sve te godine sve do svoje 68 se vozio po ZAGREBU i svuda okolo bez vozačke..mislim da je taj lik najsretniji u HR kad je dotle doguro a ne platio ni jednu kaznu i nikad ga u životu nisu zaustavili.. sve do zadnjeg dana kad je dobio prvu kaznu u životu i odlučio ipak položit ispit.. ( i naravno pao 2x jer se kroz život naučio sve kontra )

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
ja kad sam išo polagat za B kat, samnom je išo neki deda od 68 godina.. zamisli, cijeli život živi u ZAGREBU i sve te godine sve do svoje 68 se vozio po ZAGREBU i svuda okolo bez vozačke..mislim da je taj lik najsretniji u HR kad je dotle doguro a ne platio ni jednu kaznu i nikad ga u životu nisu zaustavili.. sve do zadnjeg dana kad je dobio prvu kaznu u životu i odlučio ipak položit ispit.. (  ;D jer se kroz život naučio sve kontra )

Dobro da nije umro!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
zamisli, cijeli život živi u ZAGREBU i sve te godine sve do svoje 68 se vozio po ZAGREBU i svuda okolo bez vozačke..

Ako zivi u gradu i ako se po gradu vozio Vrlo moguce  :icon_thumright:
Ne brže od života!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Neznam ljudi kako je kod vas la kod mene u brodu ljudi neregistriraju velike motore ima par motora u gradu koji su registrirani i ljudi za njih imaju vozacke ostali su svi neregistrirani i uvjek neka bjezanija :DD.Kao prvo pre skupa je registracija za veliki motor i vozacka.-Lakse je bez rege jer te nemore uvatiti i onako niko.Sto se tice decka normalno dami ga je zao al u vevcini nesreca s motorima auti su ti koji izlecu negledaju zato ljudi okrivljute malo druge vozace nisu uvjek motoristi krivi.Kolko puta po gradu znaju izletiti nejebu uopce motor/skuter.

meni je izletila zenska, a ja san bia u mazdi premacy (ka neki monovolumen) velicine omanje kuce, i to u kruznom toku mi se skoro u bok zabila, mora san se na onaj otocic popet
...........1...........8...........7...........