Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanjce u vezi setupa  (Posjeta: 947 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Axa

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: N.Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 2000.g
Pitanjce u vezi setupa
« : 13 Svibanj, 2008, 13:12:43 »
-kupio sam auspuh polini for face 3 stavio na seriski runner 50 2000 godinu stavio sam rolice malossi 6.1g i narančaste federe na kuplung vecu diznu na frgic!motor ide osjetno bolje nego seriala ali mi se cini da bi trebao ici jos bolje!Pa vas molim da mi kažete i pomognete sto bi jos trebalo napraviti ili di griješim da scut ima bolje ubrzanje!Ali da ostane seriala klip i cilindar!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanjce u vezi setupa
« Odgovori #1 : 13 Svibanj, 2008, 13:23:09 »
uzmi sebi Malossi Multivar..imat ces nesto malo bolje ubrzanje ...i ako nemas multivar rolnice od 6.1 gram preteske ...bez multivara idu 4.8 gr u to sam siguran 100%...i kad si reko narandzaste federa kvacila ?? jesi mislio na zute malossi ?posto nikad nisam cuo za narandzaste.... i jos nesto ,lupam ali mislim da je taj auspuh prejak za serijalu ??ali sacekaj misljenje drugih pa nek ti kazu jel prejak ili ne.....
« Zadnja izmjena: 13 Svibanj, 2008, 13:28:59 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Axa

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: N.Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 2000.g
Odg: Pitanjce u vezi setupa
« Odgovori #2 : 13 Svibanj, 2008, 13:27:31 »
-da žute istina

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanjce u vezi setupa
« Odgovori #3 : 13 Svibanj, 2008, 13:33:00 »
evo sad gledam na scooter attacku i nema polini for race 3 auspuha samo for race2 auspuh ...a i taj for race 2 je prejak za serijalu evo sta pise za njega cp sa SA :
Revised expansion chamber and ForRace 2 badge. The well-known features like a slip-on silencer and a fat and brawny midsection have been kept. This is a real must-have for strong sport cylinders and midrace cylinders such as Stage6 Racing, Polini Corsa, Manston Replica etc.
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Axa

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: N.Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 2000.g
Odg: Pitanjce u vezi setupa
« Odgovori #4 : 13 Svibanj, 2008, 13:35:12 »
-auspuh je sigurno for race 3 i decko koji mi je prodao rekao je da ga je imao na seiali

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanjce u vezi setupa
« Odgovori #5 : 13 Svibanj, 2008, 14:04:30 »
sorry onda grijesim...vidit cemo sta ostail kazu....nego sto se tice ubrzanja dobio si odgovor eto..ako nemas Multivar preteske su ti 6.1 gram rolnice ....idu 4.8 a sa multivarom 6.1 ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline rislo-vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx
Odg: Pitanjce u vezi setupa
« Odgovori #6 : 13 Svibanj, 2008, 14:24:18 »
mislim da ti je auspuh prejak za taj setup sto imas...ili probaj stavit malo lakse rolice, pa vidi... :)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pitanjce u vezi setupa
« Odgovori #7 : 13 Svibanj, 2008, 17:06:42 »
Forrace 1, 2 ili 3 - razlike su u blokadama koje kad povadis sva 3 spuha budu ista (nek neko ispravi ak grijesim).
To je spuh za 70ccm kit u klasi preradnjenih base i slabih midracea. Jaci od Yasuni R, a sitno slabiji od Narda po okretajima.

Da ga stavim na svoju repliku 70 kit sa 19 karbom, nastelo bi skut na 10500-11000 o/min kroz ubrzanje.