Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: alnaser  (Posjeta: 1455 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
alnaser
« : 11 Svibanj, 2008, 15:55:42 »
pozdrav,
kupio sam phantom-a prije nekoliko dana.
nije palio na alnaser,pa sam ga raskopao...neke kabele sa aku. je trebalo spojit,zmigavce....pi*darije.
Alnaser sad radi ALI kao da nema dovoljno snage(ubrza,uspori,pa malo preskoci...)
Da li treba kupiti novi,servisirati stari...neznam sto mu je(bateriju sam novu kupio prije par dana)
i koliko bi cijene ispale okvirno?
Burn your tyres,not your soul

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: alnaser
« Odgovori #1 : 11 Svibanj, 2008, 20:20:22 »
kak znas da je anlaser.. mozda je bendiks..njega vrti anlaser a on vrti variomat.. ak se on potrosi oni zupci koji nasjedaju na zupce ne variomata tamo zna preskocit itd.. pogledaj si zupce,ak su zaobljeni prema nutra znaci da je bendiks.. da ne bacis pare bezveze

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: alnaser
« Odgovori #2 : 11 Svibanj, 2008, 22:25:05 »
meni je na bendixu feder pukel koji ga vraća natrag da bi mogel upaliti skuter  :'( , ja sam ga van izvadil i palim na nogu uvjek. ako cujes da se nesto vrti onda nije anlaser otisel, nego bendix.

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: alnaser
« Odgovori #3 : 11 Svibanj, 2008, 22:49:51 »
vi to vjerojatno govorite o piaggio agregatima (bendiks koji  stoji ispod variomata)
meni je na phantomu malo drugacija shema (zupcanik koji spaja variomat i zupcanik od alnasera je zavidan sa dvi vide koje ga drze fiksnog,a u piaggia samo skines mijesalicu i na ton mistu di je ona bila samo ga provuces rukom)
gleda san zupce,nisu ni nakrhli,ni puknuti,koliko san vidia nisu ni zaobljeni.
odnit cu na servis da mi pogledaju,ne da mi se upoce zezat oko toga..
 :dontknow:
Burn your tyres,not your soul